Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui


Ar tikite, kad tam tikroj vietoj padėti daiktai, spalvos gali lemti jūsų gyvenimą, sėkmę, turtą?   o gal tai tik šarlatanų išmonė?
Atsakyti
Nelabai domiuosiu tokiais dalykais. Daiktus dedu ten kur paciai maloniau, patogiau, graziau. :smile.gif
Bet pagal gyvenima vieta gal ir idomu butu suzinoti. wink.gif Kazka panasaus apie tai maciau per telika wink.gif  
Atsakyti
[smiley=flowerface.gif]Man patinka paveikslai,bet sako,kad kai kurie skleidzia bloga energija{galima susirgti,ir dar ten visokiu nelaimiu buti},o is kur suzinoti apie ju tas energijas,tai as atsisakiau paveislu.Paskui lova turi buti pastatyta taip,kad miegant kojos butu i duru puse,nu tai irgi lova pastatem taip.As tai tikiu visokiais galais,akmenukais.Remontuodami namus,irgi rinkom tik ramias,svelnias spalvas,apie geles irgi skaitem,kad tam tikros skleidzia bloga lauka.Tikiu visokiom nesamonem,NEPAKENKS!!!! [smiley=Ignored.gif]
Atsakyti
Na, aš kartais susergu idejom "fix"..ta spats buvo ir su Feng Shui :smile.gif braižiau planus, ieškojau butro centro, su kompasu prašiau diedo pasaulio šalis nustatyt, kad žinočiau kur vakarai, rytai, šiaurė, pietūs..po to pradėjau analizuot..kai kas gerai pasirodo sumanyta, kai kas nei į tvorą, nei į mietą. Ilgainiui "perdegiau" noru pagerinti santykius, finansus ir pan. Žinot kas liko? o gi "pinigų puodas"..Nu gaila dabar atsisakyt, nes kol pagaminau ::)Gal ir geras buvo užsiėmimas, bet geriau būčiau tas pastangas realiam darbui iššvaisčius biggrin.gif O dėl paveikslų tai čia jau grynyt plikutėlė teisybė. Mane labai veikia. Turėjau tokį peizažiuką svetainėje virš sofos pakabintą..kas ateidavo tai sakydavo, nepatinka, keistas, kažkas ne taip, nemalonus ir t.t. man "dzin"
..Vieną dieną pamačiau, kad dažai aliejiniai nuo drobės po truputį nusilupa, atšoka ar pan..laukiau gana ilgai, po apačia kažkas vis raudonuoja, gadina visą vasarišką tematiką..Labai pastebimas "gedimas" nebuvo, nes visgi medžiai gali ir raudonais lapais būti, tarkim ruduo :smile.gif Bet kažkas mane "pakusino", negi neįdomu sužinot kas ten po tuo peizažu..aš ir susigundžiauu..pasiėmiau tą paveikslą ir laupyt, skust..Vienu žodžiu, įpusėjus baigiau..Raudoname fone pasirodo juodas karstas ir viskas..paprastas liaudiškas grabas :smile.gif Po kurio laiko pamačiau ir menininkę..vaikeliukai brangiausi, nežinau jau su kuo bendrauja, bet kad su proteliu pasipykus, tai daugiau nei akivaizdu..visus paveisklus išgrūdau, grabelį į konteinerį išnešiau ir dabar esu atsargesnė..Jei galiu perku tik pas pažįstamus menininkus, paklausinėjus ką jie jautė tapydami, ką galvojo ir pan. Ir Feng Shui persirgau gana lengvai, nors turiu prisipažinti atsisakiau kai kokių planų ar idėjų savo bute :smile.gif
Atsakyti
xixixi, Rasma, tau reiktų pas mane paveikslą įsigyt. Visad kuriu tik džiaugsmingus dalykus. Nu nekenčiu aš niūraus meno. Ir kurdama visuomet įsivaizduoju tik ką nors gero.Kadangi daug draugių turi mano paveikslus, tai net savo teoriją yra sukŪrę. Atseit ką paveiksle siužetas vaizduoja, tas ir nutinka. Aš žinoma tuo netikiu- pačios gi jos tuos paveikslus išsirinko, pagal save, tai jas ir atspindi, o dabar sako, kad čia paveikslai pribūrė. O gal taip ir visais kitais atvėjais gaunasi- juk aplinką kuriam tokią, koks mūsų vidus. Jei sieloj nėra ramybės, tai iš kur aplinkoje jos bus...
Atsakyti
QUOTE
Ilgainiui "perdegiau" noru pagerinti santykius, finansus ir pan. Žinot kas liko? o gi "pinigų puodas"..Nu gaila dabar atsisakyt, nes kol pagaminau :smile.gif)


