Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

Mes virtuvines kėdes esame aptraukę dramblio kaulo spalvos d.oda. Jau ~7 metus laiko kuo puikiausiai. Pirkom savanorių pr. šalia Vilniaus baldų esančioje audinių parduotuvėje. Tad vienareikšmiškai negalima sakyti, kad bus blogai. Bet bent jau man yra vienas riebus minusas. [COLOR=yellow]dubcė prakaituoja ax.gif [COLOR=yellow]
Atsakyti
QUOTE(darbė @ 2014 10 27, 18:10)
na jau atsisakykit minties pervilkti dirbtine oda, mama naujus pirko, po 1,6 metų -baisu-sofa ir fotelis tik išmetimui.sumokėsit uždarbą, d. odą, tai beveik nauja bus, arba gobeleną rinkitės. aplink visi gailisi , kas pirko d. odos sofas,,, schmoll.gif


Gali buti, kad jus teisi...
va, kaip zujka, uzsimine...bijau prakaitavimo ir as...oda galvojau del lengva valymo, ir dar del to, kad nesu turejusi smile.gif
Gal galite patarti toki gobelena ziurineti, kad butu lengvai priziurimas?
Atsakyti
Aš asmeniškai rinkčiausi tik impregnuotą audinį.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Gal galetumete patarti, gavau virtuvini komplekta medini. Noriu atnaujinti. Nuslifavus kuom reiktu padengti, kad gautusi balinto medzio spalva? Is anksto dekoju uz patarimus... 4u.gif
Atsakyti
Labuka, mamytes, gal kokiu minciu turetumet?

Kaip restauruoti, atnaujinti prasitrynusia oda sofos sedimojoje dalyje? nelabai gal matsi, bet matosi...
verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 11 01, 21:59)
Labuka, mamytes, gal kokiu minciu turetumet?

Kaip restauruoti, atnaujinti  prasitrynusia oda sofos sedimojoje dalyje? nelabai gal matsi, bet matosi...
verysad.gif
user posted image

Maciau " gritija" turi nemazai priemoniu odos atnaujinimui ir prieziurai
Atsakyti
Sveikos, auksarankes. Ateinu su klausimu - turiu keleta senu foteliu, kuriuos ruosiuos pertraukti (ne pati, deja). Noretusi juos statyti pirtyje, bet koki audini patartumet pasirinkti, kad butu malonu sedeti ir nebut baisu dregmes (kad tiesiai is po duso butu galima igriut). Liksiu labai dekinga uz patarimus 4u.gif.
Prie to pacio - gal kas galetumet patart kur Pajurio gale rasti kruopsciai dirbanti ir kosminiu pinigu neplesianti restauratoriu? ax.gif blush2.gif Noriu mociutes komoda restauruot wub.gif .
Atsakyti
[quote=eglaite2,2014 11 02, 08:39]
Sveikos, auksarankes. Ateinu su klausimu - turiu keleta senu foteliu, kuriuos ruosiuos pertraukti (ne pati, deja). Noretusi juos statyti pirtyje, bet koki audini patartumet pasirinkti, kad butu malonu sedeti ir nebut baisu dregmes (kad tiesiai is po duso butu galima igriut). Liksiu labai dekinga uz patarimus 4u.gif.
Prie to pacio - gal kas galetumet patart kur Pajurio gale rasti kruopsciai dirbanti ir kosminiu pinigu neplesianti restauratoriu? ax.gif blush2.gif Noriu mociutes komoda restauruot wub.gif .
Neisivaizduoju kas galetu tikti, kad atlaikyt tokia dregme. Neprades pelyti?

Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 11 02, 09:39)
Sveikos, auksarankes. Ateinu su klausimu - turiu keleta senu foteliu, kuriuos ruosiuos pertraukti (ne pati, deja). Noretusi juos statyti pirtyje, bet koki audini patartumet pasirinkti, kad butu malonu sedeti ir nebut baisu dregmes (kad tiesiai is po duso butu galima igriut). Liksiu labai dekinga uz patarimus 4u.gif.
Prie to pacio - gal kas galetumet patart kur Pajurio gale rasti kruopsciai dirbanti ir kosminiu pinigu neplesianti restauratoriu? ax.gif  blush2.gif  Noriu mociutes komoda restauruot wub.gif .

Yra audiniu kurie atsparus dregmei.....pvz lauko baldams naudoja....jie tiesiog kiaurai nepraleidzia vandens. Pvz: http://tehaudumi.lv/...stant-tarpaulin
Atsakyti
noriu paklausti kur nusipirkt porolono, kėdėms paminkštint, senukuose tos atraižos man per siauros?? Ačiu labai atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 11 04, 08:38)
noriu paklausti kur nusipirkt porolono, kėdėms paminkštint, senukuose tos atraižos man per siauros?? Ačiu labai atsakiusioms 4u.gif


Aš savo darbams perku Audėjo parduotuvėje.
Tik nežinau kaip būtų su porolonu porai kėdžių, nes "lapai" ten diiiiideli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiaurėslapė: 04 lapkričio 2014 - 10:06
QUOTE(šiaurėslapė @ 2014 11 04, 11:02)
Aš savo darbams perku Audėjo parduotuvėje.
Tik nežinau kaip būtų su porolonu porai kėdžių, nes "lapai" ten diiiiideli smile.gif


Ačiu, tačiau Panevėžy nėra audėjo, neaišku kur ieškot, skambinau į Liteną, jie neturi-tik audiniai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 04 lapkričio 2014 - 11:08