Įkraunama...
Įkraunama...

❅ ❅ ❅ Šveicarija ❅ ❅ ❅

QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 26, 20:03)
Na su finansais butu fainai cia, tik tiek, kad cia velgi kita sistema.. Bürokraft...jo..as ir noreciau, bet patirtis ryskiai skiriasi nuo Lietuvoje igautos ir cia... nebent turi cia tos patirties, nezinau, kiek cia laiko esi. Visur kaufmännische Ausbildung reikalauja..as neisivaizduoju, kokiu budu cia darba rasti normalu be patirties Sveicarijoje. Nebent dar pazistami pas ka yra..

Gausim tuos darbus kada nors ir tu, ir as, tik neaisku kada biggrin.gif Viena lietuve, kuri dar kol kas organizuoja lietuviu susitikimus Berne, sake, kad ji pirmo darbo metus ieskojo doh.gif
Beje, Gucci, kurioj Berno dali gyveni?
Atsakyti
Pritariu Gucci...Kad ir kaip nemalonu būtų ir man,ir kitoms.Gal kažkam ir pasiseka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 26, 20:03)
Na su finansais butu fainai cia, tik tiek, kad cia velgi kita sistema.. Bürokraft...jo..as ir noreciau, bet patirtis ryskiai skiriasi nuo Lietuvoje igautos ir cia... nebent turi cia tos patirties, nezinau, kiek cia laiko esi. Visur kaufmännische Ausbildung reikalauja..as neisivaizduoju, kokiu budu cia darba rasti normalu be patirties Sveicarijoje. Nebent dar pazistami pas ka yra..



Hm... na tikekimes, aisku gausim. bet nzn ar sededama ir nieko nedarydama as ji taip gausiu. Cia kaip sakoma, idiotas yra zmogus, kuris siandien daro ta pati, ka ir vakar, o tikisi kitokio rezultato..
Kazka reik daryt lotuliukas.gif
Tavo laime, optimizmo, viskas bus gerai!!
Atsakyti
Baikit, negazdinkit, pozityvus mastymas irgi gerai mirksiukas.gif Labai noriu tikieti, kad pavyks darba susirast, bet kazkur giliai viduje baime stipri stipri ir atrodo, kad to darbo niekad nerasiu ax.gif
Atsakyti
Nu nzn.. as nenoriu nieko per daug sakyti, bet tik dbr supratau realiai, kad sunku. Buvo dvi vietos, kuriu atsisakiau pati, o dabar atrodo buciau ejusi is bedos.. Nes susiduriu su pastoviu NE, paaiskinimo nera, kaip man ta Bewerbungsberaterin sake, minusas, kad esu is LT, pirma vieta darbo yra labai sunku rasti, nes jie nera susinteresuoti su neaiskiom salim prasideti, daug kas nezino, kad Lt sakykim EU salis, nesigilina, tiesiog atmetimo reakcija gaunasi.. Gal man reikejo per daug nesimaivyt ir eiti ten kur siule, nes dbr tai nzn kaip bus..saziningai pasakius, tik koks pusantro menesio kai stipriai ieskau darbo..issiuntinejau tikrai daug kur, ir tikrai i paprastas vietas... Kai pats nesusiduri, tai atrodo kitaip..Beje, del Lehre dbr irgi man jau baime ima, kad norint mokytis dar cia ne taip paprasta, tas pats praktiskai gaunasi, reikia susirasti imone, kuri nores tave darbinti... tas pats kazkoks uzsuktas ratas.. doh.gif
Beje, Hytka, as prie Berno gyvenu, Schönbuhl jei zinai:)) o tu paciam mieste?
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 27, 18:24)
Nu nzn.. as nenoriu nieko per daug sakyti, bet tik dbr supratau realiai, kad sunku. Buvo dvi vietos, kuriu atsisakiau pati, o dabar atrodo buciau ejusi is bedos.. Nes susiduriu su pastoviu NE, paaiskinimo nera, kaip man ta Bewerbungsberaterin sake, minusas, kad esu is LT, pirma vieta darbo yra labai sunku rasti, nes jie nera susinteresuoti su neaiskiom salim prasideti, daug kas nezino, kad Lt sakykim EU salis, nesigilina, tiesiog atmetimo reakcija gaunasi.. Gal man reikejo per daug nesimaivyt ir eiti ten kur siule, nes dbr tai nzn kaip bus..saziningai pasakius, tik koks pusantro menesio kai stipriai ieskau darbo..issiuntinejau tikrai daug kur, ir tikrai i paprastas vietas... Kai pats nesusiduri, tai atrodo kitaip..Beje, del Lehre dbr irgi man jau baime ima, kad norint mokytis dar cia ne taip paprasta, tas pats praktiskai gaunasi, reikia susirasti imone, kuri nores tave darbinti... tas pats kazkoks uzsuktas ratas.. doh.gif
Beje, Hytka, as prie Berno gyvenu, Schönbuhl jei zinai:)) o tu paciam mieste?

