Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2014 10 28, 10:33)
aisku, komodai, aciu 4u.gif
jau ir paskambinau meistrui, pasakiau, kad 50cm, dar ten puosyba, drozyba prisides-tai viso net 57cm plocio gausis...

Mes turim ikea malm komoda, pamatavau, tai stalciu gylis 40cm, o is isores pati komoda 47 cm. Tai jau per akis. ..gilesnes nesinoretu, ir taip gana masyvi ji man atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 28, 13:29)
Juodai, o kas stebina, atspalvis?
Tai cia normalus dalykas, kad daug skirtingu foto gali buti.

Neee, visai kitaip atrodo šviestuvai doh.gif . Ir medžiagiškumo aprašyme Senukuose minima sendinto aukso imitacija, o kitoj parduotuvėj, kur foto kaip pas gamintojus, žalvaris. Net stklo gaubtai skirtingų formų, o ir burbuliukas apačioj kitokios formos...
Va, pirmoji iš Senukų, antroji - gamintojo:

user posted image
user posted image

Va ir kiti iš tos serijos:
user posted image

user posted image

Nu akivaizdus skirtumas blink.gif . O pavadinimai ir kodai sutampa doh.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 spalio 2014 - 12:51
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 28, 13:07)
Vat zidinys tai labai neiprastai padaryc bigsmile.gif

O kuom neįprastai?
Šitas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 28, 13:38)
Nu akivaizdus skirtumas  blink.gif . O pavadinimai ir kodai sutampa  doh.gif...

Sitie sviestuvau kaba salone, tai galite gyvai paziureti, bent jau Vilniuje (kas jums toloka). Tai spalva tikrai ne aukso, o ta antra. Puslapy kazkokia nesamone.

QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 28, 14:26)
O kuom neįprastai?
Šitas?


Ne, veidrodinis, ar riestu koju ir primargintas. Ten imitacija, jei neklystu.
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 10 27, 21:23)
Kažkuri klausėt dėl lovos statymo po stoglangiu, tai aš daugiau taip nestatyčiau  schmoll.gif


drinks_cheers.gif jei tik butu galimybe tikrai nestatyciau po stoglangiu ir dėl šalčio žiemą, ir dėl to kad per liūtis ar krušą nejauku po juo gulėt smile.gif


Atejau vel pagalbos dviem klausimais ax.gif

1. "prilipdėm" priestatą prie namo, ir naujam prieškambary atsivėrė vamzdynas, kurį kažkaip reik sugalvoti paslėpti g.gif Pirkmiausia kambario planas:
user posted image
A- pagrindinis įėjimas,
B- išėjimas į vidinį kiemą
1- planuojama spinta
2 - čia planuoju statyt komodėlę ar konsolę (būtina vieta kai kam nudrėbt raktus ir monetas iš kišenių smile.gif )
3 - pora laiptu ir trumpas koridoriukas į "senąjį namą"
4- įėjimas į naujai pastatytą erdvę

Raudonai pažymėjau vamzdyno vietą, o atrodo ji dabar taip:
user posted image

Jokių konkrečių minčių neturiu... Tam kambe norėčiau pastatyt arba spintelę sezoniniams batams arba kokį krėsliuką. Galvojau dar gal krėsliuką ten, kur numatyta komoda, o tam "vamzdžių" kampe pastatyti staltiese dengtą staliuką...
Beje, nežiūrėkit į koridoriuje matomą tapetą - ten senojo namo erdvė, kuri numatyta tvarkyti kitais metais ax.gif

2. vienos panelės kambarys. Reikia pradėt nuo užuolaidų, nes kambarys į gatvę, tad keliantis ten norisi kad jos būtų. O kad pakabint užuolaidas reikia žinot šiek tiek daugiau kas bus kambary smile.gif
Buvo užsidegus panelė mėlynų sienų - perkalbėjau, kad sužaisim mėlynom detalėm, sutiko. Norėjo fototapeto paryžiaus tema - irgi perkalbėjau, kabinsim fotodrobę - lengviau pakeičiama jei persigalvos smile.gif Turi baltą rašomąjį stalą iš Ikejos, planuojam Bily knygų spintas iš ten pat, bei įsimylėt suspėjo jau Ikejos Mėlynąjį foteliuką smile.gif
Lova planuojam klasikinio tipo pusantragulę, galvūgalis trauktas medžiaga kurios spalvą dar irgi reikės sugalvoti prie bendros spalvos paletes.
taigi mano padėlioti variantai

A
user posted image
Mėlyna, alyvinė, pilka spalvos
Alyvinė figūruoja pagrindinėj svetainėj ir kitur namuose, kaip ir į temą. HM Home skyriuje kažkada radom pagalvėlių spalvinį derinį kuris "prikibo". Nors šis variantas man spalviškai patraukliausias, neprivedu kokių užuolaidų čia reikia g.gif Vienas tinkamiausių variantu man pasirodė pas mano draugę kabančios užuolaidos:
user posted image
tik spalvų paletę gal reiktų keist į panašią:
user posted image

Užuolaidas planuoju siūti pati, šitas "juostinis" variantas man būtų rimtas iššūkis g.gif

Šviestuvą nuotraukoje pakabinau laikinai "narvelį", bet pradiniam variante buvau galvojus padaryt iš derančių spalvų kažką tokio
user posted image

