Įkraunama...
Įkraunama...

❅ ❅ ❅ Šveicarija ❅ ❅ ❅

user posted image
Atsakyti
O aciu Hytkai, kad atidare vel nauja puslapiuka:)
Ko tais mergaites musu neaktyvios:) Kur esat visos:)
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 24, 15:03)
O aciu Hytkai, kad atidare vel nauja puslapiuka:)
Ko tais mergaites musu neaktyvios:) Kur esat visos:)

Kiek as jau bendrauju sitoje temoje, 4,5 m, merginos keitesi ir keitesi, bet visada visos buvo neaktyvios. Jau pripratau ir nebesitikiu kito posto greitai rasti, nebent po 2 ar daugiau dienu biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as kai naujoke palyginus su tavim, tai dar naivi lotuliukas.gif
man dbr toks klausimas toptelejo, jei nedirbant cia, bet studijuojant patampi staiga lotuliukas.gif nestuke nestuke.gif , kokios cia salygos? Niekas tau taip iseina nemoka nieko ane, nes nebuvo pajamu jokiu?
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 24, 17:00)
lotuliukas.gif  as kai naujoke palyginus su tavim, tai dar naivi  lotuliukas.gif
man dbr toks klausimas toptelejo, jei nedirbant cia, bet studijuojant patampi staiga lotuliukas.gif  nestuke nestuke.gif , kokios cia salygos? Niekas tau taip iseina nemoka nieko ane, nes nebuvo pajamu jokiu?

Net nezinau g.gif As bent nebuvau dirbusi, patapau nestuke.gif ir nieko negavau schmoll.gif
Gucci, jau planeli rezgi? mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif tokio plano rezgimui reikalinga santuoka ir aisku abieju noras.. Kol kas nieko negaliu regzti, nes ziedo dar neturiu ir noro dar aisku nera blush2.gif bet zinoma pamastau apie ivairius variantus.. nes susiduriu cia sunkumais darbo atzvilgiu..o dar mokslai ant plauko kabo, vis mastau, kaip cia ssuidelioti, pradejus mokytis, galim ir vaiku uzsinoret blush2.gif g.gif biggrin.gif o darbo nera... hm..... Zodziu....kad ir dirbdama, kaip suprantu ne ka vaikui gauciau, atostogos trumpos.. Lietuvoje situacija geresne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 25, 17:48)
biggrin.gif  tokio plano rezgimui reikalinga santuoka ir aisku abieju noras.. Kol kas nieko negaliu regzti, nes ziedo dar neturiu ir noro dar aisku nera blush2.gif  bet zinoma pamastau apie ivairius variantus.. nes susiduriu cia sunkumais darbo atzvilgiu..o dar mokslai ant plauko kabo, vis mastau, kaip cia ssuidelioti, pradejus mokytis, galim ir vaiku uzsinoret blush2.gif  g.gif  biggrin.gif  o darbo nera... hm..... Zodziu....kad ir dirbdama, kaip suprantu ne ka vaikui gauciau, atostogos trumpos.. Lietuvoje situacija geresne lotuliukas.gif

Taip, Lietuvoje situacija zymiai geresne, bet mamos vis tiek aimanuoja mirksiukas.gif Darzeliai valstybiniai, tik gimdyk ir gimdyk vaikus biggrin.gif
O del santuokos ir vaiko, tai gi buna visaip. As tai pirma pagimdziau vaika, paskui susituokiau, o tada univera baigiau biggrin.gif Visai is kito galo gavos man, nei turetu buti, nors niekad nebuciau pagalvojus, kad as taip galeciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai zinoma, suprantu, bet tiesiog kiekvienam savaip..gal ir nieko cia nepriplanuosi...likimas iskrecia pokstu, as sakau kaip as noreciau ir galvoju.. As galvojau, kad jau savo mokslus irgi baigiau ties Lietuvos univeru, bet va.. kad neapsistosiu tik tuo.. rolleyes.gif o kadangi metai eina, uztat ir pamastau apie visokius tokius reikalus lotuliukas.gif be to nei as, nei mb nematom jokios problemos tuoktis, jei ale kazkas atsitiktu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 25, 19:21)
Tai zinoma, suprantu, bet tiesiog kiekvienam savaip..gal ir nieko cia nepriplanuosi...likimas iskrecia pokstu, as sakau kaip as noreciau ir galvoju.. As galvojau, kad jau savo mokslus irgi baigiau ties Lietuvos univeru, bet va.. kad neapsistosiu tik tuo.. rolleyes.gif  o kadangi metai eina, uztat ir pamastau apie visokius tokius reikalus lotuliukas.gif  be to nei as, nei mb nematom jokios problemos tuoktis, jei ale kazkas atsitiktu...  4u.gif

