Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po vestuvių

man dar cia toks klausimelis iskilo, teisiu galiojimas baigesi santuokos diena, pasa keisiu siek tiek veliau, o teisiu tai reikia dabar, ar su santuokos liudijimu padarys teises naujaja pavarde ar irasys tokia, kokia pase? g.gif
Atsakyti
O man toks klausimėlis, santuokos liudijime pavardė moters turi būti nauja? Nes mūsų santuokos liudijime mano pavardė senoji įrašyta... g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiss @ 2013 05 27, 17:24)
O man toks klausimėlis, santuokos liudijime pavardė moters turi būti nauja? Nes mūsų santuokos liudijime mano pavardė senoji įrašyta...  g.gif  blink.gif



taip, turi buti nauja pavarde
Atsakyti
turi būti tokia, kokią pasirinkot ir įrašėt, kai nešėt pareiškimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ferdinanda123 @ 2013 05 27, 16:14)
man dar cia toks klausimelis iskilo, teisiu galiojimas baigesi santuokos diena, pasa keisiu siek tiek veliau, o teisiu tai reikia dabar, ar su santuokos liudijimu padarys teises naujaja pavarde ar irasys tokia, kokia pase?  g.gif

Įrašys tokią, kokią matys Gyventojų registro tarnyboje prie Jūsų asmens kodo.
Papildyta:
QUOTE(zuikiss @ 2013 05 27, 16:24)
O man toks klausimėlis, santuokos liudijime pavardė moters turi būti nauja? Nes mūsų santuokos liudijime mano pavardė senoji įrašyta...  g.gif  blink.gif

santuokos liudijime rašomos abi pavardės: aukščiau rašoma besituokančiųjų pavardė (esama), žemiau nurodomos pavardės po santuokos įregistravimo. Jei pati prašyme įrašėte savo pavardę, tai ji tokia ir liko po santuokos įregistravimo.
Atsakyti
Po vestuviu beveik iskart (berods po 3-4 dienu) isvyksim i povestuvine kelione, ar nebus problemu orouoste ir panasiai? Nes pasas/t.kortele bus su sena pavarde, o nebus taip kad jie matys duombazese mano nauja pavarde ir liksiu be medaus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 05 28, 21:46)
Po vestuviu beveik iskart (berods po 3-4 dienu) isvyksim i povestuvine kelione, ar nebus problemu orouoste ir panasiai? Nes pasas/t.kortele bus su sena pavarde, o nebus taip kad jie matys duombazese mano nauja pavarde ir liksiu be medaus? biggrin.gif

Per 3 dienas tie duomenys nepasikeičia, tai pirma. Antra, kodėl Jūs taip pamišusios dėl tos pavardės ir pamirštate, kad turite asmens kodą,kuris nesikeičia?! Dėl šventos ramybės tiesiog pasiimkite su savim santuokos liudijimą.
Atsakyti
O darbe naują pavardę kada pradėti naudoti, kai pasą pasikeisiu? Nes dabar pasirašinėju senąja pavarde, o gal visgi reikia jau naują rašyti? Nes pasą keisiuosi grįžusi iš kelionės, tai čia po gero mėnesio.. tai dabar ir nežinau kaip man čia žmonėms prisistatyti biggrin.gif Ir šiaip mano pavardė per brūkšnelį, tai gal jau abi ir pradėsiu naudoti, kad pati priprasčiau biggrin.gif g.gif
Atsakyti
man tai darbe reikėjo rašyt prašymą dėl pavardės pakeitimo smile.gif Valstybinė įstaiga
Atsakyti
QUOTE(zuikiss @ 2013 06 06, 11:25)
O darbe naują pavardę kada pradėti naudoti, kai pasą pasikeisiu? Nes dabar pasirašinėju senąja pavarde, o gal visgi reikia jau naują rašyti? Nes pasą keisiuosi grįžusi iš kelionės, tai čia po gero mėnesio.. tai dabar ir nežinau kaip man čia žmonėms prisistatyti biggrin.gif Ir šiaip mano pavardė per brūkšnelį, tai gal jau abi ir pradėsiu naudoti, kad pati priprasčiau biggrin.gif  g.gif

Man ir įdomu kada tą naują pavardę darbo aplinkoje reikės pradėti naudoti. Pasirašinėju ant projektų, kurie trunka ilgai, kartais net iki metų ir negalima ant vieno popieriuko vienaip parašyti, ant kito kitaip. Tai gal naujuose projektuose naudosiu naująją, o senus užbaigsiu su senąja..
Be to juk ir tas pasas nebus taip greit pakeistas, jį gamina (jei ne skubos tvarka) berods per mėnesį..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 07 birželio 2013 - 12:41
Po bažnytinės santuokos gavau santuokos liudijimą su mergautine pavarde, nors buvau rašiusi, kad renkuosi vyro pavardę. Ar čia klaida kažkokia, ar liudijime rašoma senoji pavardė??? Nebesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(Gurmanita @ 2013 06 11, 12:41)
Po bažnytinės santuokos gavau santuokos liudijimą su mergautine pavarde, nors buvau rašiusi, kad renkuosi vyro pavardę. Ar čia klaida kažkokia, ar liudijime rašoma senoji pavardė??? Nebesuprantu...

Bažnyčia neturi teisės keisti pavardžių! Kai registruosite cms'e bažnyčioje sudarytą santuoką, ten gal ir bus galimybė pakeisti pavardę. Ir net vaiko krikšto sakramento liudijime yra įrašyta mano mergautinė pavardė, nors gimdžiau praėjus beveik 3 metams po santuokos ir pavardė mano pase -ienė.
Atsakyti