Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

O sveikos mergynos:)
gal turit kokiu scenariju ir tokiam bendram mergvakario+bernvakario+vakareliui smile.gif cia toks bus vienas susipazinimo ir kaip vyriausia pamerge turiu pravesti, gal kokiu ideju turit labai sirdingai aciu is anksto rasykit i AZ smile.gif labai dekinga busiu smile.gif
Atsakyti
labai saunus zaliaakes scenarijus truputi jau buvau kazka savo sugalvojusi kazkiek teks ir is tavo paimti.man reiketu kokiu galvosukiniu zaidimu o tai jubiliejus vyks per naujus metus mes visi busim su karnavaliniais rubais ir kaip dabar suzinojau kad kitu net bus pustos sukneles ir nelabai iseis suzaisti zaidimu kur reikia begioti ar pan.Net pati dabar esu pasimetusi ir susimasciusi ka cia sugalvoti.Viena esu zaidima sugalvosi tai "kas geriau pazista savo drauga" ivairiu klausimu susigalvojau ir nuvaziavau pas jubiliato mama isklausineti, turetu but smagus smile.gif
Atsakyti
Jus visos tokios isradingos, tad pagelbekit ir man.
Bendradarbes 50-metis. Nupirkom ceki-dovana. Patarkit kaip idomiau supakuoti ta voka ir kaip idomiau ji iteikti. Tas paprastas voko iteikimas su linkejimais jau vemt vercia.
Labai tikiuos jusu pagalbos. Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 11 04, 23:30)
Prasau jeigu tik kam padejo, man viena mmayteparase scenariju ir dar turiu visokiu amblemu ir laikrastuka jeigu ka domina tai galiu imesti rasykite i skype laurencija81 linksmu artejanciu gimtadieniu, o man jau ne uz kalnu tikrasis penktadieni

Labai patiko jusu scenarijus thumbup.gif gal galit man atsiusti amblemu ir laikrastuka,asta_z@splius.lt buciau labai dekinga aciuks.gif (bamdziau susisiekti per skype) g.gif
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2008 11 23, 22:15)
Labai patiko jusu scenarijus thumbup.gif gal galit man atsiusti amblemu ir laikrastuka,asta_z@splius.lt buciau labai dekinga aciuks.gif (bamdziau susisiekti per skype) g.gif

ir aš labai norėčiau visa šita gėri pamatyt g.gif mirksiukas.gif .Turiu pasidariusi pakvietma savo gimtadieniui, bet neišeina čia ikelti, g.gif schmoll.gif , tad jei kam reik jo kaip pvz, galiu atsiusti el. paštu
Atsakyti
labukas issiunciau kas prasete viska, jei kas negautumete rasykite
i az
Atsakyti
jei norit užmėtykit akmenimis, bet... brūkštelti el.pašto adresą ar prašymą "į a.ž." ir ramiai laukti rezultatų- lengviausia tongue.gif norint ką nors gauti, reikia mokėti ir duoti smile.gif
nepatingėkit naudotis paieška, ir ne tik sm paieška mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 10 23, 17:23)

Galvosukiai
1. Keliautojai dykumoje rado mirusia mergina. Ji yra visiskai nuoga, o rankoje laiko nulauzta degtuka. Reikia atsakyti kaip ji mire ir isaiskinti kodel nuoga ir su nulauztu degtuku rankoje.

3. Dykumoje rasti du vyriskiai. Vienas is ju gyvas, net nesusizeides, o kitas - mires. Abu vyriskiai turejo po kuprine. Pirmojo kuprine atidaryta ir pustuste, o antrojo, to mirusio - pilna ir uzsegta. Klausimas: kas yra kuprineje?

5. Policija kambaryje aptiko nuzudyto vyriskio lavona. Salia numestas tuscias termosas. Reikia atsakyti kaip buvo nuzudytas vyras.

6. I bara uzejo du vyrai ir uzsisake po toki pati gerima su ledukais. Abudu isgere. Vienas vyras po to mire, o kitam nenutiko nieko. Kaip tai paaiskinti?
jeigu reiketu atsakymu rasykite i az.
Gal pravers kam smile.gif  mirksiukas.gif

gal turit kas atsakymus siu galvosukiu? verysad.gif labai reiketu help.gif help.gif help.gif aciu
Atsakyti
Tikrai buvau kitoje temoje radusi siuos klausimus ir atsakymus, bet issisaugojau deja, tik du....

• Dykumoje rasti du vyriskiai. Vienas is ju gyvas, net nesusizeides, o kitas - mires. Abu vyriskiai turejo po kuprine. Pirmojo kuprine atidaryta ir pustuste, o antrojo, to mirusio - pilna ir uzsegta. Klausimas: kas yra kuprineje? Atsakymas: Kuprineje yra parasiutas, kuris neissiskleide. Pirmojo vyro parasiutas issiskleide ir ji tuscia, o antrojo neissiskleide, todel vyras zuvo, o kuprine pilna ir uzsegta.

