Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(balandžio mėnuo @ 2013 05 03, 08:16)
Na o man senai tarkai atrodo, kad tai grynai iš jo pusės manipuliacija. Kokios aistros užvirė, kiek kančių... Jei dar moteris dvejojo, tai dabar tik piršu pamojus atbėgs, žaidimas tai... Oi sugriūsit jūs į lovą, pamatysit  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Pries pora savaiciu nezinojo mat, kad seimas griauti negrazu. Butu viskas pasibaige sulig zinia, kad istekejusi.
Pamarinuos kiek, o paskui nuskins kaip uoga. ax.gif
Atsakyti
..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FenZen: 03 gegužės 2013 - 11:21
QUOTE(Kadar @ 2013 05 02, 20:34)
Galima į viską pažiūrėti iš dviejų pusių: pirmoji, tai religingiems musulmonams labai jau didelis "haram" ardyti svetimą šeimą, bent jau maniškis arabas tai piestu prieš tokias situacijas (aš papasakojau jūsiškę situaciją, tai pirmas akcentas buvo "juk ji ištekėjusi!!!").
Kitas variantas - gal jam pačiam viskas pasirodė per daug sudėtinga (skyrybos, vaikai) ax.gif . Gal bandėt jį spausti ar labai iniciatyvą rodėt dėl bendro tolimesnio gyvenimo?
Kaip susigrąžinti?  g.gif  Na jei jis PATS pasiūlė likti TIK draugais, kad ir kaip būtų sunku, sprendimą reikės gerbti. Nors, tiesą sakant, tokioje situacijoje kaip Jūsų, kai jausmai verda, geriau jau nieko, nei likti draugais  doh.gif .



Nerodziau jokiu iniciatyvu del bendros ateities.... o jis isivaizdavo kad mano vyras kazkur per dideli atstuma laikosi.... o mane velnias uz liezuvio truktelejo, pasakiau kad isskrendu atostogaut, o kai uzklause su kuo (durne, o durne, kodel negalejau pameluot????) tai ir pasakiau kad su vyru....... idiote......
Su tuo vyru gi ne kazkas .... o matyt ispudi sudariau kad viskas plius minus normaliai...
ai, durne....


o viskas verda taip kad bet kuriuo momentu pirshteliu pamotu - ir lekciau i bet kur...... man jo reikia kaip kvepavimo....... kaip oro.....

prisizadejau ta jo sprendima gerbti, bet tai kabu ishtisai prie ekrano ir vis tikrinu - gal koki zodeli man parashys......... tyli verysad.gif o as is proto kraustausi....



QUOTE(balandžio mėnuo @ 2013 05 03, 08:16)
Na o man senai tarkai atrodo, kad tai grynai iš jo pusės manipuliacija. Kokios aistros užvirė, kiek kančių... Jei dar moteris dvejojo, tai dabar tik piršu pamojus atbėgs, žaidimas tai... Oi sugriūsit jūs į lovą, pamatysit  biggrin.gif


nuskambes labai negraziai - bet siuo metu tai mano didziausias noras blush2.gif



QUOTE(Aylin @ 2013 05 03, 10:19)
Gal nuskambes ziauriai, bet bent jau vienas is jusu pasielge protingai ir nutrauke santykius, kol dar nesugriauta viskas.



irgi pritariu. zinau kad cia protingiausias sprendimas. bet skauda taip kad net zinojau kad apskritai taip skaudeti gali........



QUOTE(Aylin @ 2013 05 03, 10:19)
O vyras kazka padare del jusu, kad galvoja jus laiminga padares? doh.gif
Sorry, bet nesurantu kartas lietuviu didziavimovi savimi ir pasitikejimu..jie nezino ,kad yra TIKRU vyru doh.gif



vyras galvoja kad jis is viso pats savaime yra be galo didele dovana smile.gif
jam net i galva neateina kad kazkam su juo negerai galetu but....
ka padare?? nieko... graziai ant sofos gulejo, televizoriu ziurejo smile.gif











Atsakyti
hmm, mano ex skiriasi su savo antrąja. Pagrindinis motyvas, kurį įvardijo dukrai, kad net jis tiek neišgeria kiek ji. Man nei šilta nei šalta jų santykiai, jis man tik kaip iš matymo pažįstamas kaimynas šiuo metu likęs, nei padeda gyventi, nei trukdo. Bet kažkaip, rodos, nors kam nors sektųsi, tai ir tu galvotum, kad ir tavo gyvenimas susitvarkys. O dabar tas skiriasi, tas skiriasi, visų gyvenimai velniop. g.gif
Štai ir mūsų autorei su tuo arabu trumpa idilė tebuvo unsure.gif
Atsakyti
[quote=Laiko-juosta,2013 04 16, 18:47]


miela temos autore, Jus turite puikia seima. Saugokite tai ir branginkite.
seimoje ne virpuliukai siurpuliukai svarbu, o pagarba, pagalba, rupestis, draugyste.
Vaikai greiciausisi paaugliai-tokiu laikotarpiu daznai vyksta tevu "valymas" . Jum duoda situacija, bet Jus jos nepraeinate, jei liekate su tuo pilieciu, kuris prota temdo biggrin.gif Klausykite, ka Jums sako sirdis. Sugadinti viska labai lengva.
Pasiskaitykite Biblija-ten as randu atsakymus i visus mano klausimus..
Jei jis tikrai Jums skirtas jis niekur nedings, bet vargu ar taip yra.
Galima mylet zmogu, kaip broli ir but laimingai, jei jau ant tiek sunku be jo.
As Jums linkiu tikros Meiles (ji nieko bendro su nevalgymu ir nemiga neturi) 4u.gif
Papildyta:
[quote=Laiko-juosta,2013 05 02, 19:19]
kaip draugas tik....
Sako, kad neisivaizduoja kaip be manes gyvens, bet jis mano sheimos negriaus...
bliaunu trecia diena......



man atrodo, kad cia tik Jusu svetimsalio "gudrus ejimas"-nori Jus pakankint, kad pati ant kaklo kabintumetes. Abejoju, kad jam rupi Jusu seima. Zaidima jis zaidzia...labai negrazu, beje ir deja.
Aplink pilna tokiu pavyzdziu ir pati patirties turiu su kitatauciais...
Atsakyti
tokia baigti tai ir galima buvo pranasaut.
lb gaila, kad autoriai tenka asaroti del lb apsukraus ir gudraus arabo. nieks manes neitikintu, kad jo ketinimai buvo patys nuosirdziausi ir mieliausi.
laikas gydo zaizdas.
o arabas tegu eina kitai dauzyt sirdies verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 03, 16:06)
Nerodziau jokiu iniciatyvu del bendros ateities.... o jis isivaizdavo kad mano vyras kazkur per dideli atstuma laikosi.... o mane velnias uz liezuvio truktelejo, pasakiau kad isskrendu atostogaut, o kai uzklause su kuo (durne, o durne, kodel negalejau pameluot????) tai ir pasakiau kad su vyru.......  idiote......
Su tuo vyru gi ne kazkas .... o matyt ispudi sudariau kad viskas plius minus normaliai...
ai, durne....
o viskas verda taip kad bet kuriuo momentu pirshteliu pamotu - ir lekciau i bet kur......  man jo reikia kaip kvepavimo....... kaip oro.....

Jeigu arabas atkreipe demesi I istekejusia moteri, manau, jam tik vieno dalyko reikejo schmoll.gif Jie nori buti visada pirmi ir vieninteliai. Joks arabas nesidalins moterim su kitu vyru ir galbut kaip bemyletu, nebus su moterim, kuri yra kito, galbut nelauks skyrybu net...
Aisku, zmones skirtinig, nesuprasi kas dedasi vieno ar kito sirdyje.
Negalima visiems taikyti viena... Cia tik bendra charakteristika g.gif

QUOTE
vyras galvoja kad jis is viso pats savaime yra be galo didele dovana smile.gif
jam net i galva neateina kad kazkam su juo negerai galetu but....
ka padare?? nieko... graziai ant sofos gulejo, televizoriu ziurejo smile.gif

Nu aisku, ''nieko blogo nepadariau, del to turi buti laiminga doh.gif ''
Va del to ir nesmerkiu, kad isimylejot vyra, kuris parode demesi, turedama seima. Jeigu vyras bent gelyte atnestu, bent demesi parodytu, bent pasneketu apie savo jausmus...
Papildyta:
QUOTE(Savannaa @ 2013 05 03, 23:28)

man atrodo, kad cia tik Jusu svetimsalio "gudrus ejimas"-nori Jus pakankint, kad pati ant kaklo kabintumetes. Abejoju, kad jam rupi Jusu seima. Zaidima jis zaidzia...labai negrazu, beje ir deja.
Aplink pilna tokiu pavyzdziu ir pati patirties turiu su kitatauciais...

dar priklausomai, kur ta kitatauti sutikai.
Jei LT tai jie turi dideli pasirinkima ir moteru demesi.
Kitoje salyje visi daugmaz lygus, nera skirtoma salim. Visi mes kitatauciai iseinam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 03, 17:06)

Sakykit, kaip DABAR atrodo, ar vertas buvo pasiskraidymas "kainos"?

Atsakyti
QUOTE(FenZen @ 2013 05 04, 19:34)
Sakykit, kaip DABAR atrodo, ar vertas buvo pasiskraidymas "kainos"?



