Įkraunama...
Įkraunama...

Projektuojamės, gaminamės baldus patys

Sveikos. Kad jau kalbate apie pačių gamintus baldus, tai ir aš savo vyrą pagirsiu - sūnui lovą sumeistravo (tiesa, jis stalius, tai kaip ir nesunku buvo biggrin.gif ). Dar tik trečia naktis miega, bet naujoji lova išsyk "prilipo". O iki tol buvo neįmanoma iš mūsų lovos iškrapštyti tongue.gif
Tiesa, po ja dar lentynos suplanuotos, tik kol kas nepadarytos...

user posted image

Atsakyti
Nuostabi tavo sofa, kycia, aš be žodžių... ax.gif
O aš ieškau padrąsinimo patiems darant virtuvines spinteles. Vyras auksarankis, visą remontą darė pats: keitė kanalizaciją, klijavo plyteles, dėjo grindis... Bet vat spintelių nedaro, nors tu ką! Vis kartoja: aš negerai pamatuosiu, aš negerai pamatuosiu... O virtuvė maža, kelių tų spintelių tereikia, ir tos standartinės: po kriaukle, indaplovei, stalčiai ir kelios pakabinamos. Jau esam surinkinėję lenkišką virtuvinį komplektą mamai, net aš suprantu, kokia ten jų sandara... Taigi tik užsakyt, kad išpjautų plokštes, išfrezuotų skyles, nusipirkt "Furnitane" furnitūros ir susitvert... Na, man taip paprasta atrodo... Patarkit blush2.gif

O stiklinės lentynėlės tikrai gaunasi labai pigiai... Aš pasimatavau, nulėkiau į Graverą ir išpjovė kokių tik pageidavau. Nušlifavo kampus. Keturios matinio stiklo lentynėlės voniai su visais laikikliais ar ne 120 lt kainavo g.gif Viskas telpa ir neteplu, vandens nebijo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2007 01 22, 22:15)
Sveikos. Kad jau kalbate apie pačių gamintus baldus, tai ir aš savo vyrą pagirsiu - sūnui lovą sumeistravo (tiesa, jis stalius, tai kaip ir nesunku buvo  biggrin.gif ).


Gražu, bet man nelabai saugūs tokie laiptai atrodo g.gif Dieną, tai ok, bet jei naktį vaikiukas į wc užsimano.. apsimiegojęs.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 11 19, 19:55)
ziurek kaip daryk- pasiimk 20 metu senumo sofa, nuplesk viska, palik tik spyruokles ir mechanizma, nusipirk porolono, gobeleno ir savom rankom pervilk. Sumokesi max 205 lt, o rezultatas bus toks smile.gif
cia mano pvz

na tikrai super sofkute

a sakyk koku porolona tu pirkai ir kus?

namie turiu sena baldu komplektuka paruosta ismetimui - galeciau paeksperimentuoti

ir kaip pritviritni gobelena prie baldu? reik pirkti ta specialu aparaciuka?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 07 24, 12:29)
user posted image

"steiplas"


manau gali tvritinti gobelena prie baldo su situ irankiu
Atsakyti
sveikos

as baldukus atsirestauravau----
virtuvej uzklijuoti baldai su tokia lipnia klijonke
http://public.fotki....butukas008.html


o salione-- staliukas ir foteliukai, foteliukam pasiuvau uzklojimus, o staliukas perdazytas
http://public.fotki....s/dscf1294.html

ir dar koridoriuas lempa, nuo drauges nusiziureta:)--
http://public.fotki....pa-koridoriaus/
Atsakyti
QUOTE(Elis@a @ 2007 07 25, 01:19)
Jungiuosi prie jusu! drinks_cheers.gif Mes irgi bandysim patys virtuves spinteles padaryt. Galim dalintis patirtimi, idejomis ir pan. Kvieciu i kompanija drinks_cheers.gif  thumbup.gif  4u.gif


Smagu surast bendraminčių biggrin.gif Mano vyrelis virtuvinių spintelių tema visai nešneka, supykęs ieško baldininko. Tegul ieško - kai užgiedos kainą, iškart nuomonę pakeis lotuliukas.gif O tai manim netiki...
Ką gero virtuvinių baldų gamybos srityje nuveikiau: slankiojau su vežimėliu po aplinkines baldų parduotuves, apžiūrinėjau atsidarius visokius pakabinimo elementus ir stalčius. Visų reikiamų geležiukų radau http://www.furnitana...ogas/index.html
Nuvažiavę dar nebuvom, labai trumpai dirba. Jie parduoda tokią programą baldininkams, kuri atseit automatiškai paskaičiuojanti
visus detalių matmenis, pažyminti furnitūros tvirtinimo poziciją. Gal kas girdėjot DYNALOG 2.0?
Dar kalbėjau ir su baldų gamintojais, pasiūlė atsinešt išmatavimus ir jie paskaičiuos viską... ne už ačiū, žinoma smile.gif Gal irgi variantas iš bėdos...
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2007 07 24, 11:22)
Gražu, bet man nelabai saugūs tokie laiptai atrodo  g.gif  Dieną, tai ok, bet jei naktį vaikiukas į wc užsimano.. apsimiegojęs..  unsure.gif


