Įkraunama...
Įkraunama...

Austrija

Smagu, kad lietuviu vis daugeja 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jei jau cia uzsukat uzduosiu pora klausimeliu smile.gif

Ar daznai lankotes namie?t.y. LT? jei taip tai per kur perkates bilietus?
as dabar kai skrendu tai mokejau 717 Lt su bagazu 20 kg/rankin 5 kg per avia.lt pirkau skydis Vln-Viena-Insbr-Viena-Vln, galvoju nejaugi nera kur pigiau pirkti? g.gif

kokios mazdaug ten yra busto nuomos kaina? 2 kambariu pvz.
Atsakyti
Mes visada skrendam is Miuncheno su Air Baltik su persedimu ,per Ryga.Pasiziurek man rodos pigiau gaunasi ,mums trims ~800lt. jei gerai pamenu smile.gif Kitaip cia susisiekimas nekoks is Vienos tikrai brangiau nors mums Viena arciau,o skrendam ant Kaledu dazniausiai,jei butu bilietai pigesni (kaip su Ryanairu pvz.),tai gal ir dazniau skraidytumeme.

O busto kaina priklauso nuo vietoves,mes pernai gyvenom prie Sveicarijos sienos,didesniame mieste,tai ten viskas brangiau,nuoma apie 700 euru,dabar kur gyvename per puse kaina,na cia mazas miestelis smile.gif

Matau Gerve +2 atsirado bigsmile.gif ,kaip jus gyvenate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumis: 25 spalio 2010 - 17:38
QUOTE(pumis @ 2010 10 25, 18:37)
Mes visada skrendam is Miuncheno su Air Baltik su persedimu ,per Ryga.Pasiziurek man rodos pigiau gaunasi ,mums trims ~800lt. jei gerai pamenu smile.gif Kitaip cia susisiekimas nekoks is Vienos tikrai brangiau nors mums Viena arciau,o skrendam ant Kaledu dazniausiai,jei butu bilietai pigesni (kaip su Ryanairu pvz.),tai gal ir dazniau skraidytumeme.

O busto kaina priklauso nuo vietoves,mes pernai gyvenom prie Sveicarijos sienos,didesniame mieste,tai ten viskas brangiau,nuoma apie 700 euru,dabar kur gyvename per puse kaina,na cia mazas miestelis smile.gif

Matau Gerve +2 atsirado bigsmile.gif ,kaip jus gyvenate?


smile.gif mmm..aisku, reiks kita syki paziureti per ten..
Atsakyti
Sveikutes. visos! 4u.gif

Pumis - oho, tai mes dabar net kaimynes! bigsmile.gif 4u.gif

Insbruke esu buvus - zavus kulturingas miestas!

