Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

QUOTE(Alambra @ 2013 11 11, 21:23)
Labuka smile.gif Kol kas 15-am smile.gif Ne kaimynes?..

Oi, ne, ne kaimynes biggrin.gif bet mes irgi Paryziuje, butu galima kada organizuoti susitikima wink.gif
Atsakyti
Labas damos! smile.gif
leti cia tempai pas mus, beveik niekas nebeateina, liudna kazkaip, nes taip smagu pabendraut lietuviskai smile.gif

Canelle, as vis norejau paklaust, kaip jums planai su namo statybom? ar konkretizuojasi ar dar neskubat?

QUOTE(neris20 @ 2013 11 01, 10:19)
Viskas isaiskejo po keliu menesiu, jos mociute viska suorgnizavo, ir kiek tokiu..... tik pikta nors akivaizdziai nemeluotu, man tada kaip slapiu skuduru pavare.
Dabar daug kas su rekomendacijom  mirksiukas.gif


Mes zadam kraustytis i nedideli miesteli vasara, tai ten mb tevai daug pazystamu turi, tai nuosirdziai tikiuosi kad ir mane kur nors "prakis", nes man jau 0 vilciu paciai susirast darba... verysad.gif

QUOTE(Canelle @ 2013 11 05, 00:15)

Sunki diena darbe- tieeek visko reikejo padaryt- truksta zmoniu.. Grizau su skaudancia galva, mb dar naujiena pranese -rytoj pas Pireja vaziuoja- i Lyona biggrin.gif Norejau ir as isigrust, bet kolega veza ir gal liks nakvot, o man treciadieni i darba, tai nesisiuliau biggrin.gif Bet pasiilgau Lyono- patiko man tas miestas, turi savo ypatinga aura, senamiesti, fourviere  wub.gif  O dabar jau laukiu Kalediniu dekoraciju ir eglutes, ir lempuciu  wub.gif Labai laukiu Kaledu siemet, gal kad su savo seima svesiu  bigsmile.gif

Kai kita kart vaziuos butinai atvaziuok kartu jei galesi! butu faina susitikti! smile.gif
O mums sios kaledos bus non stop'ines.. 24 su viena puse is mb, 25 su kita puse gimines, 26 issrekndam i Lietuva, tada naujiems metams pas mano sese wub.gif ziauriai laukiu!

Mes daznai gan vaziuojam pas mb tevus pvz sestadieniui, pavalgyt kartu, pabut truputi ir gryztam namo, tai man kartais taip nervas suima, ir pyktis net, kad va pas jo tevus vaziuojam ir vaziuojam, o pas mano tevus taip nenuvaziuosi.. reik planuot pries kelis menesius, plius is lyono baisiai brangu... Zinau kad nenormalu uz tai pykti (net ne mb, bet is idejos), bet kartais nieko negaliu sau padaryt, sedziu uzsiraukus masinoj kol jis vairuoja ir pati saves nesuprantu.. doh.gif unsure.gif

Canelle, kaip sekasi vestuviu planavimas? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 11 12, 12:47)
Labas damos! smile.gif
leti cia tempai pas mus, beveik niekas nebeateina, liudna kazkaip, nes taip smagu pabendraut lietuviskai smile.gif

Canelle, as vis norejau paklaust, kaip jums planai su namo statybom? ar konkretizuojasi ar dar neskubat?
Mes zadam kraustytis i nedideli miesteli vasara, tai ten mb tevai daug pazystamu turi, tai nuosirdziai tikiuosi kad ir mane kur nors "prakis", nes man jau 0 vilciu paciai susirast darba...  verysad.gif
Kai kita kart vaziuos butinai atvaziuok kartu jei galesi! butu faina susitikti! smile.gif
O mums sios kaledos bus non stop'ines.. 24 su viena puse is mb, 25 su kita puse gimines, 26 issrekndam i Lietuva, tada naujiems metams pas mano sese  wub.gif  ziauriai laukiu!

