Įkraunama...
Įkraunama...

Maroko lietuvaitės

Sveikutes, ieskau mamyciu, kurios Maroke apsistojusios. Kaip cia gyvenamelis sekasi? Atsiliepkit, jei tokiu yra!! 4u.gif
Atsakyti
niekas neatsiliepia g.gif o gal yra su marokieciais gyvenanciu, uz marokieciu istekejusiu ar kitokiais saitais susisaisciusiu biggrin.gif ?
Atsakyti
Yra yra. Ir apsistojus ir istekejus ir mamyte. O tamsta kokiam mieste gyveni? Ir kaip su tavim asmeniskai susisikti?
Atsakyti
QUOTE(imrat @ 2011 05 29, 19:58)
Yra yra.  Ir apsistojus ir istekejus ir mamyte. O tamsta kokiam mieste gyveni? Ir kaip su tavim asmeniskai susisikti?


kaip saunu, kad yra!!! thumbup.gif as dar negyvenu, bet ruosiames vaziuoti i Fes. Bet dar nesam galutinai apsisprende. Sakau, jei rasciau bendraminciu, gal butu lengviau apsispresti g.gif
Atsakyti
IR AS LABAI DZIAUGIUOSI, kad karts nuo karto atsiliepia kas nors, ir jei tureciau kaimynysteje nors viena lietuvaite, sokineciau is dziaugsmo. Viena karta radau statistika, kad per metus 13 lietuviu istekejo uz marokieciu. Nemazai, bet dauguma turbut gyvena ne Maroke. Todel prasau, rasykit, as jau pramynusi kelius, jau gyvenu Maroke, jau susitvarkiusi dokumentus, jau moku gaminti kuskusa.
Kadangi nenoriu, kad bet kas uzsukes i si foruma galetu suzinoti asmeniniu detaliu apie mane, su konkreciais klausimais, kur gyvenu , kuo vardu ir pan. kreipkites asmeninemis zinutemis, o bendrais klausimais galetume bendrauti ir siame forume, tik reikia man pasistengti dazniau cia uzsukti. Ilalika.
Atsakyti
Sveikutes! Mano suzadetinis taip pat marokietis! Ziema pirmaji karta vaziuosiu ten susipazinti su jo seima smile.gif butu smagu su jumis pabendrauti. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas merginos!!! kaip smagu rast nors pora paneliu susijusiu su marokieciais thumbup.gif esu pati nesenai istekejus uz marokiecio,ten negyvenam,bet va vaziuojam atostogu dviem savaitem... na kas jau buvot,ar gyvenat,idomu butu pabendraut ir jusu nuomone ir ispudzius suzinot:))) lauksiu ziniu!!! cool.gif
Atsakyti
As dar gyva doh.gif
ciccia ir la_rose! Galime pabendrauti, bet jau kadangi ruosiates aplankyti Maroka, tai siulyciau pasidalinti ispudziais po keliones. O ispudziu tikrai nemazai turetu buti, tik jie skiriasi priklausomai nuo keliautoju rusies, kas keliauja tik atsotogauti - dziaugiasi karsta saule, didelemis bangomis, kas susipazista su uosviais - skaiciuoja kiek kartu per diena uosviene verda arbata, kas persikrausto pas vyra - nustemba, kad ir cia galima normaliai gyventi. Marokas - kontrastinga salis, ir reikia bent metus cia pragyventi, kad ne tik pamatytum bet ir suprastum tuos kontrastus. Tad neissigaskit pirmu ispudziu, jie daznai buna apgaulingi. Nesvarbu koks aptriuses kaimynu namas, uz jo sienu gali sleptis dideli turtai, ir atvirksciai, net marmuru ispuostose vilose ziema jums bus salta. Taigi visoms linkiu neblestancio dziaugsmo atrandant!
ciccia! isidek i lagamina vilnones koines, bet issiimk pirstines.
Atsakyti
labas vakaras mergaites,

turiu beda ir reikia patarimo is mergaiciu,kurios pastoviai gyvena Maroke.
nesu istekejus,bet ismylejus marokieti.siuo metu gyvenu UK ir maroke jau buvau 4kartus.labai noreciau po kurio laiko apsigyventi maroke-agadire.taciau tam man reik gyvenimo vizos ir deja prisiskaicius internete jau praradau vilti isvis kada gyventi su saviskiu ,kai pamaciau visus reikalavimus,o ypatingai piniginius.
gal galetumete man padeti,kaip jus gavot vizas ir ko reikia norint ja gauti?

Dekui
Atsakyti
Sveikos!
Apsidziaugiau pamaciusi, kad yra lietuvaiciu gyvenanciu Maroke:) Taciau nei viena nepaminejo kokiuose miestuose gyvena. As gyvenu Rabate, pries tai metus gyvenau Kasablankoje. Butu labai smagu pabendrauti smile.gif

lawriencija, yra trys budai gauti gyvenimo viza: darbas, santuoka, vaikas:) dar tikriausiai studijuojant irgi galetum gauti.
Atsakyti
Sveikutes,
kimba zuveles kimba. Gavau keleta asmeniniu zinuciu, smagu. Tik dazniausiai tose zinutese vien klausimai, apie save mazai kas pasakojate; kaip ir as. Nenoriu izeidinejanciu komentaru ir pan. Paziurekit, kas dedasi delfyje, nesvarbu apie ka straipsnis, bet jei ten pamineta kokia i islamiska sali nutekejusi lietuvaite , pagyrimu nesulauksit. Todel nepykit, jei atsakineju jums saltokai. Bet jau po poros susirasinejimu dazniausiai uzsimezga draugyste. Musu mazai, cia ne Londonas, viena kita mylime. Mokancioms rusiskai, patarciau uzsukti i rusiskus forumus, ten begale merginu is Rusijos, Ukrainos gyvena Maroke ir ne tik dalijasi ispudziais, patarimais, receptais, bet net organizuoja susitikimus.
O siaip tai pas mus irgi pavasaris atskubejo. Nepatikesit, bet pauksciai, gyvenantys mano uosvienes languose, parskrido apie kovo 4, kaip jie vadinasi nezinau, bet ne vieversiai. Mano sode lenda zolyte ir geles, kitur jau seniai zalia, gal ir derlius jau imamas. Vakar issirinko marokieciai savo Mis. O kovo 8aja per zinias rode net kelis reportazus apie moteru judejimus Maroke, apie apdovanojimus. As geles nuo savo vyro negavau, musu mieste nera nei vienos geliu parduotuves. Einu valgyt bulvyciu fri, vyro keptas, jis jas moka geriau iskept nei as. Gal uzskaityt tai kaip dovana moters dienos proga?
Atsakyti
As taip labai laukiu zinuciu:) Labai dziaugciausi galedama pabendrauti su krastietemis:)
beje, gal yra gyvenanciu Rabate? Kad ir ne Rabate vistiek laukiu smile.gif
Atsakyti