Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalbos mokytojų būrelis

Noriu pasiteirauti, ar yra mokytojų atsisakiusių anglų kalbos pratybų bei dirbančių su vadovėliu ir papildomomis užduotimis? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Auda @ 2008 11 22, 14:13)
Norejau paklausti ar daug demesio skiriat gramatikai. Pas mus astuntokai gramatikoje  daugiau susigaudo nei desimtokai.

Priklauso nuo klasės pas mane - mano aštuntokai irgi stipresni už vyresnėlius, manau prieš tai buvusi mokytoja juos labai 'griebė' nuo pat pradinių klasių. Todėl pati stengiuos nuo pat penktos klasės gramatikos mokyti labai rimtai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 11 22, 14:18)
Noriu pasiteirauti, ar yra mokytojų atsisakiusių anglų kalbos pratybų bei dirbančių su vadovėliu ir papildomomis užduotimis? ax.gif
Papildyta:

Priklauso nuo klasės pas mane - mano aštuntokai irgi stipresni už vyresnėlius, manau prieš tai buvusi mokytoja juos labai 'griebė' nuo pat pradinių klasių. Todėl pati stengiuos nuo pat penktos klasės gramatikos mokyti labai rimtai schmoll.gif



As darau lygiai ta pati.Gramatika-pagrindas pas mane.
Atsakyti
Merginos, gal yra dirbanciu arba dirbusiu pagal Get on Track to FCE vadovelius? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
noreciau paprasyti...rasau magistrini darba mokytoju darbo uzmokescio problematika ir atlieku tyrima kokiais kriterijais remiantis jis turetu buti nustatomas. Gal galetumet skirti siek tiek laiko ir uzpildyti sia anketa?

http://www.publika.l...23f166532d.html

Labai Jums aciu uz tai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 11 22, 14:18)
Noriu pasiteirauti, ar yra mokytojų atsisakiusių anglų kalbos pratybų bei dirbančių su vadovėliu ir papildomomis užduotimis? ax.gif
Papildyta:

Priklauso nuo klasės pas mane - mano aštuntokai irgi stipresni už vyresnėlius, manau prieš tai buvusi mokytoja juos labai 'griebė' nuo pat pradinių klasių. Todėl pati stengiuos nuo pat penktos klasės gramatikos mokyti labai rimtai schmoll.gif

Pas mus dirbama be pratybu, nors zinant kad musu mokiniam namu darbai neduodami tai su pratybom labai dasug laiko uzgaistumem ir tai su kai kuriom klasem labai atsiliekam nuo kurso nes gramatika lamdyt ziauriai reikia. unsure.gif
Atsakyti
4u.gif kas gali pasakyti kaip angliskai SENIŪNIJA
pildau Amberstar paraiska ir nzn kaip seniunija doh.gif
ax.gif o adresa pradedam rasyti nuo gatves numerio? ar kokie reikalavimai
labai aciu 4u.gif
Atsakyti
subdistrict...taip man isverte yra vertimo agenturoje....township zodyne.... O siaip realiam gyvenime uzsienieciai naudoja city council...bent jau airijoj ax.gif rolleyes.gif
Tik nzn, kuris tau tinka geriau bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien mokyklos valdziai pasiuliau tiksliau paklausiau ka jie mano jei dalivautumeme tai direktoriaus atsakymas buvo o manai kad jiem to reikia ie ar sugebes, nors aisku nemalonu kai direktorius iskart taip idejas nugesina, bet is kitos puses jis teisus. Siandien su Alygiui aiskinomes Comparison tai vienam kaip adaptuotam reikejo viska 5kartus aiskint o kiti iskart viska suprato, ir net neidomu jiem buvo. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Senokai berasiau,uzsisukiau truputi.Vyro gimtadieni ruosiau,paskui apsipykome abu tai liudnai atsventem abu savo 4 metuku sukakti .bet vakar jau ledai pajudejo ir tuo dziaugiames abudu wub.gif
O darbo negavau verysad.gif Kodel?Ogi nezinau...rodos viska atitikau ir net daugiau dirbti i ta mokykla,o ten prieme jauna mergyte-kaip skaudu-siandien kai suzinojau suniu staugt taip ir noriu visa diena,asaro tik byra...labai tikejausi kad sia savaite sulauksiu to direktoriaus pasiulymo,bet... na,bet visviena su jumis malonu bendrauti,jus pacios pacios fainiausios,zaviausios ir draugiskiausios anglistes wub.gif buckis jums visoms ir gero jums vakaro 4u.gif
Atsakyti
Nepergyvenk taip. Bus dar tu darbu. Tiesa sunku kai neturi darbo, man ta jau teko patirti.... Bet juk nebus visada taip blogai.
Papildyta:
QUOTE(Sagittarius @ 2008 11 24, 21:07)
4u.gif  kas gali pasakyti kaip angliskai SENIŪNIJA
pildau Amberstar paraiska ir nzn kaip seniunija  doh.gif
ax.gif  o adresa pradedam rasyti nuo gatves numerio? ar kokie reikalavimai
labai aciu  4u.gif

O adresa nereikia rasyti taip kaip Lietuvoje priimta? GAl ten tik reiklauja, kad nerasytumete lietuvisku raidziu?
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2008 11 25, 19:33)
Nepergyvenk taip. Bus dar tu darbu. Tiesa sunku kai neturi darbo, man ta jau teko patirti.... Bet juk nebus visada taip blogai.
Papildyta:

O adresa nereikia rasyti taip kaip Lietuvoje priimta? GAl ten tik reiklauja, kad nerasytumete lietuvisku raidziu?


tai kad as zinociau doh.gif tikejausi kad atsilieps bent viena mokytoja kuri jau pilde paraiska
siaip ten parasyta kad paraiska uzpildyti anglu kalba, nieko detaliau neparasyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagittarius @ 2008 11 24, 21:07)
4u.gif  kas gali pasakyti kaip angliskai SENIŪNIJA
pildau Amberstar paraiska ir nzn kaip seniunija  doh.gif
ax.gif  o adresa pradedam rasyti nuo gatves numerio? ar kokie reikalavimai
labai aciu  4u.gif

as jau uzpildziau rasiua tokio ir tokio miestelio sen. ( trumpinau) , po to reg. o pradzioje gatves pavadinima lietuviskai, ir tiko, gavau ats, kad patvirtino
Atsakyti