Tai aiskei, visaip gyvenime buna ir nieko cia nepriplanuosi. Vaikai patys ateina pas mus, kai laikas ir net gi ju ateina daugiau nei planuota mirksiukas.gif
As pavasari ieskosiuosi darbo, ziuresiu, kaip i mano dilpoma cia reaguos. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir nereiks daug papildomu kursu praeidinet ax.gif Didziausias minusas turbut pas mane bus 5 namie prasedeti metai auginant ir gimdant vaikus blush2.gif
Atsakyti
O as manau, kad kaip tik nieko cia baisaus, juk ne siaip sau sedejai, o vaikus auginai, bet to, kaip ir jau karjeros galimybiu metai atsiverti gali, nes negalvos, kad vel noresi vaiku greitu metu, skirtingai nei tos, sakykim, kurios dar negimdziusios. As bent kaip darbdavys i tai ziureciau. Cia man minusas:)
Na o kitas dalykas, kad jie cia neziuri i tuos diplomus realiai. Cia nebent mokantis yra svarbu, o darbo ieskant pagrinde patirtis darbo, arba bent issilavinimas toje srityje, kur pretenduoji. Todel ir nervuoja mane, kad cia viskas taip sukonkretinta ir sureiksminta. I paprastas pardavejas rubu parduotuveje cia nepriima, jei neturi ten patirties, arba Detailhandel mit Textil neesi baigus. Nesamone is vienos puses. Zmogus su aukstuoju negali dirbti pardaveja, nemokes rubu palankstyt? Is kitos puses, kaip ir suprantama, kad jie uztat ir turi tokia isvystyta svietiumo sistema, kad kiekvienas butu kompetetengas savo srityje. Mes lietuviai uzgrudinti esam, priprate mokslus baige, dirbti visai kitose srityse ir nieko keisto nematom. O jiem kitaip.
Apie kazkokius rimtesnius darbus ofisuose sekretores, administratores ar kazkas panasaus isvis nekalbu.. nesvarbu jiems, kad sakykim vok. kalba gera ir esi turejusi tos patirties Lietuvoje.... jiems reikia popieriuko, irodancio, jog cia esi kazka dirbusi ar baigusi... Zodziu.....
Nezinau, ka baigusi esi ir kokios patirties turi, bet mano patarimas MOKYTIS, jei yra galimybiu ir cia planuoji pasilikti....Taip ir Berufsberaterin patare man.... nors jau buvau supratusi ta ir ejau del studiju pas ja.......

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g_u_c_c_i: 26 spalio 2012 - 15:47
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 10 26, 16:40)
Nezinau, ka baigusi esi ir kokios patirties turi, bet mano patarimas MOKYTIS, jei yra galimybiu ir cia planuoji pasilikti....Taip ir Berufsberaterin patare man.... nors jau buvau supratusi ta ir ejau del studiju pas ja.......

Esu baigusi kolegijoje finansus, o univere - verslo administravima. Univere buvom viena is pirmuju laidu, kuri europinius diplomus gavo. Tai naiviai tikejausi, kad diplomas cia tiks ax.gif O patirties turiu 10 metu finansu srityje. Bet su finansais nebenoriu prasidet, noreciau ka nors, kur darbas ka nors suorganizuoti. Organizuoti labai megstu ir sugebu biggrin.gif Galvoju gal pradziai, kad kojas apsilt, butu neblogai ka nors panasaus kaip Bürokraft, pagelbejant, kad susipazint, kaip cia darbas verda. Per tuos metus praradau pasitikijima savo sugebejaimais tongue.gif
Atsakyti
Na su finansais butu fainai cia, tik tiek, kad cia velgi kita sistema.. Bürokraft...jo..as ir noreciau, bet patirtis ryskiai skiriasi nuo Lietuvoje igautos ir cia... nebent turi cia tos patirties, nezinau, kiek cia laiko esi. Visur kaufmännische Ausbildung reikalauja..as neisivaizduoju, kokiu budu cia darba rasti normalu be patirties Sveicarijoje. Nebent dar pazistami pas ka yra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g_u_c_c_i: 26 spalio 2012 - 19:16