Įkraunama...
Įkraunama...

Švedijos superduper mamos ir joms prijaučiančios

QUOTE(vario @ 2014 11 05, 22:16)
Sveiki, mergai 4u.gif  Kad jau pakibinot per FB, tai ir aš užbėgau. Pasiilgstu jūsų, bet niekam laiko nėra. MOkausi, gavau praktiką. Vaikai sveiki ir protingi, tai tuo ir džiaugiuosi. Žodžiu, taip ir gyvenam.

vario, o ka mokaisi, jei ne paslaptis? as pasiilgstu mokslu lotuliukas.gif jei man moketu alga uz mokymasi, tai tik mokyciaus ir mokyciaus lotuliukas.gif nors sitas darbas patiko, tai jau tikrai negaliu skustis ax.gif

eisiu ka paveiksiu. siuvu zaisliukus kaledu eglutei, bet vis dar ju truksta doh.gif as kaip tikras dvynys - pradedu su ugnim, o baigiu su nuodeguliais smile.gif vat kai reikia "damust", tai rankos nekyla ax.gif
Atsakyti
Labu pietai, mergaiciai wink.gif.

Pavasarejanti, laukiam laukiam issilukstenimo wink.gif. Na jei sumastys laiko pasirodyti, tai cia tiek ir beliko tau wink.gif 4u.gif .

Nigte, sveika prisijungusi 4u.gif . FB yra keleta grupiu, kur renkasi lietuvaiciai gyvenantys SE.

Vario 4u.gif . Praktika??? Nu pasigirk!

As atvirai pasakius po biski jau baigiu issisemti kaip usk. Sefe padeties nepagerina biggrin.gif. Nzn ka cia sumascius...... noretusi kokio naujo daikto paragauti.
Oras toks niurus.... nors vedziau sian Ema i mokykla be skecio..... kad ir lijo, bet taip melanhoniskai gera buvo. Gryzus namo, niekam nekyla rankos...... ale laisva sian. Ryt po pietu atgal i savo vergyste. Savaitgalis irgi ten nsuimato..... kai pagalvoji, blyn kai dirbi pilnu 100%, tai gyveni daugiau darbe, nei namie su savo seima.

Vaidamile, ka nori is alijociaus israsti biggrin.gif?! Ka "gydysi"? smile.gif

A dar.... jus visos protingos moteros su patirtim. Parsinesiau is lauko savo begonijas... nu, kad ale nenusaltu per ziema. Bet pradejo gelsti lapai... ale, rodos, kad kaip nudziuve. Neperlaistau, bet geltonuoja.... ale cia gal taip vistiek ziemai ruosiasi? M?
Atsakyti
ačiū už priėmimą, merginos smile.gif O galiu paklausti kas tas Litlistas? g.gif

Pavasarejanti, paskaičius tavo postus, nostalgiją kelia paskutinės nėštumo savaitės...
Nors pagmdžiau 3 savaitėm anksčiau laiko, bet tas tinginiavimas, kaip aš jo dabar pasiilgstu smile.gif

Bandysiu ieškoti FB grupių, gal tikrai verta prisijungti prie kokios. Dabar dar susiradau Stokholme Baby Gym pamokėles mamom su leliukais anglų kalba, tai va laukiu kol surinks grupę ir bandysim eiti vien dėl pasisocializavimo, o ir mažiui gal patiks, nors jis pas mane dabar svetimų prisibijo, ir nenuostabu visą laiką su manim ir tėčiu tiktai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nigte @ 2014 11 06, 14:49)
Bandysiu ieškoti FB grupių, gal tikrai verta prisijungti prie kokios. Dabar dar susiradau Stokholme Baby Gym pamokėles mamom su leliukais anglų kalba, tai va laukiu kol surinks grupę ir bandysim eiti vien dėl pasisocializavimo, o ir mažiui gal patiks, nors jis pas mane dabar svetimų prisibijo, ir nenuostabu visą laiką su manim ir tėčiu tiktai  unsure.gif


labukas, nigte, nusiusk trumpa laiskiuka adresu lit-list@saeab.se ir tave prijungs. cia toks bendras meilas, jei i jji parasai, tai info nueina VISIEMS, kas prie jo prisijunge. bus ten daug nereikalingu dalyku, bet siaip manes per daug netrukdo. o siaip suzinai, kada kur koks koncertas rengiamas, spektaklis, krepsinio varzybos, kaledu svente ir tt ir pan.

buvo -(yra) cia pas mus viena neseniai atvykusi mamyte i Stokholma, bet nepamenu nicko, nors tu ka doh.gif gal gali pasikuist praejusioj temoj, i pabaiga, tai rasi ja.