• Keliautojai dykumoje rado mirusia mergina. Ji yra visiskai nuoga, o rankoje laiko nulauzta degtuka. Reikia atsakyti kaip ji mire ir isaiskinti kodel nuoga ir su nulauztu degtuku rankoje.Atsakymas:Grupele zmoniu skrido oro balionu virs dykumos ir jiems pradejo trukti kuro, vis zemiau ir zemiau skrido ir bijojo nukristi i ta begaline dykuma. Tuomet visi keleiviai eme nusirengineti drabuzius ir juos ismete, kad balasto maziau butu. Ziuri, kad vistiek balionas leidziasi, iki civilizacijos dar toli, o jau nereikalbingo balasto nera. Tada sugalvojo kiekvienas traukt degtuka ir kas istrauks nulauzta, tas tures issokt is baliono, o kiti issigelbes. Tas nelaimingas degtukas teko merginai, kuri nuoga issoko is baliono ir uzsimuse. Taip ja ir rado uzklyde keliautojai.

Jei labai reikia, panarsyk "krikstynu metas" temoje.... Juos ten radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maam: 28 sausio 2009 - 17:44
Siaip visada gerai sueina havajietiski vakareliai. Ir atributai nera brangus - issirengi, viena spalvota sijona ir karolius, akinius ir super.

Va kaip labai lengva atrodyti - aisku, nebutina i Katedros aikste eiti prie minuso:) :
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
labutis,

taigi ir as cia forumuose grybavau, ieskojau uzduociu ir siaip ka nors idomaus savo vyro 30meciui pamineti smile.gif Surinkau, isgraibiau kas man patiko ir pabandziau igyvendinti - sake sveciams patiko biggrin.gif

Taigi aciu visoms toms kurios dave ideju, gali buti kad atpazinsite savo zaidimus.

Imetu savo juodrastini sventes varianta, gal kas pasisems nauju minciu:

Traukiami popieriukai su slaptais numeriais (raudoni, mėlyni popieriukai) raudoni- 6 mėlyni – 8.
Sveikinimai ratu. Kiekvienas svecias pasako tosta is savo vardo pirmos raides
Vaišių stalas.
Traukiami popieriukai su kūno dalimis (žali popieriukai) Bus piešiamas JUBILIATO portretas.
Paruošti popierių (ruloną) ir piešimo reikmenis.


Komandiniai žaidimai.
Suskirstyti žmones į dvi komandas (pagal ištrauktus slaptus numerius)


1. Su balionais. Vienos komandos nariai prisiriša balioną prie kulkšnies, kita komanda per 30 sekundžių turi susprogdinti priešininko balioną. Pralaimėję traukia geltonus vokus. Reikės balionų, siūlo, laikmačio. Paruošti geltonus vokus su užduotimis.
2. Su šaukštais. Kuri komanda greičiau sugebės prakišti pro savo drabužius šaukštą. Pralaimėjusi komanda apibėga aplink namą vorelejubiliato gimtadienio proga (ka nors dainuoja, bebegdami). Reikės dviejų šaukštų.
3. Pledo žaidimas. Esmė - ant pledo užlipę komandos nariai (šeši-septyni žmonės) turi nenulipdami jį apversti į kitą pusę. Kuri komanda greičiau atlieka šią užduotį, ta ir laimi. Pralaimėję sukuria giesmių giesmę apie jubiliatą. Reikės dekio, popieriaus, rašymo priemonių
DĖMESIO žiūrėkite kad nesusisipyktų svečiai, nes čia yra utopija apversti į kitą pusę pledą nenusiritus nuo jo smile.gif

Kol pirtyje:

Šmaikščiai apibūdina kaimyną, visi kiti turi atspėti apie ką kalbama. Reikės popieriaus, rašymo priemonių.


UŽDUOTYS

1.Prie židinio suvaidinti paukštį ir padainuoti: „aš rudeninis paukštis, aš rudeninis; ruduo į žemę atnešė mane...“
2.Sudėti jubiliatui ketureilį apie jo drąsą.
3.Sukurti jubiliatui gyvenimo kredo 30-mečio proga.
4.Palįsti po stalu ir subaubti kaip ožys/ožka. „beeee aš esu ožys/ožka, aš esu bloga, aš esu labai labai bloga, beeeeeeeeeee....“
5.Pabūti fejerverku.


ATSPĖK KAS ESU tegu suvaidina, kiti turi atspėti, ką turėjo omeny

1. Įsiutęs bulius
2. Girta žuvėdra
3. Neandertalietis su kuoka
4. Greitakojė gazelė
5. Sunkvežimio išmetamasis vamzdis
6. Pasakų fėja
7. Raudonas briedis
8. Kelias į žvaigždes
9. Juodas nosies plaukelis
10. Rytmetinis rasos lašelis
11. Jubiliatas po 30 metų
12. Šokoladinis zuikis
13. Blizgančios akys
14. Labas rytas
15. Liepsnojantis ledas
16. Nuostabus vyras
17. Varlė keliauninkė

MUZIKINĖ PAUZĖ (tegul pašoka svečių poros visoje salėje, o muzika tegul būna jiems staigmena)

1. Tarkan
2. Dvorak – Slavonic dance
3. Gelių valsas - iš spragtuko
4. Gulbių ežeras
5. Indiškas Dola re dola
6. Paskutiniai Bremeno muzikantai - Būk mano varpeliu
7. Ameno
8. La Bamba
9. **** the system
10. Udra


PAPUOŠIMUI

Balionai, siūlas
Virvė, smeigtukai
Žvakės
Servetėlės


REIKMENYS

Markeriai
Pledas
Šaukštai
Maišeliai lapukams traukti


Atsakyti
Rasakela jauciasi,kad svente buvo tikrai nepamirstama wub.gif
Atsakyti