Įkraunama...
Įkraunama...

North Yorkshire

Anglijos pakrastys, kuriame lietuviska zodi ne kasdien isgirsi, as pati savo miestelyje buvau pirmoji musu tautiete.Dabar musu jau yra keletas neskaitant mano seimos.
Siaures jorksyras nedidelis apgyvendinto ploto atzvilgiu bet su ispudinga gamta.
Noreciau susibendrauti su kitais cia gyvenanciais lietuviais kad butu su kuo dalintis kasdienybe , ispudziais o gal ir atsakyti i vienas kito nuolat kylancius klausimus. Juk kartu smagiau smile.gif

Tad prasom, uzeikit, ir jauskites kaip namie....

user posted image
Atsakyti
smile.gif+2011 08 06, 16:03-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2011 08 06, 16:03)
Anglijos pakrastys, kuriame lietuviska zodi ne kasdien isgirsi, as pati savo miestelyje buvau pirmoji musu tautiete.Dabar musu jau yra keletas neskaitant mano seimos.
Siaures jorksyras nedidelis apgyvendinto ploto atzvilgiu bet su ispudinga gamta.
Noreciau susibendrauti su kitais cia gyvenanciais lietuviais kad butu su kuo dalintis kasdienybe , ispudziais o gal ir atsakyti i vienas kito nuolat kylancius klausimus. Juk kartu smagiau smile.gif

Tad prasom, uzeikit, ir jauskites kaip namie....

user posted image

koks miestas tiksliau?
Atsakyti
Settle.
Atsakyti
smile.gif+2011 08 15, 21:50-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2011 08 15, 21:50)

uch tolokai, bet labai grazioj vietoj gyvenate, mes salia Leeds blush2.gif apie 1.30val kelio g.gif
Atsakyti
As vazineju i Leeds apsipirkt kai kojas pamiklint norisi, internetu kartais ne tas...
Na koks cia grozis, kaip as sakau man kalnai visa grozi uzstoja biggrin.gif
O siaip nezadam cia labai ilgam uzsibut, ateity judesim link Skipton- Leeds. Pavojinga uzsibut vietoj kur zinai kad praradus darba ar buta labai sunku iskart susirast kita del miestelio mazu gabaritu.
Atsakyti
smile.gif+2011 08 28, 12:54-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2011 08 28, 12:54)
As vazineju i Leeds apsipirkt kai kojas pamiklint norisi, internetu kartais ne tas...
Na koks cia grozis, kaip as sakau man kalnai visa grozi uzstoja biggrin.gif
O siaip nezadam cia labai ilgam uzsibut, ateity judesim link Skipton- Leeds. Pavojinga uzsibut vietoj kur zinai kad praradus darba ar buta labai sunku iskart susirast kita del miestelio mazu gabaritu.

bigsmile.gif
o as irgi is situ krastu, tik West yorkshire, Dewsbury
Papildyta:

pagal Jusu parasa sprendziu,kad turim viena bendraamzi berniuka 3m ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blizzg: 24 rugsėjo 2011 - 12:55
Na ten dar nebuvus esu...Mes kur traukinys tiesiai veza ten ir keliaujam- patogiausia. O jusiskis namie buna ar jau kazka lankot? Mano vyresnelis jau mokyklon kasdien eina doh.gif Mazius dar namie.Palankem trumpai mokama zaidimu grupe bet nepatiko, brangoka menesiui 75 svarai ir tik 2 dienas per savaite, o jei susergat ir vaikas neina, vistiek uz tas dienas moki, tai taip ir metem kai uz dvi pamokas per menesi 70 svaru paprase( sirgom vejaraupiais, is ten pat parsinene). blink.gif blink.gif

Atsakyti
smile.gif+2011 09 24, 15:08-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2011 09 24, 15:08)
Na ten dar nebuvus esu...Mes kur traukinys tiesiai veza ten ir keliaujam- patogiausia. O jusiskis namie buna ar jau kazka lankot? Mano vyresnelis jau mokyklon kasdien eina  doh.gif Mazius dar namie.Palankem trumpai mokama zaidimu grupe bet nepatiko, brangoka menesiui 75 svarai ir tik 2 dienas per savaite, o jei susergat ir vaikas neina, vistiek uz tas dienas moki, tai taip ir metem kai uz dvi pamokas per menesi 70 svaru paprase( sirgom vejaraupiais, is ten pat parsinene). blink.gif  blink.gif

eina jau i pre-school po kelias valandas i diena, labai dziaugiasi vaikinas nauju uzsiemimu. O jus negaunat nemokamu valandu darzelyje? juk nuo 3 iki 4metuku vaikai cia gauna free hours, kazkur iki 20valandu i savaite, ciapriklauso nuo rajono kuriame gyvenate, galetumet isnaudoti mirksiukas.gif tai, del sito as irgi bijau, kur daug vaiku, greiciau ir ligas parsinesa namuciu, bet cia jau turbut vistiek tai neisvengiama doh.gif
Atsakyti
Sweikos mamytes, mes taip pat is north yorkshire, tik daugiau jau i siaure, miestelio Ripon, uz York'o kazkur, auginam 15 menesiu dukryte ir laukiames dar vienos sesutes, uk jau 4 metai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnute21 @ 2011 09 27, 11:34)
Sweikos mamytes, mes taip pat is north yorkshire, tik daugiau jau i siaure, miestelio Ripon, uz York'o kazkur, auginam 15 menesiu dukryte ir laukiames dar vienos sesutes, uk jau 4 metai. 4u.gif

bigsmile.gif kokiose graziose apylinkese gyvenat wub.gif Vienos graziausiu vietu Anglijoje, kur esam buve su seima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnute21 @ 2011 09 27, 11:34)
Sweikos mamytes, mes taip pat is north yorkshire, tik daugiau jau i siaure, miestelio Ripon, uz York'o kazkur, auginam 15 menesiu dukryte ir laukiames dar vienos sesutes, uk jau 4 metai. 4u.gif

Tikrai, labai grazioje vietoje gyvenate. kaip tik sekmadieni buvom isleke apsizvalgyti po apylinkes. thumbup.gif
Atsakyti
Jo, cia labai grazu, pro langus kalnai ir laukai matosi biggrin.gif
Atsakyti