Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

Sveiki, visame internete neradau sėjos kalendoriaus šiems metams. Noriu pasisėti paprikų, žinau, kad jos ilgai dygsta ir nežinau kada palankios dienos. Tai ir užvedžiau naują temelę, prašydama jūsų pagalbos. ax.gif
Atsakyti
man irgi aktualu, ir pomidorus noresiu seti,ir paprikas ir gelytes, būtų smagu, jei kas pasidalintų šiuo kalendoriumi.

dar mane domintų, kada tinkamiausios dienos persodinti namines vazonines gėles, čia gal kovo mėn. ar balandžiui reikėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 01 15, 15:49)
man irgi aktualu, ir pomidorus noresiu seti,ir paprikas ir gelytes, būtų smagu, jei kas pasidalintų šiuo kalendoriumi.

dar mane domintų, kada tinkamiausios dienos persodinti namines vazonines gėles, čia gal kovo mėn. ar balandžiui reikėtų ax.gif


Niekada neziuriu i joki menuli. Labai gerai kai ka nors blogai padarai apkaltinti menuli biggrin.gif . O dar yra patarle Jei ziuresi i menuli derliaus tu turesi nuli.
Tai pusiau juokais, bet svarbiausia pirkti tik gera sekla, seti pagal instrukcijas, taisyklingai sudaiginti.

Vazonines geles geriausia persodinti vasario gale kovo pradzioje, kol augalai dar nepradeje vegetuoti. Tada jie nesuvargs, taip darau jau daugeli metu ir nenusivyliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,nesiskubinkim dar su seja..Dar ziema neprasidejus.Sviesos pritruks,istis augalai ir zus.As dar net neplanuoju.Megaujuosi laisvu laikotarpiu.Tik renkuosi seklas,destausi kokius pomidorus,kokias paprikas,egzotika sodinsiu.Braizausi planus kur ka sodinsiu,kad nesikryzmintu(ypac egzotika).Jei kam kokiu seklu reikia-turiu pasiulyti. Nehibridines.Vadinasi,galesit pacios pasirinkt seklu dar kitu metu sejai.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2007 01 15, 20:56)
Merginos,nesiskubinkim dar su seja..Dar ziema neprasidejus.Sviesos pritruks,istis augalai ir zus.As dar net neplanuoju.Megaujuosi laisvu laikotarpiu.Tik renkuosi seklas,destausi kokius pomidorus,kokias paprikas,egzotika sodinsiu.Braizausi planus kur ka sodinsiu,kad nesikryzmintu(ypac egzotika).Jei kam kokiu seklu reikia-turiu pasiulyti. Nehibridines.Vadinasi,galesit pacios pasirinkt seklu dar kitu metu sejai.


Sutinku, kad dar dienos trumpos ir gali pritrukti sviesos, bet paprikos labai jau ilgai dygsta - tai ir norisi jas anksciau pasiseti. pomidoru sėklas renka mano anyta, o apie kryžminimasi net nepagalvojau g.gif pas mus daznai buna, kad nusiperki seklas zemaugiu pomidoru, o visvien isauga po 1,5 - 2metrus i ugi doh.gif . Nezinau kas zia turi itakos, gal per tankiai susodinam? O gal per daug apgenejam lapus?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 16, 09:32)
Sutinku, kad dar dienos trumpos ir gali pritrukti sviesos, bet paprikos labai jau ilgai dygsta - tai ir norisi jas anksciau pasiseti. pomidoru sėklas renka mano anyta, o apie kryžminimasi net nepagalvojau  g.gif  pas mus daznai buna, kad nusiperki seklas zemaugiu pomidoru, o visvien isauga po 1,5 - 2metrus i ugi  doh.gif . Nezinau kas zia turi itakos, gal per tankiai susodinam? O gal per daug apgenejam lapus?


Zemaugiai skaitosi iki 2m., o aukstaugiai iki 4m mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 16, 19:32)
Zemaugiai skaitosi iki 2m., o aukstaugiai iki 4m mirksiukas.gif


Cia tai geras blink.gif 4m, o kaip nuo tokiu vaisius skinti? blink.gif Cia kopeciu reika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 17, 15:09)
Cia tai geras  blink.gif  4m, o kaip nuo tokiu vaisius skinti?  blink.gif  Cia kopeciu reika  lotuliukas.gif


Cia siltnamiams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 15, 16:44)
Sveiki, visame internete neradau sėjos kalendoriaus šiems metams. Noriu pasisėti paprikų, žinau, kad jos ilgai dygsta ir nežinau kada palankios dienos. Tai ir užvedžiau naują temelę, prašydama jūsų pagalbos.  ax.gif

tongue.gif ieikite i Rojaus sodu puslapi,ten rasite ne tik kada ka sodinti,bet ir daugybe naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 01 17, 17:27)
tongue.gif ieikite i Rojaus sodu puslapi,ten rasite ne tik kada ka sodinti,bet ir daugybe naudingos informacijos 4u.gif

mastau.gif Niekur aš ten nerandu, kad būtų parašyta, kada sodinti......... Man aktualu kambaines gėles kada persodint geras laikas.........
Atsakyti
Menesio darbus gali rasti cia(ten visu menesiu darbaui yra):
www.sodai.lietuvoje.com
Atsakyti
Aš čia biškį ne į temą paklausiu blink.gif blink.gif Gal yra tema apie daržoves, bet blush2.gif tingiu ieškoti ar naują užvesti
Labai noriu užsiauginti melionų ax.gif Pernai pasėjau kambary, po to perkėliau į šiltnamį, bet jie net nepražydo schmoll.gif Tikriausiai reikėjo lauke sėti? Pasidalinkit patirtim gossip.gif
Atsakyti