man tas tinginiavimas jau per visus galus baigai islist blush2.gif nei ka pajegiu daryt, nei noriu. butu leliuka cia jau, tai vis tada lekciau per galva. o dabar stumiu dienas ir tiek. dar didele beda, kad maniau, jog pagimdysiu kiek anksciau, kaip ir pirma dukra, o cia - nesigavo schmoll.gif ir dabr mano galvoj jau eina "pernesiojimas", nors dar kelios dienos iki nustatytos datos blush2.gif


Emona, oj kaip as tave suprantu. as dirbau pamainini darba kokius 5 metus. atsikandau. dabar be galo dziaugiuos normaliu darbo laiku. man tai toks privalumas, kad oj. nors kita vertus, kartais pasiilgdavau tu laisvesniu dienu vidury savaites. nes kai reikejo susitvarkyt ID kortele ar i poliklinika, tai kaskart teko suktis darbe - prasyt kolegiu, kad leistu iseit, dirbt virsvalandzius, kad galetum paskui kokia valanda istrukti, del to tai pamainos gerai ax.gif
Atsakyti
As irgi trumpam ilendu smile.gif Aciu Vaidamile uz namucius,damusem sena temuke per illlggggaaa laika smile.gif

Pavasarejanti,lengvu tau siu paskutiniu dieneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Zinau ta jausmeli,ypac,kai visur skauda 4u.gif

Naujokelei,sveika atvykus 4u.gif 4u.gif

Emmona, tu ligoninej,ar kommunoj dirbi? Pamirsau blush2.gif Susimazint kruvi neina? As po 100% buvau beprarandanti sveika proteli,nors tada naktim dirbau...

Vario,rimtai,pasigirk,kur praktika gavai bigsmile.gif Saunuole!

Mes gyvenam pilnu tempu. Darbas-namai-draugai-darbas. Savaitgaliai uzbookinti iki nauju doh.gif Po nauju iskart minam i LT, laukiu,pasiilgau tevu ir geriausios drauges seimos. Labai pasiilgau, bus gera gryzt.. Sekmadieni vaziuojam su dviem bendradarbem i Falkenberg SPA, su nakvyne,vakariene ir kazkokiais ten sustrais SPA dalykais. Bus labai smaguma,pirma karta parai laiko is namu isvaziuosiu,pailses galva biggrin.gif

AK,geros jums keliones!!!!!!!!!!!! Lauksim ispudziu!!!!!

SweGirl,pasakok,kaip naujam name sekasi isikurti 4u.gif bigsmile.gif

Atsakyti
Labu smile.gif

Markiza smile.gif smagaus pasibuvimo su draugem wink.gif.

Mes ko gero sausi irgi vaziuosim i LT, mamai 60. Gal sventes ir nebus, bet proga gryzti yra smile.gif.
Isejau as dar rugpjuti is ligonines i komuna. Geresnes darbo salygos, nors is pradziu sunkoka persiorentuoti buvo, bet db dziaugiuosi.... bent jau grynu oru galiu pakvepuoti darbo metu.
Del kruvio, tai net nzn... siuo metu be sansu. Niekas nenori daugiau tu procentu pasiimti.
Kas geriausiai sioj darbo vietoj, tai nebereikia dirbti naktimis. Organizmui buvo sakutes bepareinancios.....
Atsakyti
Sveikos, merginos,

O aš dar su klausimėliu - gal yra kas pirkote nekilnojamą turtą neseniai Stokholmo apylinkėse? Gal turėtumėte kokių patarimų ar įžvalgų, dairomės po truputį, bet rinka čia tokia dabar crazy ir kainos iškeltos, ir dėl rajonų ne visada aišku, kur normaliai, nes kai be mašinos ir su mažiuku tai neišeina daug prisivėžinti... Nu bet ir nuoma nesveikai didelė, tai neaišku nei ką daryti g.gif

Žodžiu pasidalinkit patirtim, jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nigte @ 2014 11 07, 15:01)
Sveikos, merginos,

O aš dar su klausimėliu - gal yra kas pirkote nekilnojamą turtą neseniai Stokholmo apylinkėse? Gal turėtumėte kokių patarimų ar įžvalgų, dairomės po truputį, bet rinka čia tokia dabar crazy ir kainos iškeltos, ir dėl rajonų ne visada aišku, kur normaliai, nes kai be mašinos ir su mažiuku tai neišeina daug prisivėžinti... Nu bet ir nuoma nesveikai didelė, tai neaišku nei ką daryti g.gif

Žodžiu pasidalinkit patirtim, jei nesunku  4u.gif

Cia jau negaliu patart... As is uppsalos. Tiesiog dairykites pagal tuos paprasciausius kriterijus - kiek galit moket (koks pradinis inasas, kokia bus paskola, kokios menesio silaidos), kaip su susisiekimu iki darbo, mokyklos, darzelio. Viskas cia brangu, tiek nuomotis, tiel pirkt. Bet gyvent kazkur reikia....
Atsakyti
sveikos gyvos,

VARIO, nu fainai 4u.gif

PAVASAREJANTI, jeigu ka- tai tau lengvo gimdymo 4u.gif

AK, gero skrydzio ir nuotykiu uzu balos 4u.gif

NIGTE, as toooli nuo sostines. gyvenu tarp Göteborg ir Trollhättan. galiu paskayt, kad uzknisa mane kaime gyvent, po LT man buvo labai atgaiva, matyt buvau nusikalus nuo tempo, bet db jau veiksmo duokit! noreciau po spektaklio shast ir parvaryt persciomis namo. dar galvoju, kiek sansu, kad mazei bus vieta dagy, kai sueis 1 metas. nu gal bus.

VAIDAMILE, o koks tavo darbas, kad vasaros parduotos

pas mane viskas tas pats. mazius isklelyeigini, kad Kaledu Senis labai senas, su barzda, tai iki Kaledu turbut mirs.



Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2014 11 07, 15:50)


PAVASAREJANTI, jeigu ka- tai tau lengvo gimdymo 4u.gif


pas mane viskas tas pats. mazius isklelyeigini, kad Kaledu Senis labai senas, su barzda, tai iki Kaledu turbut mirs.


aciu smile.gif kolkas nezadu lyg. nebent vandenys staiga nubegtu, tai prasidetu veiksmas.

o mazylis tai pavare lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas! Smagu, kai pasirodo daugiau zmogeliuku cia 4u.gif

As biski uzsiknisus visokiais darbais. Is pradziu kuitemes name, nes reikejo viska issipakuot, susideliot, bent jau taip, kad gyvenama butu. O sia savaite tai vos ne visa sav gyvenom Gioteburge viesbutyje (ziaaauriai neidomu grustis vienam kambarely, kai ka tik isikelta i naujus namus, niu bet kad taip jau ispuole). Gi as ejau i instruktoriu kursus. Ilgos dienos nuo 8ryto iki 7vakaro, intensyvus tvarkarastis ir...mano papinuke, kuri visiskai neima buteliuko... doh.gif niu tai galit isivaizduot, kad streso buvo nemazai... O ir siaip man naujas patyrimas buvo kombinuoti intensyvius kursus su bemiegem naktim.
Dar pries vaziuojant bandem tai vienoki, tai kitoki buteliuka, su skirtingom soskem, zaidem su visokiais saukstais, saukstukais, pipmug ir drickskål, bet rezultatas visais isbandytais budais - max 10-20ml per valanda.. Taigi MB gavo kas 2-3val atvezt maze pas mane, kad pamaitint galeciau. Pirma diena buvo stresinga, nes nezinojau kaip reiks suktis, kai kursai beveik be pertraukeliu ir istisai grupiniai scenarioövning is kuriu negali siaip pabegt. Bet nieko, vedejai buvo supratingi, ir palaukdavo, kol pamaitinsiu. Po to gale kai teike diplomus, tai net juokavo, kad MB ir Ariana irgi islaike kursus lotuliukas.gif

Dabar vel gryzom namo, tai dziaugiuos. Galim cia ramiai kuistis. Vis sulaukiam sveciu, tai musu deziu tustinimas laaabai jau letai einasi smile.gif
Atsakyti
Labu.

Darbingas savaitgalis, ale visai nesidirba ir koleges susiraukusios lyg rugstynes, matomai tiesa nepatinka biggrin.gif. Nieko. Tiek cia ir beliko, dar 5val ir tada laisvas 1-ienis smile.gif.

Kas del gyvenamosios vietos.... as labai dziaugiuosi savo provincija. Matomai man siuo metu, patogu, taip kaip yra.

Apie busto isigijima sostineje nieko negaliu ir as patarti smile.gif. Sekmes ieskant 4u.gif .

SweGirl, uj... tokiu ritmu ir i siena gali ipulti 4u.gif .

Pavasarejanti, jusu maziuke niekur nesiruosia, gera ir jauku jai ten pas tave wink.gif 4u.gif .
Atsakyti