Neabejotinai TAIP
Supratau kaip galima skristi....
Atsigreziau i savo moterishkuma ( neziurint to kad galiu sau ta leisti - niekada nepirkdavau sau geresniu rubu, kvepalu, kosmetikos.... o dabar tiesiog norisi but grazia moterim, siandien perkant suknele net gavau pasiulyma parduotuves internetiniam tinklapiui su ta suknute papozuoti smile.gif )
Supratau kaip galima stipriai jausti aistra...
Supratau kad kito zmogaus kvapas , skonis, gali buti mielesnis uz ora ir vandeni...
Supratau kaip galima noreti sugerti i save kita zmogu..... kai jauti kad esi vienis....
Supratau kaip stipriai gali skaudeti ir kaip galima prarasti nuovoka is skausmo....
Ir dar daug visko...
tai didele dovana ir ne kiekvienas ja tokia gauna.....
kad ir kaip pasibaigtu ( o gal jau ir pasibaige) - buvo verta........



galbut kadais jaunysteje visa tai buvo patirta jau.... gal .... bet per paskutinius 15 metu viskas buvo senai pamirshta, palaidota, sugniuzdyta...... o vis delto juk ne tik mamos esam, norisi kad kazkas tavyje matytu ir pazadintu moteri ......


Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 04, 19:41)
galbut kadais jaunysteje visa tai buvo patirta jau.... gal .... bet per paskutinius 15 metu viskas buvo senai pamirshta, palaidota, sugniuzdyta......  o vis delto juk ne tik mamos esam, norisi kad  kazkas tavyje matytu ir pazadintu  moteri ......

Nežinot ar nebevertinate, jog tai buvo visa šita patirta jaunystėje su dabartiniu vyru mirksiukas.gif norint, kad kažkas pažadintų jums moterį, tai žadinkite šeimoje,nepalikite tai tik vyro pareigoms mirksiukas.gif dirbti turite abu.
Tiesa sakant banali istorija, kai....nepykite ateina "išsilakstymo" laikotarpis kai kuriems, kai nebe jauna, bet ir dar ne pensininkė ir nuo kiekvieno žvilgsnio, dėmesio alpstama , kaip gilioje jaunytėje..prisigalvojama begales istorijų, kaip jaunikis ant balto žirgo atjoja ir gyvenimas tarsi vėl prasideda nuo 16 metų.
Atsakyti
[quote=Laiko-juosta,2013 05 04, 21:41]
Neabejotinai TAIP
tai didele dovana ir ne kiekvienas ja tokia gauna.....




kad ne kiekvienas gauna-sutinku. bet yra daug tai gaunanciu bet kitaip i tai ziurinciu.

apie, ka rasote buvo pas mane...bet nenoreciau dabar vel to patirt mirksiukas.gif

dabar pas mane kitos vertybes ir prioritetai...ir viskam savo laikas 4u.gif

kokie mes pasamoneje-tokia situacija mes ir pritraukiame.
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 04, 19:41)
Neabejotinai TAIP
Supratau kaip galima skristi....
Atsigreziau i savo moterishkuma ( neziurint to kad galiu sau ta leisti - niekada nepirkdavau sau geresniu rubu, kvepalu, kosmetikos.... o dabar tiesiog norisi but grazia moterim, siandien perkant suknele net gavau pasiulyma parduotuves internetiniam tinklapiui su ta suknute papozuoti smile.gif  )
Supratau kaip galima stipriai jausti aistra...
Supratau kad kito zmogaus kvapas , skonis, gali buti mielesnis uz ora ir vandeni...
Supratau kaip galima noreti sugerti i save kita zmogu..... kai jauti kad esi vienis....
Supratau kaip stipriai gali skaudeti ir kaip galima prarasti nuovoka is skausmo....
Ir dar daug visko...
tai didele dovana ir ne kiekvienas ja tokia gauna.....
kad ir kaip pasibaigtu ( o gal jau ir pasibaige) - buvo verta........
galbut kadais jaunysteje visa tai buvo patirta jau.... gal .... bet per paskutinius 15 metu viskas buvo senai pamirshta, palaidota, sugniuzdyta......  o vis delto juk ne tik mamos esam, norisi kad  kazkas tavyje matytu ir pazadintu  moteri ......

...Paskaiciau tema ir buciau patikejus ,galejot eilini kart 18 prisistatyt,o dabar-novele,arba svaigus epas,o naturoj-2ju savaiciu briedas( anos tautos zodziais),jei ka- hormonus daktarai vaistu pagalba gali pareguliuot,varau nica pasikeisti ir tema atvarysiu nauja biggrin.gif
Atsakyti