Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui

maniškis irgi neprieštarauja, biure stalus ir jiems vietas parinkom  ;)
Atsakyti
Aš tai girdėjau, kad lova turi būti pastatyta taip, kad atmerkęs akis matytum langą. Tipo ir energetiškai gerai, ir šiaip gerai atsimerkus iškart žiūrėt į langą.
Atsakyti
prisimenu mano drauge turejo toki idomu paveiksla,bet mano dukryte(2m) i ji net ziureti negaledavo ir sakydavo,kad baisu,tai po to ta paveiksla kazkur nukiso.
o ka papasakotumet apie veidrodzius?Girdejau,kad ju turetu buti kuo maziau ???pas mus ir yra tik vienas,bet taip neturiu jo kur normaliai padeti,kad vistik stovi pries lova,na bet mes jame nesimatom ,tai ir nesuku galvos wink.gif
Atsakyti
Rasma, su tuo karstu paveiksle tai tikrai kraupu ohmy.gif
Tiesiog siaubas kazkoks..bet ir yra tokiu nuprotejusius dailininku.. >:(

O siaip as irgi paskaitineju apie tuos feng shui, bet juk neimanoma ten visko laikytis..Kartais net patys feng shui specai vienas kitam priestarauja..
Na, kaktusus as irgi ismeciau is namu, blogais paveikslais tikiu, bet visokios ten zonos, monetos...neatrodo labai rimta...
Atsakyti
Pagal Feng Shui negalima sedėti nugara i duris.
Is visu Feng Shui patarimu ji labiausiai jauciu, nes virtuvei stalas pastatytas taip, kad as sedziu nugara i duris, tai valgau visada persikreipus.  >:( O perstatyti stalo kitaip - nera vietos
Atsakyti
Taigi nereikia tų kaktusiukų iš namų išmetinėt  :(. Jie labai tinkami prie kompo - sugeria blogą energiją, kurią jis skleidžia... - gal girdėjot?
Atsakyti
QUOTE
Pagal Feng Shui negalima sedėti nugara i duris.
Is visu Feng Shui patarimu ji labiausiai jauciu, nes virtuvei stalas pastatytas taip, kad as sedziu nugara i duris, tai valgau visada persikreipus.  >:( O perstatyti stalo kitaip - nera vietos


Įsigykit mažesnį stalą arba valgykit kambary  ;). Manau, kad pavalgyti ramiai labai svarbu, nes iš maisto gaunam daug energijos. :smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Dar žinau,kad reikia tualete pastatyti rupios druskos į indelį ir padėti, mat tualetas blogą energiją skleidžia, o druska sugeria - bet čia ne iš Fengshui, o kažkada per teliką mačiau laidą apie įvairius kristalus. Kol kas pati to nepadariau, bet reikes  ;D


Tualetas ir siaip bloga energija skleidzia - tikra tiesa, ne feng shui nereikia... As pati jauciu. Ypac kai kas nors pakakoja... Ne oro gaivikliai nepadeda... [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif]

O siaip as irgi i feng shui gilinausi. Net 3 knygas skaiciau. Tai kiekvienoj tas feng shui skirtingas. Vienur orientuojasi pagal iejima i patalpa, o kitur pagal pasaulio salis - tai jeigu kas pagal viena gerai, pagal kita - prapultis... Vienintelis tik bendras dalykas - jei kas nepatinka, tai pakabink ten svambala su skambaliukais. Vejo varpeliai, ar kaip ten. Vienzo, vieta itartina - kabink svambala ir bus ramu... Kuo daugiau svambalu, tuo geriau...
Dar reikia kazkokiu dvieju kinisku sunu atdarais nasrais ir rupuzes su litu dantyse subine i duris. Tai situ atsisakiau, o kam, kai yra vyras ir vyresnelis sunus, o dar as su vyro alga dantyse sedziu prie kompo i duris subine ... Ne energetika, o grynas in/jan balansas, bet koks kinietis isgriutu ... ;D ;D ;D
Atsakyti
Žinot merginos mano gražuolė irgi fenkšui net labai domisi tai kai dariau remonta kambaryje kur turejo būti miegamasis pasidare svetainė tai perejau per tris fengsui etapus o paprieštarauti negalėjau nes laukėsi (peliu tai ji bijo o atsirastu pas mus namie) kaip manai EMA ;D ;D ;D
Atsakyti
Na bet juk kai kurie patarimai tikrai yra geri, pvz., kad namuose nebūtų jokių sugedusių, sulūžusių, nenaudojamų daiktų. Ką - negi prastas pretekstas visą užsistovėjusį šlamšta grūsti lauk arba vyrą su nebaigtais darbais prie sienos priremti?smile.gif
O apie kaktusus tai jie tikrai prie kompo tinka - net žydėti pradėjo ohmy.gif Sakoma, kad labai gerai yra 5 kaktusiukus ant palangės auginti, nes tada tie sugeria blogą energiją iš lauko. wink.gif
Skambaliukus mes pasikabinę turim - gražu, vaikui patinka,o kai skamba irgi kažkaip linksmiau ir jaukiau pasidaro. ;D ;D
WC duris reikia visad uždarytas laikyti, kad neišteitų geroji namų energija į unitazą :smile.gif
Dar žinau būdą, kaip pinigus į namus prisivilioti, bet nežinau, ar išduoti paslaptį [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif]
Atsakyti
QUOTE
Dar žinau būdą, kaip pinigus į namus prisivilioti, bet nežinau, ar išduoti paslaptį [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif] [smiley=giigii.gif]

Isduok Aukse  wink.gif, negi nori visus viena susivilioti  ;D ;D
Atsakyti
QUOTE

WC duris reikia visad uždarytas laikyti, kad neišteitų geroji namų energija į unitazą :smile.gif


ohmy.gif Mano penkiametis sūnus iš kažkur ištraukė įprotį- tualeto duris uždarinėt.  Tiesiog negali, jei kas neprispaudęs gerai paliko. Sako man negerai ( į krūtinę rodo) kai iki galo neuždaryta  :o Aš niekaip nesuprantu, kaip jis gali jausti, kad jos ne iki galo uždarytos ir kas ten jam negerai? Sakau gal galvele negerai  ;D O čia dabar apie blogas energijas pas jus perskaičiau. Ir netikėk gi tu žmogau tuo  :smile.gif
Atsakyti