Neįsivaizduoju kokio kilimo šiam variantui reikėtų. Kadangi kambarys nėra didelis, gal koks vienspalvis g.gif

ieškojau alternatyvų šiam variantui, ir gime mažiau išbaigti tokie:
B
user posted image

Šiam variantui neįsivaizduoju kokios spalvos lova turėtų būti

C
user posted image



Papildyta:
A dukros kambario variantui gal dar tokios užuolaidos tiktų, tik kraščiuką siūčiau mėlyną g.gif
(atsiprašau už kokybę, pas draugę prasisukau telefonu)

user posted image
Atsakyti
Nu įdomiai su tais Senukais g.gif
Aš va irgi žiūrinėjuos net ir ten, nes jokio sprendimo laiptams nerandu doh.gif
Reikia dviejų sieninių šviestuvų, kokių tik nebandžiau, vis kažkas ne taip, tai sumąsčiau gal iš viso tokius neutralius kabinti, nekrentančius į akis. Man gražu, kai šviesa nuo šviestuvo sklinda ir aukštyn, ir žemyn.
Nusifotografavau tokius variantus Ekoliumene
user posted image

ir Senukuose
user posted image

Čia gipsiniai šveistuvai. Ką manot? g.gif Nes man tai galva jau susisukus ir tokioj stadijoj, kad nebeskiriu - gerai ar blogai biggrin.gif

Atsakyti
Carpe Diem, as irgi situos sviestuvus esu nuziurejusi Senukuose. O kaina kur geresne: ar Senukuose ar Ekoliumene?
as tai noriu ant savo ryskaus tapeto toki sviestuva kabinti:
http://www.part.lt/i...7c2b0d45468.jpg
ir jei labai spalva kris i aki, tai sugalvojau, kad ji galima butu nupurksti aukso spalvos aerozoliniais dazais (nes mano tapetas aukso spalvos)...


QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 28, 13:45)
Nu įdomiai su tais Senukais  g.gif
Aš va irgi žiūrinėjuos net ir ten, nes jokio sprendimo laiptams nerandu  doh.gif
Reikia dviejų sieninių šviestuvų, kokių tik nebandžiau, vis kažkas ne taip, tai sumąsčiau gal iš viso tokius neutralius kabinti, nekrentančius į akis. Man gražu, kai šviesa nuo šviestuvo sklinda ir aukštyn, ir žemyn.
Nusifotografavau tokius variantus Ekoliumene
user posted image

ir Senukuose
user posted image

Čia gipsiniai šveistuvai. Ką manot?  g.gif Nes man tai galva jau susisukus ir tokioj stadijoj, kad nebeskiriu - gerai ar blogai  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2014 10 28, 14:47)
O kaina kur geresne: ar Senukuose ar Ekoliumene?

Senukuose gerokai geresnė, bet va klausimas dėl kokybės aišku.
Nesu pas nieką jų gyvai namie degančių mačius, tai abejoju g.gif
Atsakyti
Mane tai labiausiai domina pusmenulio formos sviestuvas, bet jis labiausiai baugina del to, kad jo virsuje nera jokio matinio stikliuko, todel pacios lemputes matosi...Siaip kadangi as planuoju ji kabinti savo akiu lygyje, tai pati nematysiu tu lempuciu, na, bet jei koks svecias aukstesnis uzklys, tai tada nekas:)
O kokios spalvos tavo laiptines sienos?


QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 28, 14:51)
Senukuose gerokai geresnė, bet va klausimas dėl kokybės aišku.
Nesu pas nieką jų gyvai namie degančių mačius, tai abejoju  g.gif

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2014 10 28, 14:54)
Mane tai labiausiai domina pusmenulio formos sviestuvas, bet jis labiausiai baugina del to, kad jo virsuje nera jokio matinio stikliuko, todel pacios lemputes matosi...Siaip kadangi as planuoju ji kabinti savo akiu lygyje, tai pati nematysiu tu lempuciu, na, bet jei koks svecias aukstesnis uzklys, tai tada nekas:)
O kokios spalvos tavo laiptines sienos?

Šviesiai pilkos sienos, laiptų pakopos medžio spalvos, pakopės baltos, ranktūras medinis, pirma ir paskutinė kolonos juodos, masyvios, turėklai juodo metalo.
Atsakyti
Man atrodo labai tiktu zvakiu tipo sieninis sviestuvas. panasus kaip sioj nuotraukoj:
http://i00.i.aliimg....stic-font-b.jpg

Pas mane namie panasus, tik maziau israizgymu, o spalva - tamsiai ruda, beveik juoda....Tai labai deretu prie jusu tureklu...Jei domina, namie esanti sviestuva galiu nufotkinti...smile.gif


QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 28, 14:57)
Šviesiai pilkos sienos, laiptų pakopos medžio spalvos, pakopės baltos, ranktūras medinis, pirma ir paskutinė kolonos juodos, masyvios, turėklai juodo metalo.

Atsakyti
Aš ieškojau paprastų tokių bra juodo metalo su baltais gaubtais (medžiaginiais arba stikliniais), man tokie labiausiai tiktų, bet nerandu, kad būtų metalas juodas arba randu už kosminę kainą. Tikrai, tokių šveistuvų deficitas doh.gif Parodykit, jei randat.
Atsakyti