Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

O kokius jus kremus nuo saules naudojat, merginos? 4u.gif Visada zinojau kad odai su pigmentinemis dememis tinka tik kremai su mineraliniais filtrais, bet maniau kad tiesiog del to kad jie geriau apsaugo, o pasirodo va del ko:

"Gydytojai kartais pamiršta pabrėžti, kad hiperpigmentuotai odai svarbu rinktis priemones su mineraliniu fotoapsauginiu filtru. Cheminis filtras susigeria į odą ir filtruojasi liposomose – tokiu atveju garantuoju, kad pigmentinių dėmių vėl atsiras."


As pas ta pati gydytoja lankiausi, jis man irgi sake kad butinai turi buti kremas su mineraliniais filtrais bet va tik cia perskaiciau KODEL.

Visas straipsnis cia: http://www.vaistas.l...-laimeti-2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 18 balandžio 2011 - 12:16
QUOTE(popelka @ 2011 04 18, 06:13)
"Gydytojai kartais pamiršta pabrėžti, kad hiperpigmentuotai odai svarbu rinktis priemones su mineraliniu fotoapsauginiu filtru. Cheminis filtras susigeria į odą ir filtruojasi liposomose – tokiu atveju garantuoju, kad pigmentinių dėmių vėl atsiras."

g.gif Įdomu, nesu apie tai niekur skaičiusi. Reiks pasidomėt, bet nesu linkusi tikėti, kad cheminiai filtrai neapsaugo nuo pigmentinių dėmių ax.gif Labiau panašu į "Unitone" reklamą (nes jis su mineraliniu filtru)... Jei cheminiai filtrai tikrai neapsaugo nuo strazdanų atsiradimo, jie neapsaugotų ir nuo įdegio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 18 balandžio 2011 - 16:50
QUOTE(himalaia @ 2011 04 18, 16:49)
g.gif Įdomu, nesu apie tai niekur skaičiusi. Reiks pasidomėt, bet nesu linkusi tikėti, kad cheminiai filtrai neapsaugo nuo pigmentinių dėmių  ax.gif Labiau panašu į "Unitone" reklamą (nes jis su mineraliniu filtru)... Jei cheminiai filtrai tikrai neapsaugo nuo strazdanų atsiradimo, jie neapsaugotų ir nuo įdegio  g.gif

aha, kažkaip mažai paaiškinta kodėl... o cheminiai tikrai apsaugo nuo strazdanų, nuo dėmių nežinau, kažkaip mineralinius teko naudot jau. Bet jaunystėj nuo strazdanų saugodavausi sėkmingai cheminiais filtrais g.gif ...tiesa daug jų ir neturėjau, bet ir tų nenorėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 18, 17:49)
g.gif Įdomu, nesu apie tai niekur skaičiusi. Reiks pasidomėt, bet nesu linkusi tikėti, kad cheminiai filtrai neapsaugo nuo pigmentinių dėmių  ax.gif

Man irgi butu keista, bet kad ir mano kosmetologe ta pati sako kad tik mineraliniai filtrai turi but unsure.gif

O tas kremas butent Unitone turi viena tokia savybe kad jis kartu ir balina oda ir apsaugo ja nuo saules, pamenu jis man ji irgi rekomendavo. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2011 04 18, 17:49)
Jei cheminiai filtrai tikrai neapsaugo nuo strazdanų atsiradimo, jie neapsaugotų ir nuo įdegio  g.gif

Beje o kur formuojasi idegis, epidermyje ar tikrojoje odoje? Nes pigmentines demes tikrojoje odoje. Demes po spuogu daznai tik epidermyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 18 balandžio 2011 - 21:03
sveikos,
prisiskaiciau visko, kaip balinti randelius nuo spuogu, parudusias vieteles ir emiausi naturaliu budu- intensyviai tepliojau citrinos sultimis, ir ka? kaip visada, kiek stengiuos, gaunasi tik dar blogiau doh.gif viena vieta, intensyviausiai tepliota, matyt, nudege ar kazkas nutiko ir dbr dar rudesneĄ odele ten tokia sudziuvusĄ nezinau , ka daryt? liesti pati jau belekuo bijau, nes vis bedos pridarau.. ar tik drekinti? ar nuo randu kazkuo tepti? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 19, 21:44)
sveikos,
prisiskaiciau visko, kaip balinti randelius nuo spuogu, parudusias vieteles ir emiausi naturaliu budu- intensyviai tepliojau citrinos sultimis, ir ka? kaip visada, kiek stengiuos, gaunasi tik dar blogiau doh.gif  viena vieta, intensyviausiai tepliota, matyt, nudege ar kazkas nutiko ir dbr dar rudesneĄ odele ten tokia sudziuvusĄ nezinau , ka daryt? liesti pati jau belekuo bijau, nes  vis bedos pridarau.. ar tik drekinti? ar nuo randu kazkuo tepti? doh.gif  verysad.gif