Linkiu, kad laime tau kuo greiciau nusisypsotu 4u.gif
As gyvenu paciam Berne, tiksliau jo gale, prie Köniz smile.gif
Atsakyti
Hytka, Danke uz tema 4u.gif .
Del aktyvumo, chm, gi kiek musu tera cia ... Palyginus su kokia vokietija, anglija.
Del darbo, mano viena kursu kolege, filipiniete, sesele issilavinimas, vokieciu kalba prasta, " greitumas" sprendziant uzduotis tragedija ir t.t. nieko gero. Nu i ku, nuo kito menesio pradeda dirbt vienoj didziausiu Zuricho kliniku ( 600 lovu sake). Nezinau, gal filipinietes visu megstamos del " pastumdymo" galejimo. Kitas pavyzdukas, mano maziaus viena aukletoja neseniai isejo is darzelio, darba susirado. Kalba visai blogai,ispanakalbe, pardaveja dirbs doh.gif . Nezinau, ar mes kvailos, ar musu mentalitetas kaltas, ar dar kas... Bet mane " sunervino" vienas dalykas, o ir priverte susimastyt... Atejo pas mus i kursus naujoke, issiskyrusi portugale, dabar geriausia mokinuke, ji anketoj uzpilde, kad... pagal issilavinima yra darzelio aukletoja, o skiltyje " kitos mokamos kalbos" buvo dar 4 nurodytos doh.gif doh.gif doh.gif . Ar kuri tiek mokat?

Hytka, o neturejo darzelis but si sekmadieni?

As asmeniskai manau, kad mano mb yra labai laimingas, kad taip sekmingai vede ax.gif .

Nenoriu istiesu dirbt as... Bet kai pagalvoju, ka veiksiu, kai mazis paaugs, chm. Nu pagalvosiu ryt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ross: 29 spalio 2012 - 00:14
QUOTE(ross @ 2012 10 29, 01:06)
Hytka, o neturejo darzelis but si sekmadieni?

Darzelis buvo vakar, pasigedom jusu mirksiukas.gif Mes tai buvom, visi 5-i. Po darzelio dar ejom i pazistamu dvynukiu 1-a gimtadieni smile.gif Sovem vienu suviu du zuikius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2012 10 29, 13:35)
Darzelis buvo vakar

Hm, bet niekur neskelbe, kad bus. Negavau nei e mail, nei Sveicarijos lietuviu puslapyje nebuvo info, kad bus. Tai galvojau neivyks g.gif . Nu kita kart is anksto uzklausiu cia taves smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ross @ 2012 10 29, 15:50)
Hm, bet niekur neskelbe, kad bus. Negavau nei e mail, nei Sveicarijos lietuviu puslapyje nebuvo info, kad bus. Tai galvojau neivyks  g.gif . Nu kita kart is anksto uzklausiu cia taves  smile.gif .

As FB pranesinejau, bet taves ten nera smile.gif www.lietuviai.ch yra surasytos visos susitikimo datos, gal ne ten ziurejai wink.gif Pagrandukas
O e-mail'o niekas nesiunte. Cia ar parasys laiska, ar ne, priklauso nuo organizuojanciu mamu. Kai as organizuoju, tai visad parasau ax.gif
Kitas susitikimas lapkricio 18 d., jau uzsirezervuok sia diena smile.gif
Atsakyti
Merginos, ruosiames Advento sventei, kuri ivyks gruodzio 1 d. ten, kur ir visad drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labuka,
skaiciau, kad ne nariams 30franku kainuoja iejimas. O kokiems nariams cia reikia buti? Kazkaip daugoka pasirode, jei as su mb eisiu... Kodel cia ir uz ka tokia kaina, gal zinai Hytka?smile.gif ax.gif
beje, si penktadieni Bernieciu susitikmas, taip?
Atsakyti