Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

o tai kur dingo Katalina g.gif

ir tas žudikas su auksiniu peiliu reiškia Benhaminas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 07 19, 20:53)
o tai kur dingo Katalina g.gif

ir tas žudikas su auksiniu peiliu reiškia Benhaminas buvo g.gif

Katalina gi išvažiavo. O Benchaminas buvo vyras su auksiniu peiliu. Tiesa, man kiek netikėta buvo, įdomu koks jo motyvas g.gif Galbūt tik dėl pramogos g.gif
Atsakyti
Gal koks maniakas, kad per pilnatį vis žudo g.gif Sutinku, labai netikėta, kad jis tas žudikas... O šiandien intriguojanti serijos pabaiga buvo... Nors visada tokia būna, geras serialas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 07 19, 22:03)
Katalina gi išvažiavo.

kur ,kodėl g.gif kažką praleidau jau turbūt doh.gif

QUOTE(Jol @ 2013 07 19, 22:05)
geras serialas smile.gif

aga drinks_cheers.gif ...jau nežiūriu jokių serialų ale šitas užkabino juodai
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 07 19, 21:51)
kur ,kodėl g.gif  kažką praleidau jau turbūt doh.gif


Jau dabar man sunku prisimint, bet man atrodo jai Teresa sumokėjo, kad išvažiuotų, nes jos labai pradėjo klausinėti dėl Kristinos mirties. O ji juk matė, kad Kristina buvo nužudyta ne skalbinių kambary, o virtuvėj. Dar ir pati Katalina sakė, kad nebegali taip ilgiau, dėl to irgi norėjo išvažiuoti.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 07 20, 11:30)
Jau dabar man sunku prisimint, bet man atrodo jai Teresa sumokėjo, kad išvažiuotų, nes jos labai pradėjo klausinėti dėl Kristinos mirties. O ji juk matė, kad Kristina buvo nužudyta ne skalbinių kambary, o virtuvėj. Dar ir pati Katalina sakė, kad nebegali taip ilgiau, dėl to irgi norėjo išvažiuoti.

nu jo prisiminiau,ačiū.....atmintis šlubuoja doh.gif
Atsakyti
Kazin kiek is viso sezonu , ar treciu uzsibaigs ?
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2013 07 20, 12:44)
Kazin kiek is viso sezonu , ar treciu uzsibaigs ?


3paskutinis
Atsakyti
Sveikos, negalėjau vakar pažiūrėt serijos - vaikai liepė Simarono žirgą įjungt doh.gif Gal galit papasakot, ką rodė? Mačiau tik galą, kad Belena dvynukus pagimdė....
Atsakyti
man rod LT jau 2 sezona rodo,ane? g.gif
Atsakyti
Įdomu kaip bus su Belenos kūdikiu g.gif Kuo toliau, tuo įdomiau darosi bigsmile.gif Ir man tokia mintis peršasi, kad Terese nužudė vyrą, nes kam kitam reikėjo suklastoti tą laišką.. o gal jis vasario 10 buvo dar gyvas, nors Teresa sakė, kad 9 mirė.. Čia šiaip pasvarstymai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 07 20, 21:10)
Įdomu kaip bus su Belenos kūdikiu g.gif  Kuo toliau, tuo įdomiau darosi bigsmile.gif  Ir man tokia mintis peršasi, kad Terese nužudė vyrą, nes kam kitam reikėjo suklastoti tą laišką.. o gal jis vasario 10 buvo dar gyvas, nors Teresa sakė, kad 9 mirė.. Čia šiaip pasvarstymai biggrin.gif


na yra kas mate visus sezonus ir gali atsakyti i az tau.
Atsakyti