Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

QUOTE(rim @ 2014 01 09, 17:20)
Sveikos, organizatorės, pradedu ruoštis vyro 50-mečiui, radau nemažai idėjų šioje temoje, ačiū visoms nepatinginčioms parašyti.
Atsiminiau kažkur girdėtą idėją - serviruojant stalą, kiekvienam svečiui padėti tokią lyg  dovanėlę. Ta dovanėlė su jumoru ruošta. Tik niekaip nebeatgaminu kokie 3 daiktai ten turėtų būti g.gif vienas iš jų tikrai dantų krapštukas. Gal kuri esat girdėjusi ar gavusi kažką panašaus ar tiesiog turit idėjų kas ten dar galėtų būti.

buvome mano kriksto tevo jubiliejuje(50m), tai stikliukai is kuriu visa vakara buvo ragaujami taurus gerimai buvo puosti jubiliato nuotrauka su prideta Cipindeilo kunu(kunas cipindeilo, galva jubiliato). Na jie toki zmones prie humoro, tai kaip pamatem tikrai pakele nuotaika sventes pradzioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JogileRut @ 2014 01 10, 11:54)
buvome mano kriksto tevo jubiliejuje(50m), tai stikliukai is kuriu visa vakara buvo ragaujami taurus gerimai buvo puosti jubiliato nuotrauka su prideta Cipindeilo kunu(kunas cipindeilo, galva jubiliato). Na jie toki zmones prie humoro, tai kaip pamatem tikrai pakele nuotaika sventes pradzioje smile.gif


Apie stikliukus su jubiliato nuotrauka jau esu girdėjusi ir galvoju pasinaudoti šia idėja. Tiesa, ten buvo tik veido nuotrauka be kūno ir užrašas "O man tik 50!"
Bet čia klausdama galvoje turėjau ką kitą - ten supakuoti kažkokie 3 daiktai su jumoru buvo - tipo 1. dantų krapštukas dantims po baliaus išsikrapštyti, 2. ? ir 3. ? Gal 2-as kokia aspirino tabletė g.gif Kažkaip neatgaminu niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2014 01 10, 14:57)
Apie stikliukus su jubiliato nuotrauka jau esu girdėjusi ir galvoju pasinaudoti šia idėja. Tiesa, ten buvo tik veido nuotrauka be kūno ir užrašas "O man tik 50!"
Bet čia klausdama galvoje turėjau ką kitą - ten supakuoti kažkokie 3 daiktai su jumoru buvo - tipo 1. dantų krapštukas dantims po baliaus išsikrapštyti, 2. ? ir 3. ? Gal 2-as kokia aspirino tabletė g.gif  Kažkaip neatgaminu niekaip  doh.gif



as tai dėčiau dar koki mini fejerverka ar klapuškę, kad po ilgiausiu metu visi iššautu.Smagu svečiams ir jubiliatui.
Atsakyti
Sveikos mielosios, linkiu visoms sekmes organizuojant sventes artimiesiems ir tikiu, kad jos puikiausiai pavyks, 4u.gif , norejau paklausti gal kas esat dare kadanors svente lauke, va sitokiu oru, ne vasara o ziema, planuoju maza staigmena pusbrolio zmonytei, pas senelius kaime lauke pasidet saslikine, iskept mesytes, paruost stala ir keleta zaidimuku, butu smagu, nu kad nebutu tas uzstales pasisedejimas eilinis, labai lauksiu jei kas nors turite ka pasiulyti, sekmes visoms! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bridzee @ 2014 01 19, 19:41)
Sveikos mielosios, linkiu visoms sekmes organizuojant sventes artimiesiems ir tikiu, kad jos puikiausiai pavyks,  4u.gif , norejau paklausti gal kas esat dare kadanors svente lauke, va sitokiu oru, ne vasara o ziema, planuoju maza staigmena pusbrolio zmonytei, pas senelius kaime lauke pasidet saslikine, iskept mesytes, paruost stala ir keleta zaidimuku, butu smagu, nu kad nebutu tas uzstales pasisedejimas eilinis, labai lauksiu jei kas nors turite ka pasiulyti, sekmes visoms! thumbup.gif


Ne aš dariau, bet darė pažįstami ir pasakojo. O darė netgi teminį vakarėlį Naujų Metų proga - "Kailiniai Žmonės". Ta tema aišku buvo kaip ir dėl praktiškumo parinkta, kad nesušalt biggrin.gif Tiksliai jau nepamenu visos idėjos, bet jie ten tarsi kelionę darė, reikėjo pagal nuorodas ir pasakojimus surast tam tikrą vietą (viskas vyko gamtoje), o toje vietoje jau laukė kiti žmonės, laužas, karštas vynas termosuose, vaišės.
Na o kaime pas senelius, tai manau tikrai pavyks, juk sušalus nebus problemų ir į trobą sugužėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos birzeli 35 gimtadienis kazko noriu su tema,gal kauboju vakareli, ar jureiviska koki net nezinau kur galiga butu tokiekms vakareliams atributikos kokios gaut.gal patarsit ka cia su tema kokia sugalvot. g.gif
Atsakyti
QUOTE(murgitaj @ 2014 01 20, 08:44)
Sveikos birzeli 35 gimtadienis kazko noriu su tema,gal kauboju vakareli, ar jureiviska koki net nezinau kur galiga butu tokiekms vakareliams atributikos kokios gaut.gal patarsit ka cia su tema kokia sugalvot. g.gif


kaubojų vakarėliui yra nemokamas scenarijus raudonavarna.lt puslapyje
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2014 01 20, 15:29)
kaubojų vakarėliui yra nemokamas scenarijus raudonavarna.lt puslapyje

