Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Man albai padeda Schwarzkopf purškiamas skystis Gliss Kur, su juo pamiršau kaltunus viesiems laikams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2006 05 20, 21:07)
Mano plaukai gana sausi, todel lengvai veliasi... Padeda man Keune kauke plaukams (su geltona juostele aplink dangteli). Po jos plaukai super svelnus ir tikrai nesivelia  mirksiukas.gif


o kur butu galima isigyti ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 05 25, 22:23)
o kur butu galima isigyti ir kokia kaina?  4u.gif


Man atrodo apie 50 lt. Pirkti būna parduotuvėse, skirtose kirpėjams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 05 23, 17:29)
Man albai padeda Schwarzkopf purškiamas skystis Gliss Kur, su juo pamiršau kaltunus viesiems laikams  thumbup.gif

O mano plaukus švelnius padaro Gliss Kur kaukė thumbup.gif
Atsakyti
supermamoje daugelis Kerasatase aliejuka gyre,tai ir as ji isigijau.Mano mazosios plaukai ilgi ir veliasi,tai mes be to aliejuko neissiverstumeme.Ji spiegdavo,kai jai plaukus sukuodavau,dabar tokiu problemu nebeturime.
Na o as arba kauke naudoju,ar balzama,bet manau tau reiktu ir kokio nors aliejuko
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 28, 22:32)
O mano plaukus švelnius padaro Gliss Kur kaukė  thumbup.gif


o kokia kauke jei tiksliau? g.gif daug kas gyre gliss kur bet lyg ir sneka buvo apie kaukes kvadratiniuose indeliuose,kiek zvalgiaus nemaciau.bet droge maciau apvaliam indelyje kazkokia gliss kur aroma
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 05 30, 14:12)
o kokia kauke jei tiksliau? g.gif daug kas gyre gliss kur bet lyg ir sneka buvo apie kaukes kvadratiniuose indeliuose,kiek zvalgiaus nemaciau.bet droge maciau apvaliam indelyje kazkokia gliss kur aroma

Tikriausiai tapati kurią matei - Gliss kur aroma [rožinė kaukė apvaliame indelyje].
Na mano plaukai nesivėlė niekad, tačiau anksčiau liesdavau kaip šieną kokį g.gif Po šios kaukės tikrai matosi rezultatas, švelnus begalo bigsmile.gif + kadangi pas mane garbanos, jas šukuoju tik prieš plovimą [kas 2-3dienas], tačiau per jas neikarto nesusivelia, laisvai galiu braukti pirštais per plaukus [Beje miegu nesusirišus]. thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju henna plus repair cream, kuris skirtas pažeistiems, skilinėjančiais galiukais, besiveliantiems ir sunkiai iššukuojamiems plaukams. Kol nenaudojau šios priemonės, plaukų priežiūra man buvo daug sudėtingesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 05 31, 21:14)
Aš naudoju henna plus repair cream, kuris skirtas pažeistiems, skilinėjančiais galiukais, besiveliantiems ir sunkiai iššukuojamiems plaukams. Kol nenaudojau šios priemonės, plaukų priežiūra man buvo daug sudėtingesnė  4u.gif


O kur ir kiek? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 06 01, 11:26)
O kur ir kiek?  blush2.gif

Perku Sarmoj, kaina apie 16 Lt , atrodo g.gif .
Atsakyti
Dar viena gera kaukė yra rusiška, tik pavadinimo gaila neprisimenu, su ožkos pienu smile.gif Kai naudojau, tai plaukai kaip šilkiukas buvo ir visai nesivėlė, o mano plaukai irgi ilgi blink.gif
Atsakyti
Gera kauke Genera Beauty (kokosine), labai susvelnina plaukus. Elvitalio nenuplaunamas kremas su maitinamaisiais keramidais sausiem, pazeisitems plaukams irgi palengvina sukavima. Na ir zinoma ivairus paluku galiuku aliejukai. smile.gif
Atsakyti