Tai kad čia ne laiptai, o kopėčios pasvirusios. Aš kaip tik saugumo sumetimais pasvirusių norėjau, o ne visiškai stačių.
Atsakyti
cawx, noriu paklausti, ar reikia baldus pries tai kaip nors paruosti (pvz nusveisti) tokia klijonke "a la medis" klijuojant? man visai graziai atrodo, pagalvojau kad reiktu sena saldytuva, kriaukles spintele, dar viena spintele apsiklijuoti ir tureti laikina virtuves komplekta kol nauja isigysim tongue.gif dabar tie baldai padengti kazkokia laminuota plokste turbut, is medzio drozliu jie manau.
ir gal gali patarti kur ja pirkti, ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluteskarota @ 2007 07 26, 13:22)
cawx, noriu paklausti, ar reikia baldus pries tai kaip nors paruosti (pvz nusveisti) tokia klijonke "a la medis" klijuojant? man visai graziai atrodo, pagalvojau kad reiktu sena saldytuva, kriaukles spintele, dar viena spintele apsiklijuoti ir tureti laikina virtuves komplekta kol nauja isigysim tongue.gif dabar tie baldai padengti kazkokia laminuota plokste turbut, is medzio drozliu jie manau.
ir gal gali patarti kur ja pirkti, ir kiek kainuoja? 4u.gif


Baldus reikia nuplauti su praskiestu indu plovikliu, kad svarus butu, be riebalu.
Klijuoti reikia nuo dureliu vidurio link krastu, ir stengtis kad neliktu oro burbuliuku.Saldytuvams dar yra spec klijuote, a-la metalo pavirsius.
kainos ivairios, piesiniai irgi http://www.senukai.l...?op=2&id=0271.0


As pries 10 metu virtuves baldus apklijavau tamsiai melyno marmuro spalvos plevele,
iki siol laiko puikiausiai, tik dukra su kazkuo astriu pabraize per dureles ir jau pradeda kampai luptis,
stalvirsi irgi apklijavus balta plevele, ja paskui dar karta keitem, ir rankeneles -baltos apvalios,
prie visumos dar melynas baltais skrytuliukais sviestuvas ir zydros uzuolaidos.
Pleveles likuciais apklijavau medine lakuota duonine ir skarbonkes biriems produktams, tik ant ju dar supjauscius balta plevele kvadratuku priklijavau, tai paskui visi klausinejo, kur tokias skarbonkes priderintas gavau. tongue.gif

Pagavus azarta, dar ir balkone sena spintute apklijavau, bet jau kitos spalvos plevele.

Turekit tik fantazijos, o priemoniu dabar begalybe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 26 liepos 2007 - 15:22
sveikos

dar noriu pasakyti, kad si virtuvine spintele su kriaukle-
http://public.fotki....butukas008.html
buvo padaryta is senos sekcijos ---tv ant jo turejo pagal baldininkus ant jo stoveti ar kazkas;)
va.tai buvo padarytas "stalvirsis"---(ant fotkes biski matosi)---is plyteliu tokios pat spalvos ir rusies, kaip ir ant sienos --ir ispjauta anga, bei patalpinta tari kriaukle su kranu..
naudojames kokie 3 metai jau ja:)
Atsakyti
Kadangi gaminami baldai pagal individualius užsakymus kainuoja nepigiai, nusprendžiau susiprojektuoti ir pasidaryti keletą baldų pats.
Pažįstamas baldininkas patarė išsipjauti ir laminuoti baldines plokštes įmonėje, o skylutes, tvirtinimus, sujungimus, durelių atsidarymo mechanizmus ir visa kita daryti pačiam.. sako pigiau išeina. Gal kas ką nors panašaus esate daręs ir galėtumėte pasidalinti patirtimi ar įmesti darbų nuotraukas? Papasakoti kur galima pigiau nusipirkti, užlaminuoti, išsipjauti baldines plokštes. Kokiame mieste ir kokias įmones rekomenduotumėte arba ne..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orsis: 01 rugpjūčio 2007 - 09:19