Įkraunama...
Įkraunama...

Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją

Laba diena, as ir svajoju darytis papuliu operacija bigsmile.gif , pati esu siauliete, noreciau Siauliuose, bet bijau cia darytis, visokiu negeru atsiliepimu esu girdejusi. Taciau mane neramina ir tai, kad neturiu susitaupiusi pinigeliu ir galvoju ar galeciau issimoketinai, (nebutinai Siauliuose), nes mano atlyginimas yra minimumas... sad.gif ir galvoju gal man lizingas neleistu... blink.gif
Taip pat norejau pasidometi del dydziu, as noreciau C, su tais skaiciais nelabai suprantu, tuomet koks skaiciukas butu? Ar C yra ivairiu dydziu? Ir ar man tiktu C esu 168 cm 54 kg.? ax.gif
Lauksiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
Pagaliau išsirinkau:)
Operuoja rytoj, Kaune - Daunoravičius (Vikšraičio klinika).
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2014 07 30, 06:08)
Pagaliau išsirinkau:)
Operuoja rytoj, Kaune - Daunoravičius (Vikšraičio klinika).


O žinote kokios firmos implantai?
Papildyta:
QUOTE(Aviete26 @ 2014 07 27, 17:09)
Laba diena, as ir svajoju darytis papuliu operacija  bigsmile.gif , pati esu siauliete, noreciau Siauliuose, bet bijau cia darytis, visokiu negeru atsiliepimu esu girdejusi. Taciau mane neramina ir tai, kad neturiu susitaupiusi pinigeliu ir galvoju ar galeciau issimoketinai, (nebutinai Siauliuose), nes mano atlyginimas yra minimumas... sad.gif ir galvoju gal man lizingas neleistu...  blink.gif
Taip pat norejau pasidometi del dydziu, as noreciau C, su tais skaiciais nelabai suprantu, tuomet koks skaiciukas butu? Ar C yra ivairiu dydziu? Ir ar man tiktu C esu 168 cm 54 kg.?  ax.gif 
Lauksiu atsakymo  blush2.gif



Aš tiek visko prisiskaičiau, visokių atsiliepimų, todėl asmeniškai neturint tos sumos pinigų išsimokėtinai nedaryčiau. O jeigu blogai padarys, tai vėl imsit paskolą, kad pataisytų kažkieno padarytas klaidas. Draugė pasakojo vienai jos kolegei, turbūt nepriėmė organizmas ir labai skaudejo visus metus, vyras masažuodavo kiekvieną dieną. Sake nežinau kaip baigėsi ar skausmai praėjo, ar išsiėmė, nes skausmas sakė buvo labai didelis. Aišku kitos pasidaro ir nieko, bet kaip žinoti iš anksto , kad tau taip nebus? Juo labiau, kad gaunate tik minimumą.
Atsakyti
QUOTE(Goja2014 @ 2014 07 30, 09:17)
O žinote kokios firmos implantai?


Allergan
Atsakyti
Na tai sekmės operacijoje, per tokius karščius pasiryžot. Lauksim žinių kaip sekėsi. Ar labai skauda po operacijos ir kiek laiko skaudės. Nes turiu du mažus vaikus, tai įdomu kiek laiko jų ant rankų negalėčiau paiimti.
Atsakyti
QUOTE(Goja2014 @ 2014 07 31, 09:54)
Na tai sekmės operacijoje, per tokius karščius pasiryžot. Lauksim žinių kaip sekėsi. Ar labai skauda po operacijos ir kiek laiko skaudės. Nes turiu du mažus vaikus, tai įdomu kiek laiko jų ant rankų negalėčiau paiimti.

Kt.temukeje parasiau siek tiek...
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2014 08 01, 01:27)
Kt.temukeje parasiau siek tiek...


Kurioje? as cia naujoke, tai kartais man sunku surast, tiek visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stela21 @ 2014 04 05, 22:00)
Laba diena,

ir as jau seniai svajoju pasidininti krutine, maitinau vaikeli ilgai, taciau jau praejo 6 menesiai ir  atejo manau mano svajoniu issipildymo metas  smile.gif , tik visai pasimetusi, nezinau kam patiketi sia operacija, esu is Kauno, taciau nesvarbi chirurgo lokacine vieta, manau del tokio reikalo sutikciau ir pavazineti. Gal padetumet apsipreti  g.gif , ? Ka manot apie Donata Samsanavičiu, is Plastikos chirurgijos?  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif .



nedrisciau pas ji darytis, visai neseniai dirbantis daktariukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goja2014 @ 2014 07 30, 08:17)
O žinote kokios firmos implantai?
Papildyta:
Aš tiek visko prisiskaičiau, visokių atsiliepimų, todėl asmeniškai neturint tos sumos pinigų išsimokėtinai nedaryčiau. O jeigu blogai padarys, tai vėl imsit paskolą, kad pataisytų kažkieno padarytas klaidas. Draugė pasakojo vienai jos kolegei, turbūt nepriėmė organizmas ir labai skaudejo visus metus, vyras masažuodavo kiekvieną dieną. Sake nežinau kaip baigėsi ar skausmai praėjo, ar išsiėmė, nes skausmas sakė buvo labai didelis. Aišku kitos pasidaro ir nieko, bet kaip žinoti iš anksto , kad tau taip nebus? Juo labiau, kad gaunate tik minimumą.


o is kur reikia zinoti ar priims organizmas ar ne?smile.gif as biski to bijau, del to, kad buvau isidejusi spirale i gimda, visus metus kankinausi skausmuose, ir vistiek teko issiimti, bet cia gimdoje, o su krutimis gal visai kitaip... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviete26 @ 2014 08 15, 09:13)
o is kur reikia zinoti ar priims organizmas ar ne?smile.gif as biski to bijau, del to, kad buvau isidejusi spirale i gimda, visus metus kankinausi skausmuose, ir vistiek teko issiimti, bet cia gimdoje, o su krutimis gal visai kitaip...  unsure.gif



Gal yra koks toleravimo tyrimas g.gif , turbūt daugiau apie tai plast. chirurgai galėtų pasakyt.
Atsakyti
Sveikos smile.gif norėčiau jūsu paklaust ka patartumet ,pas ka darytis klaipedoje krutines didinima. Ar pascgelžini ar pas jankuna? Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 22:20)
o aplamai šita tema kažkokia piktai nervinga patapo.. net nemalonu

Aha, ir aš tą pastebėjau. :-(
Atsakyti