Aciu paziuresim 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu mintį suorganizuoti 40-metį Kauno dramos teatro Tavernos salėje. http://dramosteatras.lt/sales/
Visiems svečiams nupirkti bilietus į spektaklį bei užsakyti užkandžius. Nes žmonių bus apie 40-42 ir jų amžius nuo 7 iki 75 metų. Bandžiau visaip galvoti organizuoti, bet perskaičius visą temą nusprendžiau, kad reikia su tokia kompanija inteligentiško pasyvaus šventės organizavimo...

dar neaišku kaip su rodomu spektakliu ir šventės data pavyks suderinti, norėtųsi, kad būtų rodoma lengva komedija, bet ne kokia drama ar tragedija smile.gif

Gal kas bandėt ten šventę kokią nors organizuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 27 vasario 2014 - 11:51
Po ilgų apmąstymų dėl temos - šventė įvyko. Trumpai pristatau:
Tema - JŪROS GYVŪNAI. Aš buvau undinė, vyras - neptūnas smile.gif. Kiti svečiai atvyko tokie: Kempiniukas plačiakelnis, Vėžlys, Karosas, Žvejys su tinklu (tinklas buvo žmona biggrin.gif ), pelikanas, jūrinių siurbelių šeimyna su Eurovizijos nugalėtoja Conchita ir t.t. Dėl temos susilaukiau daug priekaištų, kodėl tokią sunkią sugalvojau, ir dar tokią, kokios niekur niekas nesugalvojo (bent jau mano draugų tarpe). Bet mano svečiai labai kūrybingi ir transformavosi "į temą", pavyzdžiui, siurbelė Končita lotuliukas.gif

Kvietimams panaudojau tokį .jpg:
user posted image

Gimtadienio himnas http://www.youtube.c...h?v=sO8EsKbaxyk
patiko visiems, nes buvo užsakytas kubilas+pirtis+džiakuzi vonia, tai himną dainavom įlipdami ir išlipdami.

Pasilinksminimui pramogos: Neptūnas bačkoje krikštijo.
Vyrai šoko ir dainavo vandenio dainą http://www.youtube.c...h?v=ywVqS4U5G58
moterys šoko pagal dainą Udra udra udra http://www.youtube.c...h?v=f37WPFhjPbI
Man pačiai šventė labai patiko. Pora foto:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 02 birželio 2014 - 12:38
QUOTE(kingcup @ 2014 06 02, 13:37)
Po ilgų apmąstymų dėl temos - šventė įvyko. Trumpai pristatau:
Tema - JŪROS GYVŪNAI. Aš buvau undinė, vyras - neptūnas smile.gif. Kiti svečiai atvyko tokie: Kempiniukas  plačiakelnis, Vėžlys, Karosas, Žvejys su tinklu (tinklas buvo žmona  biggrin.gif ), pelikanas, jūrinių siurbelių šeimyna su Eurovizijos nugalėtoja Conchita ir t.t. Dėl temos susilaukiau daug priekaištų, kodėl tokią sunkią sugalvojau, ir dar tokią, kokios niekur niekas nesugalvojo (bent jau mano draugų tarpe). Bet mano svečiai labai kūrybingi ir transformavosi "į temą", pavyzdžiui,  siurbelė Končita  lotuliukas.gif

thumbup.gif Labai faina ideja. Gal galima placiau apie svente bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2014 06 02, 13:49)
thumbup.gif Labai faina ideja. Gal galima placiau apie svente  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif ilgai gimdžiau temą biggrin.gif

Teko padirbėti su playlistu, kad susirinkti muzikinius kūrinius "į temą".

nuoseklaus scenarijaus neparašysiu, nes daug kas vyko epspromtu.

Buvo pagaminti gimtadienio pinigai po 100 litų su jubiliatų atvaizdais, kita pusė nuskanuotas tikras pinigas. Tokie pinigai buvo dalinami svečiams už teisingai atsakytus viktorinos klausimus (pvz. koks jubiliatės kriauklių dydis? smile.gif ) ir atliktas kitas užduotis: kas originaliausiai pašoko per minėtą Vandenio dainą iš vyrų kompanijos, kas iš moterų kompanijos geriausiai kratė galvą šokio metu per dainą udra udra udra. Buvo "anų laikų" dainuškų padainavimas (senimas labai teigiamai priėmė) Lemano ,,Žuvėdra" http://www.youtube.c...h?v=uwTwOO2QbjE . Kadangi buvo ir mažų vaikų, tai jiems labai patiko šokti pagal dainą Audinė (nes pagal vaikus undinė=audinė) http://www.youtube.c...h?v=jrnKdoMnUHc . Žinoma, svečiai turėjo prisistatyti kokį jūros gyvūną vaizduoja, nes kai pamatėm Končitą, norėjom švilpti, bet, pasirodo, ji buvo jūros siurbelė, vardu Končita... prie stalo darėm "bangas" : su stikliukais, su paplekšnojimais ir t.t.
Na, kai prasidėjo maudynės ir pirtis, tai jau scenarijaus nebereikėjo... smile.gif
Teisa, visiems svečiams buvo įteiktos gimtadienio atminimo dovanėlės imbieriniai sausainiai jūros žvaigždžių, žuvyčių formos.


ir dar, rašant kvietimus, buvo nurodyta, kad ... linkėjimus jubiliatams galite siųsti į sąskaitą Nr. LT780000000.... Visi svečiai suprato teisingai ir taip išvengėme nereikalingų dovanų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 02 birželio 2014 - 15:08