rudo sasiuko geriau neliesti kol pats nenukris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 19 balandžio 2011 - 22:32
zinokit, ten ne sasiukas. tiesiog aplink mazyti parudavima strazdanos dydzio tepliojau citrinos sultis, ir susidare lengvas parudavimas, kokio 1 cm skersmes, demele rusva verysad.gif bandziau 2mm deme isnaikint, tai pasidariau 1 cm..... viskas, bijau bet kuo tepti... pasitepiau dygminu naturaliu augaliniu aliejum, kad paminstetu ir greiciau atsistatytu,sis nepakenks? blink.gif

ps. gal zinot ar balinant oda kefyru irgi reik vengt saules paskui? g.gif nes su citrina, tai taip...
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 20, 01:08)
zinokit, ten ne sasiukas. tiesiog aplink mazyti parudavima strazdanos dydzio tepliojau citrinos sultis, ir susidare lengvas parudavimas, kokio 1 cm skersmes, demele rusva verysad.gif  bandziau 2mm deme isnaikint, tai pasidariau 1 cm..... viskas, bijau bet kuo tepti... pasitepiau dygminu naturaliu augaliniu aliejum, kad paminstetu ir greiciau atsistatytu,sis nepakenks? blink.gif

ps. gal zinot ar balinant oda kefyru irgi reik vengt saules paskui? g.gif  nes su citrina, tai taip...

...su aliejum taip irgi nepatarčiau, kaip suprantu dėmelė po spuogų atsirado, paskui citrina balinot? tai aliejus vėl užkiš poras... juk yra įvairių drėkinamų kremų. Jei pinigėlius taupant, kad ir rasos drėkinamas kremas. Įtariu kad dabar turit pigmentinę dėmę, todėl patarčiau kuo greičiau įsigyt apsaugą nuo saulės.
Bet atrodo šitame forume n kartų buvo kalbėta - balinti tik rudenį ir žiemą... o čia kai visiems jau strazdanos lenda balint doh.gif ... ir dar citrina, jin gi sudirgint ir alergizuot odą gali.
Jei sugalvosit balint, tai balinkit su kokiu unitonu g.gif
Jei renkatės naturalias priemones, rinkitės kremą su saldymedžiu - jis švelniai balina... nu nepulkit visko iš virtuvės tiesiog taip ant veido dėt... drėkinimui hidrolatą kokį imkit, blogiausiu atveju taukmedžio sviestą, jis kaip ir nekemša porų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 19, 21:44)
ka daryt? liesti pati jau belekuo bijau, nes  vis bedos pridarau.. ar tik drekinti? ar nuo randu kazkuo tepti? doh.gif  verysad.gif

Man atrodo jus dabar nusiraminkit, nepanikuokit, 4u.gif tiesiog toj vietoj vis patepkit apsauginiu kremu nuo saules su kuo didesniu SPF ir laikas nuo laiko vis atnaujinkit apsauga (pagal tiek kiek kremo poveikis trunka) kad vis ta vieta kremu butu pritepta, o i vasaros gala, gal jau koki rugseji galima bus ir pradet balint, per rudeni ziema ir issibalinsit jeigu pasiduos. Turetu pavykt isbalint. Arba jeigu norit dabar pradet tai gal tikrai kaip bytte sako, su Unitone mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka man daryt, per nestuma atsirado ant veido rudos demes, po nestume per ziema buvo issviesejusios, nepastebejau ju, dabar kaip saule uzkepino, tai taip baisiai isryskejo, kad nezinau kur detis , nors po nestumo jau 9 men. Nezinau ka daryti? ar tais kremais cia pradeti, ar jau vasara posfaktum, tik nuo saules kremu teptis, net nezinau. Gal kas patarsit? bye1.gif
Atsakyti
o pigmentines demes atrodo kaip strazdanos?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2011 04 30, 12:18)
Ka man daryt, per nestuma atsirado ant veido rudos demes, po nestume per ziema buvo issviesejusios, nepastebejau ju, dabar kaip saule uzkepino, tai taip baisiai isryskejo, kad nezinau kur detis , nors po nestumo jau 9 men. Nezinau ka daryti? ar tais kremais cia pradeti, ar jau vasara posfaktum, tik nuo saules kremu teptis, net nezinau. Gal kas patarsit? bye1.gif

Nenoriu labai nugąsdinti, bet greičiausiai įsigijot galvos skausmą visam laikui unsure.gif Man taip pat atsirado tos bjaurybės pirmojo nėštumo metu būtent vasarą ir nuo to laiko kasmet jos išryškėja ir dar plečiasi bash.gif. Kai kurioms jos po nėštumo dingsta, kitoms - ne. Kadangi jums jos vėl išlindo, todėl ir manau, kad taip bus kasmet unsure.gif Balinti dabar nelabai gerai. Nors jei sugalvosit, tai teks labai saugotis saulės ir teptis kremais su dideliu SPF. Aš patarčiau tiesiog naudoti kremus nuo saulės, saugoti veiduką kiek imanoma, kad tų dėmių neatsirastų dar daugiau, kad jos nesiplėstų, o rudenį galėsit pradėti balinti.
Aš šią žiemą buvau jau išsibalinus pakankamai gerai, bet saulė išlindo ir dėmės ėmė ryškėt verysad.gif Nors veidą tepu, saugau. verysad.gif
Atsakyti