Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 25, 22:06)
Laba diena,

čia per tuos agentus jau man sunku susigaudyti nes visai makalynė.
Kol kas esu išsirinkusi kelias sudominusias:
Cooksense
Zyle
Kuvings

Visos kurias išsirinkote turi smulkintuvus, tad puikiai atliks begalę darbų. Rinkitės kuri labiau patinka (pagal kainą, gamintoją ir t.t.) ir tikrai neprašausit smile.gif
Atsakyti
O nusprendusi pasinaudoti youtube paslaugom radau štai tokį bandymą PALYGINIMAS ir supratau kad visai ne koks mano pasirinkimas blink.gif Nors jau beveik važiavau pirkti ZYLE.
Gal jos visos dar ir kaip trintuvės gali būti naudojamos?
Dabar susidomėjau OMEGA....
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 26, 20:11)
O nusprendusi pasinaudoti youtube paslaugom radau štai tokį bandymą PALYGINIMAS ir supratau kad visai ne koks mano pasirinkimas  blink.gif Nors jau beveik važiavau pirkti ZYLE.
Gal jos visos dar ir kaip trintuvės gali būti naudojamos?
Dabar susidomėjau OMEGA....

Uoj pasenusios morkos naudojamos biggrin.gif Beto ten Cooksense senas modelis buvo naudojamas. Dabar yra naujesnis, gražesnis ir kokybiškesnis.
Atsakyti
QUOTE(audriusfm @ 2013 06 27, 08:56)
Uoj pasenusios morkos naudojamos biggrin.gif Beto ten Cooksense senas modelis buvo naudojamas. Dabar yra naujesnis, gražesnis ir kokybiškesnis.

Omega tai tas pats Hurom gaminys.
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 06 27, 09:40)
Omega tai tas pats Hurom gaminys.

ačiū labai jums abiem už pagalba! per viena iš bandymu youtube hurum pastoviai strigo... tai tos nelabai norejau.
dar karta ačiū už pagalba, ramiai pirksiuos Zyle.
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 27, 13:57)
ačiū labai jums abiem už pagalba! per viena iš bandymu youtube hurum pastoviai strigo... tai tos nelabai norejau.
dar karta ačiū už pagalba, ramiai pirksiuos Zyle.

Zyle turi problemu su sieteliu ( jam garantijos netaiko)
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 06 27, 16:36)
Zyle turi problemu su sieteliu ( jam garantijos netaiko)

O kokios galimos problemos?
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 27, 20:22)
O kokios galimos problemos?

Kai buvau Hurom sulciaspaudziu pristatyme, butent apie Zyles sietelio sutrukima, susilankstyma pasakojo. Bet ar tai tikra, ar konkurentu pasakojimai...

Pirmoje temos zinuteje buvau idejus akcijine moulinex sulciaspaude, klausiau zinovu nuomones. Pasikartosiu - ka galite pasakyti apie sita modeli g.gif
user posted image
http://pigu.lt/buiti...5008?id=4070351
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 27, 20:22)
O kokios galimos problemos?

Pas Zyle, Cooksense (tas pats) sietelio rėčio plotas yra 1/3 didesnis, todėl yra mažiau plastiko pačioj konstrukcijoj. Ar tai įtakoja didesnį sulčių išspaudimą negaliu teigti, tačiau vyšnių su kauliukais jau nepatarčiau spausti. Morkas ir kitas kietas daržoves spaus normaliai, tik dėl kauliukų ir riešutų patarčiau atkreiptį didesnį dėmesį.
Toliau, Jurgio tėtis yra iš dalies neteisus, kadangi sieteliui galioja garantija, tačiau dėl gamintojo broko. Jei gamybos metu bus koks atliktas brokas ar spaudžiant sultis kažkas atšoks tai turėtų pakeist sietelį, tačiau jei jis truks dėl netinkamo naudojimo, tikrai nekeis.
Papildyta:
QUOTE(Ingutevi @ 2013 06 27, 21:17)
Kai buvau Hurom sulciaspaudziu pristatyme, butent apie Zyles sietelio sutrukima, susilankstyma pasakojo. Bet ar tai tikra, ar konkurentu pasakojimai...

Pirmoje temos zinuteje buvau idejus akcijine moulinex sulciaspaude, klausiau zinovu nuomones. Pasikartosiu - ka galite pasakyti apie sita modeli  g.gif

http://pigu.lt/buiti...5008?id=4070351

Sulčiaspaudės kainą pagrinde sudaro naudojamos medžiagos. Tad jei jos kaina žema, vadinasi buvo naudojamos pigesnės medžiagos. Kadangi technologija yra tokia pati (vertikalus sraigtas) tai sultis spausti gali net ir labiai panašiai kaip brangesnės. Tačiau koybės atvilgiu tirai pajausit kad pirkot pigesnė sulčiaspaudę. Jei spausti minkštus produktus, tai pilnai užtektų, tačiau jau pamirškit apie burokėlius, riešutus, vaisius su sėklom (dėl morkų nežinau), nebent smulkiai bus pjaustomos smile.gif
Žodžiu pažystama jau pusė metų turi tokia, sakė spaudžia panašiai, džiaugiasi, tačiau per pusė metų jau 2 kartus į garantinį siuntė smile.gif
Atsakyti
Man labai įdomu kas sugalvojo, kad vienasraigtes horizontalias sulčiaspaudes labai sunku plauti? tikrai taip nėra, gal keliais brūkštelėjimais šepetėliu per sietelį daugiau reikės (tik keliais), todėl nemanau, kad dėl to apksritai reikia svarstyti perkant sulčiaspaudę.
Atsakyti
QUOTE(audriusfm @ 2013 06 28, 10:20)
Sulčiaspaudės kainą pagrinde sudaro naudojamos medžiagos. Tad jei jos kaina žema, vadinasi buvo naudojamos pigesnės medžiagos. Kadangi technologija yra tokia pati (vertikalus sraigtas) tai sultis spausti gali net ir labiai panašiai kaip brangesnės. Tačiau koybės atvilgiu tirai pajausit kad pirkot pigesnė sulčiaspaudę. Jei spausti minkštus produktus, tai pilnai užtektų, tačiau jau pamirškit apie burokėlius, riešutus, vaisius su sėklom (dėl morkų nežinau), nebent smulkiai bus pjaustomos smile.gif
Žodžiu pažystama jau pusė metų turi tokia, sakė spaudžia panašiai, džiaugiasi, tačiau per pusė metų jau 2 kartus į garantinį siuntė smile.gif

Aciu uz atsakyma. Deja informacijos apart Jusu pazystamos nuomones nera schmoll.gif
Manes neitikins, kad pagrindini pabrangima sudarys medziagos. Kodel tada (pasikartosiu tai isgirdau hurom sulciaspaudziu pristatyme) huromo modelis tik pakeites isores dizaina ir igijes dangteli sulciu isbegimo antgaliui staiga isbrangsta beveik 600 Lt? g.gif Pristatinejusios merginos i klausima ape skirtumus kelis kartus pakartojo - tik dizainas ir uzdengejas g.gif
O jei naudotojas dziaugiasi per puse metu 2 kartu garantiniam siuntes irengini, tai tada man nesuvokiamas jo dziaugsmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2013 06 29, 13:25)
Aciu uz atsakyma. Deja informacijos apart Jusu pazystamos nuomones nera  schmoll.gif
Manes neitikins, kad pagrindini pabrangima sudarys medziagos. Kodel tada (pasikartosiu tai isgirdau hurom sulciaspaudziu pristatyme) huromo modelis tik pakeites isores dizaina ir igijes dangteli sulciu isbegimo antgaliui staiga isbrangsta beveik 600 Lt?  g.gif Pristatinejusios merginos i klausima ape skirtumus kelis kartus pakartojo - tik dizainas ir uzdengejas g.gif
O jei naudotojas dziaugiasi per puse metu 2 kartu garantiniam siuntes irengini, tai tada man nesuvokiamas jo dziaugsmas  doh.gif

Huromo kaina lietuvoj neatitinka realybes nes jos platinamos per prezentacijas . Kuvings dabar visus modelius platina su dangteliu bet kaina nepakilo nei truputi.
Atsakyti