Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios baldai

Ieškom vonios baldų. Viziją maždaug turim, tačiau gal kokį įdomų variantą praleidom beieškodami.
Kur jūs pirkot vonios baldus? O gal darėt pagal individulaų užsakymą? Ar esat jais patenkinti? Ką darytumėt kitaip?
Atsakyti
Man shiuo metu aktualiai yra virtuves baldai, nes virtuves remontas pabaigon, o vonios darlaukia. Bet i baldelius tai jau ziurejom, ziurejom... Kol kas tai man visai nieko atrodo "Senukuose" vonios baldai. Lietuvishki jie, tik va firmos pavadinimas "zkrito". Dar ir www ta firma turi taiir zbreziniai su ishmatavimais pateikti. O patys tie baldai manau ir dregmei atsparus ir kaina prieinama... Gal tik minusas, kad spalva tik balta.
Atsakyti
Gaila, kad nepameni tos firmos pavadinimo... Pasižiūrėčiau internete. Mes Seniuose irgi apžiūrėjom vonios baldus. Yra neblogų, bet mane ir nervuoja kad visi balti, o jau kur su mediena, tai kaina iškart vos ne dvigubai didesnė. Norisi kokio įdomesnio sprendimo.
Atsakyti
Ta firma yra "Riva". Jos adresas internete www.riva.lt
Bet nepasakyciau, kad ten pasirinkimas yra labai didelis.
Atsakyti
Mes pirkom lietuviskus http://www.raguvosbaldai.lt/
Esam labai patenkinti thumbup.gif

Tik siulau bandyt kreiptis tiesiai pas juos, nes gaunasi mazdaug 30 proc. pigiau nei Senukuose.
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 07 28, 12:50)
Mes pirkom lietuviskus http://www.raguvosbaldai.lt/
Esam labai patenkinti thumbup.gif

Tik siulau bandyt kreiptis tiesiai pas juos, nes gaunasi mazdaug 30 proc. pigiau nei Senukuose.

Ačiū už gerą patarimą smile.gif
Pasižiūrėjom su vyru internete jų gaminius -yra tikrai fainų.
Tik man neaišku, kur jūs juos pirkot, nes kai aš nusiunčiau užklausimą, atsakė, kad pirkčiau iš Senių blink.gif
Gal galėtum išduoti paslaptį - kur tas "tiesiai pas juos".
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 07 29, 05:49)
QUOTE (svetima @ 2004 07 28, 12:50)
Mes pirkom lietuviskus http://www.raguvosbaldai.lt/
Esam labai patenkinti thumbup.gif

Tik siulau bandyt kreiptis tiesiai pas juos, nes gaunasi mazdaug 30 proc. pigiau nei Senukuose.

Ačiū už gerą patarimą smile.gif
Pasižiūrėjom su vyru internete jų gaminius -yra tikrai fainų.
Tik man neaišku, kur jūs juos pirkot, nes kai aš nusiunčiau užklausimą, atsakė, kad pirkčiau iš Senių blink.gif
Gal galėtum išduoti paslaptį - kur tas "tiesiai pas juos".

Na, mes susiradom ju ofisa, jis bent tada buvo Partizanu gatvej, toks yra ten ofisu pastatukas baltas, mazdaug toj vietoj kur anksciau buvo Dali..Tiksliai adreso nezinau, nes buvo pasake pazistami, kad ten ir viskas, na telefonu gal pasakytu jie.
Na, vyras ten nuvaziavo ir susitare, nors jie perdaug entuziazmo gal ir nerodo, kai ten tiesiai vaziuoji, bet dave katalogus, internetini plsp ir issirinkom baldus, juolab, kad tokio modelio Seniuose net nebuvo..
Atsakyti
Man pribrendo reikalas gamintis vonios baldus. Projekteli pati pasidariau, bet........ kur gamintis? Cia Vilniuje. smile.gif
Atsakyti
Atėne, siūlau nedaryti firmoj, kuri garsiai reklamuojasi, kad daro nestandartinius baldus. Vajetus kiek mes uz virtuve taip permokejom blink.gif ("Baldu gamoje")

Paieskok per pazystamus, kur "nelegaliai" daro. Galeciau gal is savo kaimynes gauti tel., jie taip virtuve dare, bet ar vonias daro, nezinau..

Mes irgi kaip tik griaunam vonia siandien biggrin.gif , tai turbut vyras pats darys baldus. Susiprojektuoji, uzsakai plokste (tokiu firmu daug), jie viska padaro, belieka surinkti. Tik kaip del to atsparumo dregmei?...
Atsakyti
Kad atsparus butu reik plastiku dengt ,o raguvoje reik pirkt 10 vnt ,siaip as noreciau kas dar nori ? Su atvezimu is kauno problemu nebutu ,tada iseina nuolaida .
Atsakyti
Jei domina vonios baldai ir + nestandartiniai, geriausia gamintis firmose, kurios uzsiima nestandartiniais gaminiais. Zinoma reikes pamoketi nemazai, nes tai nestandartas. O kainos priklauso nuo medziagu, jei norite atspariu dregmei, teks pamoketi brangiau, o jei ne - pigiau. wink.gif
Atsakyti
O gal kas turite raguvos baldus jau? ......... domintu ar jie is tiesu atsparus dregmei ir nepageltonuoja.......... kol ruosemes pirkti tai girdejau tik gerus atsiliepimus, butent tai vonios baldai ir t.t. ............. va jau kai nusipirkome dabar prasidejo, kad raguvos baldai nera atsparus dregmei, ilgainiui pageltonuoja ta balta spalva ir t.t. g.gif g.gif g.gif ................ aisku dabar nieko nepkeisi, reikia laukti ir ziuresim kaip cia bus.......... bet vis tik idomu, gal kas turi, kaip jie atrodo praejus pvz metams ir daugiau g.gif
Atsakyti