Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

Sveikutės gėlių augintojos biggrin.gif ir mylėtojos wub.gif . Kokias trąšas naudojate savo gėlytėms... parašykite kokios Jūsų nuomone efektingiausios ir t. t.
Atsakyti
Nėra trąšų kurios tiktų visiems augalams - lapiniams vienokios, žydintiems kitokios. Be to, tam pašiam augalui skirtingu augimo periodu reikia skirtingų trąšų, nes jose skiriasi NPK kiekis. blush2.gif
Atsakyti
Aš naudoju Schultz trąšas lapinėms gėlėms ir žydinčioms gėlėms.Mano gėlėms jos labiausiai patinka.Dar jas truputį kai kuriom gėlėm pagerinu-sanpaulijoms įpilu citrinų sulčių,gardenijai-citrinų sulčių ir geležies sulfato.
Atsakyti
Aš taip pat naudoju Schultz trąšas, turiu 4 rūšių - lapinėms gėlėms, sanpaulijoms, orchigėjoms ir žydinčioms smile.gif
Atsakyti
prisiskaičiau daug kur giriamos ilgo veikimo trąšos Osmocote, nusipirkau šiemet, maišysiu į žemę persodindama gėles, žiūrėsiu kaip jos pasiteisins rolleyes.gif
o kambarinėms irgi dažniausiai perku Schultz, patogiai dozuojamos, ilgam užtenka, patinka man jos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 28 vasario 2007 - 10:01
4u.gif Ačiū už mintis... Dažnai tręšiate lapines gėles? Aš intensyviau pavasarį.
Atsakyti
O kaip del BIOPON (dabar neturiu, tai gal suklydau rasydama pavadinima blush2.gif )? As tai tik sios firmos naudoju,kaip lauko, taip ir namu gelem ax.gif Dar turiu kazkoki Flortis g.gif
Siaip as situose reikaluose zalia doh.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau,kad naudoju lapus blizginančią šluostę firmos"zielonyDom":ji ir blizgina,ir tręšia,standžialapėm gėlėm labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 28, 22:13)
Dar prisiminiau,kad naudoju lapus blizginančią šluostę firmos"zielonyDom":ji ir blizgina,ir tręšia,standžialapėm gėlėm labai patinka.

ir tręšia? g.gif matydavau bet nepirkau niekad, maniau kam ta blizginanti chemija gėlėms reikalinga, o jei tręšia, tai reikės gal tikrai prigriebt ir išbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 28, 22:13)
Dar prisiminiau,kad naudoju lapus blizginančią šluostę firmos"zielonyDom":ji ir blizgina,ir tręšia,standžialapėm gėlėm labai patinka.


aš irgi retkarčiais tokia šluoste nublizginu lapus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 28, 23:13)
Dar prisiminiau,kad naudoju lapus blizginančią šluostę firmos"zielonyDom":ji ir blizgina,ir tręšia,standžialapėm gėlėm labai patinka.


O as kai ja nusluosciau mano kai kuriu geliu lapai parudavo ir nudziuvo, lyg nudeginti, kaip man paaiskino, sluostes tinka tik kietalapems gelems. Taigi, bukit atsargios.
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2007 03 01, 11:04)
O as kai ja nusluosciau mano kai kuriu geliu lapai parudavo ir nudziuvo, lyg nudeginti, kaip man paaiskino, sluostes tinka tik kietalapems gelems. Taigi, bukit atsargios.

drinks_cheers.gif
Tai ir ant pokelio užrašyta,kad valomi tik sustorėję lapai,padengti vaškiniu sluosniu.
Aš pvz.:valau tokias gėles kaip monstera,krotonas,anturis,pinigų medis ir spatifilis,scindapas,dar gardeniją nuvaliau-jai irgi patiko.
Atsakyti