Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčių stalas


O kažin kuriuo metu tos alyvuogės sudedamos... ax.gif Sudomino mane ši idėja...
[/quote]
Tas yra , kad as neprisimenu to receptuko. Reiketu paeksperimentuoti smile.gif Manyciau, kad alyvuoges jau reiketu deti pries baigiant, kitu atveju istis. Vis idomiau, negu su grybais.
Atsakyti
mergaites

Pasakykit man su kuo tie blyneliai su silke valgomi?ar juos reikia karstus valgyti ar saltus? ax.gif

labai norisi pabandyti juos iskepti tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2009 12 23, 20:06)
Tas yra , kad as neprisimenu to receptuko. Reiketu paeksperimentuoti smile.gif Manyciau, kad alyvuoges jau reiketu deti pries baigiant, kitu atveju istis. Vis idomiau, negu su grybais.

Žr. 588 žinutę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sivakar su vyru darem vyro megiamiausia kaledine misraine:
Islukstenti graikiniai riesutai,
Supjaustytos mandarinu skilteles,
Razinos,
Juostelem supjaustytos morkos,
Gabaliukais supjaustyti obuoliai,
Konservuoti ananasai
1 citrinos sultys.
Viskas sumaisoma ir i saldytuva smile.gif
Ryt skanausim rolleyes.gif
Tiksliu normu nzn, nes ingridientus siai misrainei nusiperka pats vyras wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoonDark: 23 gruodžio 2009 - 21:53
Sveikos,

Noriu jūsų patarimo 4u.gif
Ryt kepsiu pyragėlius su grybų įdaru iš šaldytos sluoksniuotos tešlos, turiu ir bemielės, ir mielinės, kiek esu kepus, nepamenu, kuo jos ten skirias blush2.gif kaip manot, su kuria geriau būtų kepti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
nemazai sutikau siame skyrelyje panasaus likimo draugiu, kurios Kucias sves nebe pas tevus, senelius, o jau savo namuciuose, todel iesko minciu, kaip padengti tikra tradicini Kuciu stala rolleyes.gif
Aciu merginoms uz pasidalintus receptelius, suzinojau nemazai dar nezinotu patiekaliuku, kurie pasirodys ryt pas mus namie ant stalo

QUOTE(triule @ 2009 12 22, 20:48)
tai kaip ta padaza daryt? paskrudinti kanapiu seklas, sumalti , ir su kuo maisyt? su vandeniu ir druska g.gif ar i sausas ?


kaip tikra zemaite atsakysiu:
paskrudinti kanapiu seklas, sumalti ir sumaisyti jas su druskyte.... ir valgyti su virtom karstom bulvem su lupena, nulupta (arba ne, kaip kam patinka) bulve pamirkant i sia mase....nuostabiai skanu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2009 12 23, 17:11)
kazkiek receptu esu susirasiusi pernai is SM, gal kam pravers 4u.gif



QUOTE(MoonDark @ 2009 12 23, 21:49)
Sivakar su vyru darem vyro megiamiausia kaledine misraine:



Aciu uz idejas 4u.gif
Atsakyti
o as dar darau zuvi tesloje, zuvis - pangasiju file man skaniausia, palieku ja ant "sietelio", kad vanduo nubegtu, kad vandeninga nebutu tesla: 1 kiausinis, 1 saukstas majonezo(mes valgom majoneza), vanduo, miltai, vegeta, kepti aliejuje, tesla netirsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astdum @ 2009 12 23, 13:25)
mergaites

Pasakykit man su kuo tie blyneliai su silke valgomi?ar juos reikia karstus valgyti ar saltus? ax.gif

labai norisi pabandyti juos iskepti tongue.gif

Nieko prie jų nereikia. Ką tik prikepiau tokių blynelių. Dievinu juos, primena vaikystę wub.gif šalti irgi labai skanu .
Papildyta:
Dar kepsiu mielines bandeles su grybais, kopūstais ir uogiene. Taip pat aguonų vyniotinį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-dalelytė- @ 2009 12 23, 17:17)
O kaip iš sūdytų grybų pašalinti dalį sūrumo, ar reikia mirkyti vandenyje ar nuvirti?  blush2.gif

Užtenka pamirkyti, aš pamerkiu, palieku porai valandų ir paskui net kepant nebūna per daug sūru mirksiukas.gif

QUOTE(orintele @ 2009 12 23, 17:53)
Ir dar- o kodėl kai kurios mano, kad per Kūčias reikia vengti majonezo-ar dėl to, kad manote, kad tai pieno produktas? Jei taip, tai sakyčiau, kad be reikalo nerimaujate, nes majonezo sudėtyje pieno produktų nėra. Majonezo pagrindas-kiaušinio tryniai[I], aliejus, garstyčios... mirksiukas.gif

Kiaušinis, kaip ir pieno produktai, nevalgomas per Kūčias mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti