Įkraunama...
Įkraunama...

North Yorkshire

Jungiames drasiai, buvau apleidus tema, dabar uzsiprenumeruosiu kad nei vienos zinutes nepraleisciau. Pas mus naujienos tokios kad po beveik metu cia nusipirkom transporta ir dabar kiekviena bendra iseigine geru oru lekiam po apykinkes palakstyt.
Vyresnelis mano vis geriau angliskai- vis blogiau lietuviskai... g.gif
Mazius gabesnis kalbom tai abiem gerai varo.
Svarstau ar ji leist nuo sios ziemos i darzeli ar dar metus namie palikt, bet tada butu saVO GRUPEJ AR KLASEJ VYRIAUSIAS, o jei dabar leisciau- jauniausias.kazi kas geriau. g.gif
beje ar pastebejot kad Anglijoj lankydami ugdymo vietas vaikai maziau serga nei LT? as tai labai pastebejau kai gimtinej budavo dvi dienos darze- savaite namie ir t.t.. Del to ir svarstau kad mano maziui neblogai visai butu su vaikais pasiduot, ligos negasdina.
Atsakyti
Mano mazoji tai mokinasi vis sneket, bet norim kad angliskai moketu puikiai, kad nebutu problemu veliau mokykloje, bet mb nori ja porai valandziukiu i darzeli leisti, jai 18 menesiu, mamyciuke didele, tai galvoja gal apsipras su vaikuciais. smile.gif

Gintare jau maziukai nuo 3 metuku keliauja i darziuka ir ir netgi gauna ten kazkiek valandziukiu nemokamai, manau pora kart i savaitele jam butu idomu aplinka pakeist, su vaikuciais issidukt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oooo ziuriu irgi pametinukus turesit bigsmile.gif
Dar turiu laiko pagalvosiu del darzo. Vakar eglute pasipuosem, tik del dovanu niekaip nenusprendziam su vyru. As noriu Wii o jis Play station2 doh.gif Senas kelmas- neisrausi.
Atsakyti
As jau pradejau dekoracijas gamint, cia forumuose tokiu groziu pilna,bet eglutes dar nepuosim, nubyres, nes norim tikros...

Mes turi play station 3, turejom wii bet nuveziau broliam i lt dovanu, o dbr noretumeme xboxo smile.gif

Jo, bus pametinukes, tai jau laukiam sesutes labai. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes planuojam kraustytis i Doncaster, cia kaip suprantu South Yorkshire. Ar labai toli nuo jusu ? nieko arciau nerandu su kuom draugauti smile.gif

turiu 2 berniukus (3.5metu ir4.5menesio)

Smagiu Nauju Metu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnute21 @ 2011 12 07, 11:48)
As jau pradejau dekoracijas gamint, cia forumuose tokiu groziu pilna,bet eglutes dar nepuosim, nubyres, nes norim tikros...

Mes turi play station 3, turejom wii bet nuveziau broliam i lt dovanu, o dbr noretumeme xboxo smile.gif

Jo, bus pametinukes, tai jau laukiam sesutes labai. 4u.gif

Sveikinu su nauju seimos nariu 4u.gif Labai keistai man- tema prenumeruoju bet kad kazkas paraso negaunu i e-mail, tai uztai taip velai atrasau.
Mes dar netikra egle puosiames...gal kai bernai paaugs, nes jau sita tris kart virto, o jei tikra butu tai doh.gif

QUOTE(vitaji @ 2012 01 06, 04:20)
Sveikos,

mes planuojam kraustytis i Doncaster, cia kaip suprantu South Yorkshire. Ar labai toli nuo jusu ? nieko arciau nerandu su kuom draugauti smile.gif

turiu 2 berniukus (3.5metu ir4.5menesio)

Smagiu Nauju Metu! 4u.gif

Siaip atrodo neturetu but toli, atrodo kuo yorkshire nuo yorkshire skirias, bet istiesu atstumo yra ir nemazai, asmen. nesu ten dar buvus.
Atsakyti
QUOTE(Agnute21 @ 2011 09 27, 09:34)
Sweikos mamytes, mes taip pat is north yorkshire, tik daugiau jau i siaure, miestelio Ripon, uz York'o kazkur, auginam 15 menesiu dukryte ir laukiames dar vienos sesutes, uk jau 4 metai. 4u.gif



