Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

Sveikos,mergaites.Padekite su info.Gal esate susidure su ispanu kalbos kursais Alicantes regione ir galetumete parekomenduoti mokyklą? Lietuvoje esu baigusi beginer ir noriu tobulintis ispaniškoje aplinkoje,galvoju apie intesvyvius kursus 2-3 sav. ar ilgesnius.Tikrai ne visos ten išvykote mokedamos kalbą ir galesite parekomenduoti is savo patirties.Internetas pilnas visokių skelbimų,bet kadangi kainuoja tai nemažai,nesinori apsirikti ir tik praleisti laiką.Ačiū iš anksto pagelbėjusioms.
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2016 04 02, 12:15)
Sveikos,mergaites.Padekite su info.Gal esate susidure su ispanu kalbos kursais  Alicantes  regione ir galetumete parekomenduoti mokyklą? Lietuvoje esu baigusi beginer ir noriu tobulintis ispaniškoje aplinkoje,galvoju apie intesvyvius kursus 2-3 sav. ar ilgesnius.Tikrai ne visos ten išvykote mokedamos  kalbą ir galesite parekomenduoti is savo patirties.Internetas pilnas visokių skelbimų,bet kadangi kainuoja tai nemažai,nesinori apsirikti ir tik praleisti laiką.Ačiū iš  anksto pagelbėjusioms.

Turbut visos mokedamos ten isvaziavo ir nera kam pakomentuoti
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2016 04 02, 12:15)
Sveikos,mergaites.Padekite su info.Gal esate susidure su ispanu kalbos kursais  Alicantes  regione ir galetumete parekomenduoti mokyklą? Lietuvoje esu baigusi beginer ir noriu tobulintis ispaniškoje aplinkoje,galvoju apie intesvyvius kursus 2-3 sav. ar ilgesnius.Tikrai ne visos ten išvykote mokedamos  kalbą ir galesite parekomenduoti is savo patirties.Internetas pilnas visokių skelbimų,bet kadangi kainuoja tai nemažai,nesinori apsirikti ir tik praleisti laiką.Ačiū iš  anksto pagelbėjusioms.

Manau nesulaukiat atsakymu nes klausimas nekonkretus, Alicantes provincija turi beveik 2 mln gyventoju, cia beveik kaip klausti, kad parekomenduotu kursus kur nors Lietuvoje. be to kiek zinau mazai kas cia i kazkokius kursus ejo.
As vienintele tikrai rimta istaiga zinau, Escuela Oficial de Idiomas, bet ten mokymas metams (metu kursas) ir priemimas lyg rudeni, po to jau negalima isirasyti.
Atsakyti
Sveikos mamytės,

atsiprašau kad trukdau... blush2.gif Antradienį skrendam į Alicantę, kelias dienas Benidorme, kelias Alicante, norėčiau paklausti apie orus.. prognozes tokios skirtingos doh.gif vienus rašo 18 kitur 23 doh.gif
Kokia pas jus temperatūra ? Jau reikia vasarinių drabužių, basučių? Pasidegints išeis? tongue.gif

Ačiū iš anksto kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2016 04 08, 17:28)
Sveikos mamytės,

atsiprašau kad trukdau...  blush2.gif  Antradienį skrendam į Alicantę, kelias dienas Benidorme, kelias Alicante, norėčiau paklausti apie orus.. prognozes tokios skirtingos  doh.gif vienus rašo 18 kitur 23  doh.gif 
Kokia pas jus temperatūra ? Jau reikia vasarinių drabužių, basučių? Pasidegints išeis?  tongue.gif

Ačiū iš anksto kas atsakys  4u.gif



Kol kas šaltoka ir lyja. Pasiimkite įvairių drabužių, kad galėtumėte apsirengti svogūno principu.
Atsakyti
Sveikos pleputes, esu lietuvos gyventoja, turiu jums toki klausima. Pazistamas 10 metu pragyveno Ispanijoje. Buvo mustynes su ispanais. Tryse bande sumust mano pazistama, kuris gynesi su automobilyje gulejusiu dankratu (prietaisu automobiliui pakelt) ir vienam praskele smakra. Pazistamui buvo pareiksti itarimai del suzalojimo. Taciau jis isvaziavo is Ispanijos. Praejo 8 metai. Zodziu, jus, gyvenancios Ispanijoje zinosit kur ieskoti, nes mes nete niekur nerandame, kokie yra senaties terminai, kaip suprantu cia reiketu baudziamojo persekiojimo senaties terminu... Gal galite padeti. Aciu didziulis...
Atsakyti
Labas rytas.
Gal kas neseniai daresi ir prisimena -
man reikia keisti pasa ir tapatybes kortele. Konsulato puslapyje raso, kad keitimas gali uztrukti iki 2 men. Gaunasi kad jei nori tureti kazkoki dokumenta tureciau pradzioj keisti viena, o kai gausiu pirma tada keisti antra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 05 02, 09:35)
Labas rytas.
Gal kas neseniai daresi ir prisimena -
man reikia keisti pasa ir tapatybes kortele. Konsulato puslapyje raso, kad keitimas gali uztrukti iki 2 men. Gaunasi kad jei nori tureti kazkoki dokumenta tureciau pradzioj keisti viena, o kai gausiu pirma tada keisti antra? g.gif

Sveikos

Gal nelabai padesiu, bet keiciant siuos dokumentus Lietuvoje, pateikiamas prasymas pagaminti naujus ir senieji dokumentai is karto yra grazinami savininkui, kol bus pagaminti nauji. Keitimas lietuvoje gali uztrukti menesi. Tai gal ir konsulate yra panasi tvarka? Nebent prasymas kartu su dokumentais pateikiamas pastu? Nes siaip kortele ir pasas yra isduodami tokiu paciu numeriu. Aisku, juos galima uzsisakyti ir atskirai, bet kartu, paprasciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vju @ 2016 05 02, 20:44)
Sveikos

Gal nelabai padesiu, bet keiciant siuos dokumentus Lietuvoje, pateikiamas prasymas pagaminti naujus ir senieji dokumentai is karto yra grazinami savininkui, kol bus pagaminti nauji. Keitimas lietuvoje gali uztrukti menesi.  Tai gal ir konsulate yra panasi tvarka? Nebent prasymas kartu su dokumentais pateikiamas pastu? Nes siaip kortele ir pasas yra isduodami tokiu paciu numeriu. Aisku, juos galima uzsisakyti ir atskirai, bet kartu, paprasciau smile.gif

Tvarka panasi. Tik kaina kazkur dviguba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belle: 03 gegužės 2016 - 16:47
QUOTE(Shana @ 2016 05 02, 09:35)
Labas rytas.
Gal kas neseniai daresi ir prisimena -
man reikia keisti pasa ir tapatybes kortele. Konsulato puslapyje raso, kad keitimas gali uztrukti iki 2 men. Gaunasi kad jei nori tureti kazkoki dokumenta tureciau pradzioj keisti viena, o kai gausiu pirma tada keisti antra? g.gif

nzn ar padesiu,keiciau pries metus,uztruko lygiai menesi,bet tavo dokumentai lieka pas tave ir tik kai gausi naujus,turi issiusti fax arba emaila,taip pat tlf gali informuoti kad gavai ir tavo turimas pasas nebegalios,senaji galesi pasideti i kolekcija,bent jau pas mane ju ne vienas yra,ypac dukros,kai keitem kas du metus.Manau ramiai gali keisti abu kartu,dar nzn ar tikrai bet man atrodo kurie issirase is LT tai keistis reikia Spain.Galbut klystu ir kas nors daugiau gali pasakyti ta tema.
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2016 05 09, 09:41)
nzn ar padesiu,keiciau pries metus,uztruko lygiai menesi,bet tavo dokumentai lieka pas tave ir tik kai gausi naujus,turi issiusti fax arba emaila,taip pat tlf gali informuoti kad gavai ir tavo turimas pasas nebegalios,senaji galesi pasideti i kolekcija,bent jau pas mane ju ne vienas yra,ypac dukros,kai keitem kas du metus.Manau ramiai gali keisti abu kartu,dar nzn ar tikrai bet man atrodo kurie issirase is LT tai keistis reikia Spain.Galbut klystu ir kas nors daugiau gali pasakyti ta tema.

Viska pridaviau, sake menesio gale tureciau gauti. Tai ir gausis apie menesi. Senus sake reiktu kaip nors prakirpti ar pan, ir galima pasilikti. Siaip kadangi siuncia per pasiuntinius tai net nesake, kad reikia informuoti kad gavai.
Del to ar butinai reikia keistis cia nezinau, neklausiau kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2016 05 09, 09:41)
Manau ramiai gali keisti abu kartu,dar nzn ar tikrai bet man atrodo kurie issirase is LT tai keistis reikia Spain.Galbut klystu ir kas nors daugiau gali pasakyti ta tema.


Manyčiau, kad teoriškai dokumentus galima keistis ir Lietuvoje, bet tam reikės deklaruoti gyvenamąją vietą Lietuvoje, o paskui vėl "išdeklaruoti".
Aš kažkaip vis pagalvoju, ar tik ne dėl šios priežasties pagal statistinius duomenis į Lietuvą vis kažkiek tūkstančių žmonių "grįžta". Nes nei paso pasikeisi be gyvenamosios vietos deklaracijos, nei vairuotojo pažymėjimo. Todėl man atrodo kai kas atostogų metu susitvarko savo reikalus ir toliau vėl išvyksta.
Atsakyti