Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Rabambule @ 2014 10 28, 10:40)
As nusistatinejau kiekvienam asmeniui atskirai, kiekvienam tipui kitaip gali buti.

Čia dar žiurint kas kuo tiki - mes turim šeimos draugą virgulininką, tai jis tuos kosminius magnetinius tinklelius nupaišo, parinko namui vietą, kad nebūtų didelių magnetinių mazgų, vandens arti požeminio. Dar tėvų name rekomendavo perstatyt lovą, nes lovūgalis glaudėsi prie laiptinės sienos, "kabėjo" virš prarajos, taip sakant biggrin.gif o mamai nuolat galva skaudėjo. Rekomendavo po lova pakišti apverstą į grindis veidrodį, kad tas energijas neutralizuot.
O feng-shui tikiu tiek, kiek atitinka logiškus planavimo principus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 10 28, 09:27)
sakykite, kodėl? mat fengshui teigia atvirkščiai, aš jau čia kaip tik derinu, kad tik galva į rytus būtų blush2.gif

Kad nereiktų sukti galvos, kur rytai ar vakarai biggrin.gif ir siekiant, kad miegamo kambario apstatymas atrodytų subalansuotai, tai lovą siūlau pastatyti tiesiog prie ilgiausios kambario sienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 10 28, 12:09)
Kad nereiktų sukti galvos, kur rytai ar vakarai biggrin.gif ir siekiant, kad miegamo kambario apstatymas atrodytų subalansuotai, tai lovą siūlau pastatyti tiesiog prie ilgiausios kambario sienos ax.gif


man tai gerai-sutapo ir rytai ir ilgiausia kambario siena tongue.gif


pasakykit gi kas kokio gylio stalcius uzsisakyt, meistras sako, kad 50, nes mazas kambarys-tipo uzsigriozdins, o man atrodo, kad labai nepatogu tas 50 gylis, rizikuociau iki 60 galnet, jei tikrai labai nepatogus tas 50cm stalcius....kas susiduret su tuo?
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2014 10 28, 02:13)
Buvome šiandien statybose, žiūrėjau į tą sieną ir vyro tėtis sakė, kodėl anksčiau nieko nesakėt dėl jos. Tada jis būtų ją dailiai padaręs. O dabar ten yra įdėta ir paprastų baltų plytų ir suskilusių plytų. Visa siena nelygi- viena plyta giliau, kita arčiau.

O čia pas jus namas ar butas, atsiprašau, kažkaip neužfiksavau, lyg namas?
Jie taip - senas ar naujas?
Ne ssu tom plytom senom man į seną namą būtinai norėtųsi, o į naują - gal kuo mažiau, bet turint tokias plytas sienoje ir gerą apšvietimą tikrai bent lopinėlį palikčiau, kas kad nelygios rolleyes.gif tame ir grožis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(2 in 1 @ 2014 10 28, 02:13)
Truputį patobulinom svetainės ir virtuvės išplanavimą ir vieną sieną mąstom pailgintą, tą, prie kurios stovės TV. Tada ir virtuvėje telpa daugiau spintelių. Ką manote?
user posted image

Virtuvėje kampinės spintelės man nepatinka, nepraktiška, nes jas geriaišnaudoti dar investuoti į visokią furnitūrą, būgnus, kargo ir pan, reikia, gerokai paprasčiau išvengti kampinių sprendimų, jei įmanoma, o pas jus būtent kampas ir atsiranda dėl sienos pailginimo.
Bet nesakau, kad nereikia ilginti, tiesiog gal kitip išnaudoti.
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 10 28, 08:26)
Jau apsisprendem pavasarį vietoj vitrinų miegamuosiuose dėt prancūziško tipo atsidarančius langus wub.gif
user posted image
Tik be sudalinimų....

Labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 10 28, 11:17)
man tai gerai-sutapo ir rytai ir ilgiausia kambario siena tongue.gif
pasakykit gi kas kokio gylio stalcius uzsisakyt, meistras sako, kad 50, nes mazas kambarys-tipo uzsigriozdins, o man atrodo, kad labai nepatogu tas 50 gylis, rizikuociau iki 60 galnet, jei tikrai labai nepatogus tas 50cm stalcius....kas susiduret su tuo?

Va, kaip gerai thumbup.gif
50-55 cm yra normalus stalčių gylis. Kad gal g.gif ir bėgelių ilgesnių nebėra, nebent dar 60 kur būtų galima rasti.
O čia kam reikia- komodai? Tai jei ji bus tokia gili atrodys nekaip biggrin.gif Komodos išorė dažniausiai būna iki 50 cm gylio. Tai stalčiukai dar mažesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 28 spalio 2014 - 11:28
Dėl stoglnagio virš lovos nuomonės neturiu, neteko taip miegoti, bet pabandžius įsivaizduoti, kažkaip neatrodo, kad jauku būtų.

O dėl feng shui - kažkur skaičiau, ka dmokslininkai bandė mokslu pagrįsti tuos principus ir nė velnio nepasigrindė, todėl padaryta išvada, kad tai teorija iš oro.
Aš net nesidomiu ir galvos sau nekvaršinu, mano nuomone tai "tuščias" dalykas, geriau jau virbule (kaip femme) pasikliaučiau ar katino/šuns atsigulimo tinkamoj miegoti vietoj, nei feng shui teorijomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 28, 11:25)
Dėl stoglnagio virš lovos nuomonės neturiu, neteko taip miegoti, bet pabandžius įsivaizduoti, kažkaip neatrodo, kad jauku būtų.

Daug geriau atrodytų po stoglangiu pastatytas foteliukas ar kanapa kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 10 28, 12:25)
Va, kaip gerai thumbup.gif
50-55 cm yra normalus stalčių gylis. Kad gal g.gif  ir bėgelių ilgesnių nebėra, nebent dar 60 kur būtų galima rasti.
O čia kam reikia- komodai? Tai jei ji bus tokia gili atrodys nekaip biggrin.gif Komodos išorė dažniausiai būna iki 50 cm gylio. Tai stalčiukai dar mažesni.


aisku, komodai, aciu 4u.gif
jau ir paskambinau meistrui, pasakiau, kad 50cm, dar ten puosyba, drozyba prisides-tai viso net 57cm plocio gausis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 28 spalio 2014 - 11:42
Netradicinis lubinių rozečių panaudojimas
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Ir dar į temą sienų puošybai, anksčiau apie rėmelius kalbėjom, tai galima juos ir be paveikslų kabinti biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
Beiškodama sodybai idėjų užtikau šią
http://www.moteris.l...i.d?id=62232231
Mano skoniui tai tokie ir nuolatiniai namai galėtų būti, o ne sodyba ax.gif
Gražu wub.gif
Atsakyti
Vat zidinys tai labai neiprastai padaryc bigsmile.gif

O rozetes tai didelem salem, kaip dekoras.. gal ir idomu.. Arba kokiam restoranui ax.gif
Atsakyti
Žiūrinėju šviestuvus Senukuose, dabar kaip tik akcija - gal kam reikia smile.gif .
Bet vat, vienas dalykas neduoda ramybės g.gif , žiūriu va į šitą šviestuvą ir kažkas man ne taip... Atsidarau gamintojo tinklapį, o ten tuo pačiu kodu va kaip šviestuvas atrodo unsure.gif ... Akivaizdus skirtumas blink.gif . Kitoj lietuvių parduotuvėj šis šviestuvas toks pats, kaip ir pas gamintojus - kaip ir turėtų būti.
Tai kaip suprast, Senukai "poddielkėm" prekiauja? g.gif
Atsakyti
Juodai, o kas stebina, atspalvis?
Tai cia normalus dalykas, kad daug skirtingu foto gali buti.
Atsakyti