Įkraunama...
Įkraunama...

Oldas Tamašauskas( Vilnius-Antakalnio klinikos)

QUOTE(mamulioka @ 2013 05 08, 16:39)
as ji dabar ka tik radau tarp personalo Antakalnio ligoninej, tai, matyt, tebedirba smile.gif
http://www.vmkl.lt/m...ūsų-gydytojai


Labai gaila bet santariskese dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2013 09 27, 21:25)
Labai gaila bet santariskese dirba 4u.gif

sarasuose Antakalny dar randu, tai gal ir ten, ir ten speja? unsure.gif ar skambinot, domejotes i Antakalni?
Atsakyti
Jis dirba Santariškėse ginekologijos skyriuje.
Atsakyti
klausykit, o tai kaip dabar pas ji papult? ziurinejau internete, tai nepavyko rast, kad jis konsultuotu. konsultuoja tik kazkoks kitas daktaras vyras... unsure.gif
Atsakyti
Noriu padekoti nuostabiausiam gydytoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kuris sugebejo taip puikiai atlikti operacija po kurios po menesio pastojau nors tikimybe pastoti buvo labai menka (kiti gydytojai taip sake).Aciu labai siam gydytojui esu labai laiminga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(olga81 @ 2014 09 12, 20:07)
Noriu padekoti nuostabiausiam gydytoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kuris sugebejo taip puikiai atlikti operacija po kurios po menesio pastojau nors tikimybe pastoti buvo labai menka (kiti gydytojai taip sake).Aciu labai siam gydytojui esu labai laiminga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O kokią Jums operaciją atliko, kad buvo galima po jos pastoti po mėn?? unsure.gif
O siaip, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Man siandien sis gydytojas padare abrazija, aisku nemaloni procedura, bet tikrai tik geriausi atsiliepimai apie si gydytoja. 4u.gif buvo tikrai skaudu kad praradau leliuka, bet gydytojas taip sugebejo paaiskinti , kad tikrai lengviau pasidre. Aciu Jam.
Atsakyti