Mes gyvenam labai sesliai - as vis dar namie su vaikais. I Lietuva nuvaziuojam karta i metus, perkam skrydzius per Austrian Airlines. Sia vasara abu su vaikais skridom mazdaug uz 700 ar 800 euru (Linz-Viena-Vilnius ir atgal taip pat), buvo red ticket. Kol vaiku neturejom, irgi Air Baltic skridom, bet nebeliko to tiesioginio skrydzio Viena - Vilnius (bet reiktu naujai pasiziuret g.gif ), o su mazais vaikais su persedimais yra labai jau vargas...
Atsakyti
jo beveik kaimynes bigsmile.gif,mes kasmet migruojame,dabar atsidureme prie Linzo,o jus kazkur ~25 km .nuo musu,tai visai netoli jau,siaip mes paciam Linze karta per savaite bunam,jei oras geras,o jus atvaziuojat ?dar kartais vaziuojame i Pashinga i Plius City centra,nes musu miesteli nelabai yra kur nueiti.....
Atsakyti
Zinok, ir iki Linzo nelabai tenuvaziuojam doh.gif biggrin.gif Parasiau smulkiau tau i yahoo 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos,
kol kas negyvenu Austrijoje 4u.gif ,bet turiu mama kuri gyvena Vienoje(Wien),turiu jums klausima.Vakar mama bendravo su drauge ir ta pribloshke su naujena ,kad bus atidetas Legalizavimo Proektas naujiems nariams ne nuo geguzes 2011 ,o nuo 2013m!Ar tai tikrai?Padekit jei galit,gal tikrai jau ir neverta laukti leidimo legalei dirbti Austrijoje ar Voketijoje,ar geriau ieskot kitur sau darbo.Ka zinasklaida raso apie tai,gali tikrai jau bus atideta,nes Lietuvoje kazko konkretaus neimanoma suzinuoti schmoll.gif
Ir dar turiu klausima ar tikrai musu Diploma,Mokslai niekam ten nereikalingi?Ar tikrai jie reikalauja savu Mokslu ir Diplomu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(li-lu @ 2010 10 31, 20:25)
Labas merginos,
kol kas negyvenu Austrijoje  4u.gif  ,bet turiu mama kuri gyvena Vienoje(Wien),turiu jums klausima.Vakar mama bendravo su drauge ir ta pribloshke su naujena ,kad bus atidetas Legalizavimo Proektas naujiems nariams  ne nuo geguzes 2011 ,o nuo 2013m!Ar tai tikrai?Padekit jei galit,gal tikrai jau ir neverta laukti leidimo legalei dirbti Austrijoje ar Voketijoje,ar geriau ieskot kitur sau darbo.Ka zinasklaida raso apie tai,gali tikrai jau bus atideta,nes Lietuvoje kazko konkretaus neimanoma suzinuoti  schmoll.gif
Ir dar turiu klausima ar tikrai musu Diploma,Mokslai niekam ten nereikalingi?Ar tikrai jie reikalauja savu Mokslu ir Diplomu? g.gif


del pirmo neatsakysiu, o del mokslu, tai mano draugas darbinosi i normalia imone, tai jo diploma (VU bakalauras) pripazino isvis kaip magistra, nes labai daug kreditu..tai..ka as zinau kaip cia traktuoti g.gif
Atsakyti
to Cheeky_B:
labai dekoju nors uz tokia infa.
Palauksiu dar,gal kazkas daugiau zino. ax.gif

Butu labai idomu suzinot apie jusu visu gyvenima,kaip gyvenat,kaip jums Austrija,kur dirbate ir aplamai,ar sunku jums buvo? blush2.gif
p.s. dabar lankau vokieciu kalbos kursus,gal gelesiu rasti manikiurininkes ir kirpejos darbo,gal atidarysiu savo maza saloneli( jei man kas leis su mano diplomais unsure.gif ,todel ir uzdaviau klausima,ar nereikes man is naujo mokyntis Austrijoje)
Labai dekoju visiems uz infa 4u.gif
Atsakyti
Sveika li lu smile.gif del darbo leidimo naujienu jokiu negirdejau schmoll.gif
Diplomus irgi ne visus cia vertina,dazniausiai reikia praeiti kursus is naujo ar net laikyti egzaminus,ziurint kokia specialybe ax.gif ,is viso darba rasti cia nera lengva,per pazintis lengviau smile.gif
Austrijoje gyventi gerai,vaikams geros salygos,pensininkams rojus cia smile.gif ,salis tvarkinga,istatymai skurti zmogaus labui ir pan. smile.gif

Mano vyras sportininkas,o as namuose seimininkauju,vaikas lanko darzeli,vokiskai kalba jau,gyvenam treti metai,as ateityje irgi eisiu dirbti,dar kalba geriau pramoksiu ir sunus pauges smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Na as kiek girdejau, kad leidimai bus panaikinti nuo 2011 metu geguzes. Kaip tik siandien Delfi isejo straipsnis apie tai
http://www.delfi.lt/...e.d?id=38242897
Taip kad li-lu galesi drasiai vaziuoti i Viena ir gal pavyks ka susirasti 4u.gif
Atsakyti