Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(Hiver @ 2013 06 10, 21:52)
Bet as kaip supratau tie BB kremai tai truputi tik paspalvina? unsure.gif  cia gal daugiau mergaitem kurios turi is esmes grazia oda blush2.gif

O kas yra iš esmės graži oda? smile.gif
Jei tokią turėčiau - netepčiau niekuo. Tiesa, oda mano lygi, nespuoguota, nėra išsiplėtusių porų, tas vienintelis trūkumas - pigmentinės dėmės. BB man puikiai užmaskuoja ir tuo pačiu saugo nuo saulės visą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 01 09, 12:13)


Kur pirkot? blush2.gif


Ir kas tas minimas BB kremas? blush2.gif
Pilną pavadinimą parašykit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 06 11, 20:37)
Kur pirkot?  blush2.gif
Ir kas tas minimas BB kremas? blush2.gif
Pilną pavadinimą parašykit. ax.gif

Pirkau UK - siunčiausi. Pagūglinau, radau pusė velnio kainą, parsisiunčiau travel kit pabandymui.

BB kremų yra daug, siunčiuosi iš Pietų Korėjos, nes visokie Garnier ir pan man visiškai netinka, tai pavadinimo neparašysiu, nes šiuo metu turiu bent keturis skirtingus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 12, 10:08)
Pirkau UK - siunčiausi. Pagūglinau, radau pusė velnio kainą, parsisiunčiau travel kit pabandymui.

BB kremų yra daug, siunčiuosi iš Pietų Korėjos, nes visokie Garnier ir pan man visiškai netinka, tai pavadinimo neparašysiu, nes šiuo metu turiu bent keturis skirtingus biggrin.gif


Čia kažkoks sutrumpinimas - "BB"? blush2.gif
Parašykit bent porą pavadinimų kuriuos turit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 11, 09:37)
O kas yra iš esmės graži oda? smile.gif
Jei tokią turėčiau - netepčiau niekuo. Tiesa, oda mano lygi, nespuoguota, nėra išsiplėtusių porų, tas vienintelis trūkumas - pigmentinės dėmės. BB man puikiai užmaskuoja ir tuo pačiu saugo nuo saulės visą dieną.

Grazi oda, tokia, kuria turejau omeny sitos temos kontekste, t.y. mazai demiu - gana grazi oda, daug demiu jau negrazi. Jeigu taip isvis galima issireikst. Visokios poros issipletusius sioje temoje man neaktualu, arba jeigu aktualu einu i kitas temas su jomis susijusias problemas spresti.

Na, jeigu jums uzmaskuoti uztenka BB tai reiskias pas jus dar nelabai yra ka maskuot... 4u.gif Nes kiek apziurejau tuos BB tai visi jie man toks skystaliukas maskavimo atzvilgiu. verysad.gif


P.S. O koks jo SPF kad visa diena saugo? Ar jus ji atnaujinat laikas nuo laiko? 4u.gif Kitas kosmetikos priemones naudojat tokias kaip sausa ar biri pudra, bronzantas, skaistalai? Nes man idomu butent kaip merginos su tuo visu per diena dorojasi, nesusitvarkau as. blush2.gif

QUOTE(Miaška @ 2013 06 12, 09:08)
BB kremų yra daug, siunčiuosi iš Pietų Korėjos, nes visokie Garnier ir pan man visiškai netinka, tai pavadinimo neparašysiu, nes šiuo metu turiu bent keturis skirtingus biggrin.gif

Nu va sito tai nesu bandzius, gal is tiesu jie kitokie, nes is mano bandytu butent ir buvo tas Garnier ir Eveline. Eveline net labiau patiko maskavimo atzvilgiu bet vistiek per slabnai. unsure.gif
Papildyta:


Tiesa , o kaip tie CC kremai kurie cia kaip naujiena turejo atsrasti? Ar jau atsirado, gal kas isbandet? biggrin.gif





Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 12 birželio 2013 - 20:50
user posted image


user posted image

palyginimai BB ir CC http://afemmeduncert...-cc-creams.html
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 06 12, 21:52)
Na, jeigu jums uzmaskuoti uztenka BB tai reiskias pas jus dar nelabai yra ka maskuot... 4u.gif  Nes kiek apziurejau tuos BB tai visi jie man toks skystaliukas maskavimo atzvilgiu. verysad.gif

Nu va sito tai nesu bandzius, gal is tiesu jie kitokie, nes is mano bandytu butent ir buvo tas Garnier ir Eveline. Eveline net labiau patiko maskavimo atzvilgiu bet vistiek per slabnai. unsure.gif

Oi, patikėkit, yra ir dar kiek, septinti metai su dėmėmis kariauju, matosi ir per BB, bet ne tiek baisiai sad.gif

Va va, su visais garnierais nėra ko ir lyginti azijietiškų - čia man buvo metų atradimas. SPF jų įvairūs, aš perku ne mažiau kaip SPF30, nors turiu ir SPF45. O kadangi jis padengia veidą kaip krempudra, tai neatnaujinu ir pilnai pakanka iki vakaro. Yra atlaikę man tie kremukai ir renginius lauke vasarą ir visą dieną ir treniruotes atlaiko, ir pan., nenuplaukia. Žodžiu, man tai sprendimas, kol nesugalvojau, kaip tų dėmių visam laikui atsikratyt.

Va šitas BB šiuo metu man labiausiai patinkantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 12 birželio 2013 - 22:27
O as jau virs metu mindau GK duris ir naikinu visus apgamus ir demes, sunkiai ir ilgai vyksa gijimas, bet jau galiu iseiti be pudros, jau einama i pabaiga. Vakar gavau stipria doze impulsines sviesos, tai siandien taip sutinus doh.gif ziuresiu kas liks kai saseliai nusimes.. as tai kazkaip uz naikinima is esmes, o balinamieji, maskuojamieji jau tik kaip palaikymas..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 06 13, 13:14)
O as jau virs metu mindau GK duris ir naikinu visus apgamus ir demes, sunkiai ir ilgai vyksa gijimas, bet jau galiu iseiti be pudros, jau einama i pabaiga. Vakar gavau stipria doze impulsines sviesos, tai siandien taip sutinus doh.gif  ziuresiu kas liks kai saseliai nusimes.. as tai kazkaip  uz naikinima is esmes, o balinamieji, maskuojamieji jau tik  kaip palaikymas..

O galima būtų išsamiau? Čia vienas iš mano svarstomų variantų - IPL darotės, kiek suprantu?
Virš metų - ar tai reiškia, kad labai daug procedūrų reikia? Ir kaina tada, tikriausiai, kosminė? IPL rinkotės pati, ar rekomendavo kaip efektyviausią?
Labai noriu panaikinti iš esmės tas dėmes, todėl gaudau visokią informaciją 4u.gif
Atsakyti