Labas visoms smile.gif Labai graziose vietose gyvenat thumbup.gif Ripon man labai patiko bigsmile.gif

Musu gyvenanciu Leeds (ir apylinkese) yra temute sitam forume, visgi ne taip toli ir esam ir ten nemazai musu, tik kad tema pamirsta siek tiek ax.gif As pati beveik 3 metus gyvenau Bradford, dabar jau daugiau nei 1.5 metu Leedse. Miesto centras simpatiskas ir ne perkrautas, pats miestukas nemazas tai lengviau buvo darba rasti, yra lietuvisku maisto parduotuviu, na o jei dar ir lietuviskas grozio salonas normalus butu (kuris nenuviltu) tai isvis tik gyvenk ir dziaukis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziogas88: 12 sausio 2012 - 20:27
QUOTE(Ziogas88 @ 2012 01 12, 21:25)
Labas visoms smile.gif Labai graziose vietose gyvenat  thumbup.gif Ripon man labai patiko  bigsmile.gif

Musu gyvenanciu Leeds (ir apylinkese) yra temute sitam forume, visgi ne taip toli ir esam ir ten nemazai musu, tik kad tema pamirsta siek tiek  ax.gif  As pati beveik 3 metus gyvenau Bradford, dabar jau daugiau nei 1.5 metu Leedse. Miesto centras simpatiskas ir ne perkrautas, pats miestukas nemazas tai lengviau buvo darba rasti, yra lietuvisku maisto parduotuviu, na o jei dar ir lietuviskas grozio salonas normalus butu (kuris nenuviltu) tai isvis tik gyvenk ir dziaukis  biggrin.gif

Mes siais metais norim persikelt i platesnius vandenis. Sprendziam tarp Leeds ir Mancester. Ziuresim ka likimas numes, kur darba pasiulys.
Atsakyti
Sweikos 4u.gif

Mes i Donkasterio oro uosta vaziuojam ir skrendam i lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnute21 @ 2012 01 18, 17:06)
Sweikos 4u.gif

Mes i Donkasterio oro uosta vaziuojam ir skrendam i lt. 4u.gif



Sveika smile.gif Bandziau viena karta is ten su Wizzair skristi, i abi puses minimum po valanda velavo, nelabai patiko toks ''organizuotumas''... doh.gif Daznai is ten skraidot ? Gal jau nebeveluoja pastoviai (sakau pastoviai, nes ir draugams visiems veluodavo skrydziai) ? Klausiu, nes po to vieno karto uzteko man ir nebeskridau is ten daugiau, galvoju jei dabar normaliau, tai verta tureti omeny butu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ziogas88 @ 2012 01 20, 14:22)
Sveika smile.gif Bandziau viena karta is ten su Wizzair skristi, i abi puses minimum po valanda velavo, nelabai patiko toks ''organizuotumas''... doh.gif  Daznai is ten skraidot ? Gal jau nebeveluoja pastoviai (sakau pastoviai, nes ir draugams visiems veluodavo skrydziai) ? Klausiu, nes po to vieno karto uzteko man ir nebeskridau is ten daugiau, galvoju jei dabar normaliau, tai verta tureti omeny butu smile.gif

Na kiek teko skrist buvo viskas normoj:)

Sweikos, merginos, pradejau bendradarbiauti su ''Avon'', tikrai nera brangu, o ir prekytes neblogos, pati naudoju kosmetika, kremukus, lb patinka, gal nuskambes kaip reklama, bet mano darbas pasiulyti, beto siame kataloge yra puikiu dovaneliu mamyciu dienai, nes zinome kad anglai sia diena svencia kovo menesi, taigi puiki proga nupirkt dovanele savo mamai, o veliau nusiust ir nudziugint (aisku jei mamyte lt gyvena) smile.gif

Avon

Jei ka sodominau parasykit man az, prekytes siunciu, reiktu tik pora svariuku uz pasto islaidas sumoket. 4u.gif
Atsakyti