Nu aaaaisku, aisku, kas gi mes toki gera daikta:) O is ko pagaminai ir kiek pinigu pridejai ;D ;D ;D
Atsakyti
Tiksliai nepamenu, bet man atrodo kad kaip tik pagal Feng Sui negerai kojom i duris miegot.
Atsakyti
Kojomis į duris tik numirėlius išneša..Šiaip jau ne tik Feng Shui, bet ir pagal daugelio tautų papročius lova turėtų būti netiesiogiai į duris: nei kojom, nei galva..beje, lovos galvūgalį į lango pusę statyti irgi nerekomenduojama..tam yra sienos biggrin.gif
Noa, pinigų puodas, kažkokioj Feng Shui knygoj aprašytas buvo: tipo geriausiai auganti gėlė, kuri turi augti aukso spalvos vazone, po tuo vazonu reikia padėti raudoną voką su vienodos vertės 7 naujomis kupiūromis..Tai kokie ten pas mus šlamantys mažiausios vertės? 10 Lt? Tai va, jie ir guli po vazonu, trūnija ;D
Beje, pagalvojau, kad užtenka man virtuvės stalo su klaikiomis aukso spalvos kojom, tai prisiminusi vargšę gėlę, vakar už tuos net braškančius nuo naujumo pinigėlius padariau romantinę vakarienę dviems, o gėlę išvadavau nuo kičinio vazono, raudonas vokas laukia mano laiško draugei..galės begalinę meilę simbolizuoti :smile.gif
Atsakyti
aš tai tykiu tom nesąmonėm, gal ne iki nuprotėjimo. Namie kambariai pagal zonas: vaikai, partnerystė. Spavas atsižvelgiu. o kas apie paveikslus, aštiesiog jaučiu kažkaip. Mano tėvas dailininkas, esu porą jo paveiklų iš namų išgrūdusi :smile.gif
Atsakyti
Mes lovą perstūminėjom gal tris kartus, kol suradom optimaliausią variantą. Prieš tai galvūgalis buvo ir į langą, ir ė duris...Ir kitus baldus po kambarius tampėm, juk rašoma, kad geriausiai sėdėti, pvz., ant sofos veidu į duris, o pas mus svetainėje tų durų iš viso penkios, tai taip ir nenusprendėm, į kurias gi duris mes čia žiūrėsim :smile.gif ;D Bet visa tai darėm duagiau vadovaudamiesi savop savijauta, jaukumo, saugumo pojūčiu, o ne teoriniais nurodymais...  
Atsakyti
As irgi kaip Ema domiuosi Fengshui. Įsirenginėjant naują butą, nusipirkau knygą, skaičiau info internete apie Feng Shui. Taigi, pasikabinau 3 monetas ant raudonos juostelės ant durų rankenos (pirkau monetas "Skonis ir kvapas" parduotuvėje), pakabinau mažą veidroduką virš tualeto durų, mat jos yra priešais lauko durys, tai bloga energija, na ir t.t.  biggrin.gif

Svarbiausia, kad vyras leidžia tokiais dalykais užsiiminėti ir nežiuri kaip į pakvaišusią.

Dar žinau,kad reikia tualete pastatyti rupios druskos į indelį ir padėti, mat tualetas blogą energiją skleidžia, o druska sugeria - bet čia ne iš Fengshui, o kažkada per teliką mačiau laidą apie įvairius kristalus. Kol kas pati to nepadariau, bet reikes  ;D
Atsakyti
Jei kalbėt apie paveikslus, tai jie, kaip ir kiti vienetiniai rankų darbo kūriniai, turi stiprius laukus, mat juos darydamas žmogus kažką jaučia, o bloga energija, deja, stipresnė už gerąją. Turbūt mažai paguodžiau menininkus, bet gal reikėtų prie pavweikslo prikabinti lapelį: tapiau gerai nusireikusi":)

Aš, kaip Rasma, irgi braižiausi buto planą, bet kad kažkaip neišėjo man, nes visa draugų zona kaimynų bute atsirado ohmy.gif o su tais kaimynais nelabai net bendraujam wink.gif
Bet kai kurių rekomendacijų vis dėlto laikausi. Tarkim anksčiau Partnerytės zonoje kaktusas augo, tai nežinau, ar čia Feng Shui įtaka, ar ne, bet perkėlus jį į kitą vietą tikrai apmažėjo barnių su vyru wink.gif  Ką ten gali žinoti......
Atsakyti