Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(neinzy @ 2014 10 31, 20:27)
del interjero madu prognoziu LT- as sakyciau,kad eina i pabaiga  rozyciu, taskuciu, dryziu ir damasko ornamentu  mada.. dabar patys madingiausi renkasi pilka spalva ir visus jos atspalvius  cool.gif  akcentinems spalvoms- duck egg'as ir melyna (baklazanai, rozines, purpurines- jau prasto skonio zenklas  biggrin.gif )  audiniuose- vis maziau geliu ornamentu- ateina geometriniu rastu metas biggrin.gif  kokie kitu spejimai  bigsmile.gif ?

Apraset 2014 metu tendencijas.
Tik vat geometrija labai pretenzinga, su kokiais kvietkais paprasciau buvo seti mada.

QUOTE(Daubarė @ 2014 10 31, 20:37)
Man labai „limpa” klasikinio stiliaus interjeras, bet na niekaip jo neįsivaizduoju sovietinės statybos daugiabutyje, kur viskas taip standartiška.

Bet labai puikiai gali buti klasikos elementai 4u.gif As jau esu sakius, kad klasikai reikia erdviu, todel sovietinis butas turi buti bent jau didelis, labiau isivaizduoju pvz koki senamiesty aukstom lubom..

Siandien isgirdau is tecio: rengiesi spalvotai, o namie labai jau truksta spalvu.. unsure.gif Aisku, mano tetis toks prie spalvu, medikas, bet labai jau meistraut megsta, net paveikslus tape.. labai grazius lotuliukas.gif O ir savo fezendoj nerimsta. Sia vasara prie stalo radau pastatytus laiptukus i ta stala blink.gif lotuliukas.gif Aisku, mamai teko likviduot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 31, 21:21)

vasara prie stalo radau pastatytus laiptukus i ta stala blink.gif  lotuliukas.gif

Gyvūnų mylėtojas reiškia, tarakonams laipteliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 31, 21:25)
Gyvūnų mylėtojas reiškia, tarakonams laipteliai biggrin.gif

Cia lauke, as tai sakiau, tet, kam cia podiumas.. dar gal kokio stulpiuko reiketu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 31, 15:56)

Aha, neglogas šitas, bet kur statyti jau nebežinočiau ko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 31, 14:19)
Va, šiuo metu kaip tik filmavimas vyksta lotuliukas.gif

Čia akimirka iš "Petraičių šeima -reunion", bet kadangi į eterį paklius tik kitais metais, tai aktorių veidų rodyti negalima  cool.gif

galeciau ziuret ir ziuret, labai grazus man femmes namai wub.gif , i juos visada gera atvaziuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 31, 10:26)
va i dabar noriu nuomonės dėl sienos spalvos vonioje - ar rinktis sodresnę ar visgi švelnesnį atspalvį? smile.gif

Aš rinkčiaus sodresnę 4u.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 10 31, 14:10)

http://i.telegraph.c...ty_1585846i.jpg

man visada iskyla sis vaizdas, kai apie tavo namus pagalvoju biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... koks geras apibūdinimas drinks_cheers.gif

QUOTE(femme @ 2014 10 31, 15:19)
Va, šiuo metu kaip tik filmavimas vyksta lotuliukas.gif

Čia akimirka iš "Petraičių šeima -reunion", bet kadangi į eterį paklius tik kitais metais, tai aktorių veidų rodyti negalima  cool.gif

Nu nespėjau vakar apžiūrėti to filmavimo blush2.gif
Atsakyti
Kaip čia tylu.

Turime medžio masyvo miegamojo lovą su spintelėmis bei dviem komodomis. Gaila būtų atsisakyti šių baldų. Ar įmanoma juos pritaikyti Provanso interjere? Gal galima keisti rankenėles, gal situacija pagerėtų aptraukus galvūgalį medžiaga?

user posted image

Turiu galvoje tokį galvūgalį.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2014 11 02, 00:48)
Turime medžio masyvo miegamojo lovą su spintelėmis bei dviem komodomis. ... Ar įmanoma juos pritaikyti Provanso interjere? Gal galima keisti rankenėles, gal situacija pagerėtų aptraukus galvūgalį medžiaga?

Kodėl nepamėginus biggrin.gif Pakeitus komodom rankenėles, pvz. mažiems stalčiams tokias , o didesniems kad ir šitas išvaizda iš kart pasikeistų. O lovos galvūgalį siūlau "paturbinti" panašiu karnyzu, kaip čia . Tuomet beliktų kambarį sušildyti šviesiais, derančiais audiniais, kilimais bei aksesuarais- virš komodos pakabintais veidrodžiais, stalinėmis lempomis... 4u.gif Turėtų gautis skoningas vaizdas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 02 lapkričio 2014 - 10:24
QUOTE(2 in 1 @ 2014 11 02, 01:48)
Turime medžio masyvo miegamojo lovą su spintelėmis bei dviem komodomis. Gaila būtų atsisakyti šių baldų. Ar įmanoma juos pritaikyti Provanso interjere?

Kokie gražūs baldai wub.gif man ypač spalva wub.gif .
Manau kad su gerais patarimais gautais šitoj temoj tikrai prisitaikysit juos Provansui smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 02, 10:27)
Kokie gražūs baldai wub.gif man ypač spalva wub.gif .

drinks_cheers.gif man irgi patiko, tokie TIKRI baldai.
Atsakyti
Kur patartumėte ieškoti batų dėžės ir pakabos rūbams? g.gif Prieškambary labai mažai vietos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 02 lapkričio 2014 - 10:51
Sveikos, priimkit į savo būrelį 4u.gif Norim savo namus įrengti provanso/klasikos stiliumi, bet nesinori, kad atrodytų labai muziejiškai, tai gal kokių modernaus stiliaus prieskonių reiktų...
Dabar stadija tokia, kad yra tik namo sienos, o vidų pradėsim įrenginėt pavasarį. Tai užtat ir norisi viską apgalvot kas ir kaip, kad po to nereiktų perdarinėt. Ačiū, kad tiek nuorodų šiame forume - reiks viską peržiūrėt ir pasinagrinėt...
O nuo ko jūs pradėjot kurdamos namų interjerą? Kaip susidėliojot bendrą vaizdą?
Atsakyti