Mes daznai gan vaziuojam pas mb tevus pvz sestadieniui, pavalgyt kartu, pabut truputi ir gryztam namo, tai man kartais taip nervas suima, ir pyktis net, kad va pas jo tevus vaziuojam ir vaziuojam, o pas mano tevus taip nenuvaziuosi.. reik planuot pries kelis menesius, plius is lyono baisiai brangu... Zinau kad nenormalu uz tai pykti (net ne mb, bet is idejos), bet kartais nieko negaliu sau padaryt, sedziu uzsiraukus masinoj kol jis vairuoja ir pati saves nesuprantu..  doh.gif  unsure.gif

Canelle, kaip sekasi vestuviu planavimas?  wub.gif


Del namo, tai kolkas lankom terrains, bet bais brangu aplink Strasbura, o dar bus pasikeitimu mb darbe, tai kolkas neskubam..Bent iki vestuviu jokiu dideliu pirkiniu neplanuojam smile.gif
O tai as kaip supratau, tu dabar darbo nebesieskai aktyviai, kadangi tau mokslai, ar ne?
Faina labai sutikt Kaledas su savo seima wub.gif Mes irgi pas uosvius vaziuojam daznai tik vienai dienai, bet kartais ir man liudna, kad pas savo tevus negaliu taip spontaniskai uzsukt..
Vestuviu planavimas juda labai pamazu kolkas, buvau perdegus truputi, tai isvis nieko nedariau ir ignoravau ta klausima.. Mum reik vaziuot i Lietuva, kad issprest daug klausimu, susitikt su fotografais, vedejais ir pan. Prigasdino truputi drauge vakar (nes jie irgi tuokias kita rudeni, bet jie prancuzai) -tai ji jau suknele issirinko ir pan. Pasidarius daugiau darbu nei as biggrin.gif
I Lyona labai noreciau, tik nezinau, kada proga bus, kadangi mb ten reikalu beveik neturi..
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Ilgai čia nesilankiau. Nors nieko naujo pas mane. Vis dar ne darbo. verysad.gif Turėjau stage mėnesio, turėjo būti 2, bet dėl programos Mission Locale ir stažo datų prasikeitimo negalėjo pratęsti. Bet ir buvau pas tokius, ką žinau. Kalba daug, o kad ką darytų tai nieko. DRH isgudrino stažuotojų prisirinkti, tai žodžiu, stažuotojai dirba, o ką jis veikia nesuprasi. Išeinant man pažadėjo su manim susisiekti, parašyti nuostabų rekomendacinį ( nors stažo metu kalbėjo apie galimybę įdarbinti). Po to skambinau kelis kartus, tai aha viskas puiku, nuostabu, mes čia tau viską padarysim, o po to tyla. Buvau net nuėjus, tai tas pats, mes tau paskambinsim ir bla bla bla. Užkniso jie, kabina makaronus, kol dirbi pas juos, išėjus dar ilgesnius kabina. Tegu paspringsta jie su tuo rekomendaciniu ir visais remboursement, kuriuos žadėjo.

Dabar siuntinėju CV į visokius agent de reservation ir pan. Jokio atsakymo, net neigiamo. Taip kartais tas kerta per galvą, kad rodos depresija tuoj prasidės.

Nuoma padidėjo, dar už kažką neaišku reikėjo susimokėti beveik 200 eurų, už vandenį ar ką ten. Tai žodžiu, vasarą pakėlė truputį MB algą, tai ką pakėlė, nuomai ir išeina.

Turėjom buto pasiūlymą per 1 % patronal, buvom pirmi ten, patvirtino mus, visus dokumentus susiuntėm, ir galiausiai kažkam kitam atidavė verysad.gif

Galiausiai nusprendėm pirkti. O čia irgi smagu. Kainos nežmoniškos, o jei randi kažką žmoniško, tai vieta tokia, kad skelbime galėtų pridėti, perkant šį butą kalašnikovas dovanų verysad.gif Arba pasakius, ko norim ir už kokią kainą, žiūri į mus kaip į durnelius. O banke suokia, kad va iki tokios sumos galit imti paskolą. Aha, kai po to paskaičiuoji visus charges, taxes, impot ir dar paskolą, tai mes makaronus galėsim carrefour discount tik valgyt.
Nors radom butą, viskas būtų puiku, nedidelis miestukas, iki transporto 10 minučių pėščiomis. iki porte maillot 30 minučių, gare du nord apie 20 minučių su tiesioginiu traukiniu. Bet tas miestelis patenka į lėktuvų koridorių. Vien per 10 minučių kokie 3-4 lėktuvai praskrido. Na ir kas, kad bute nesigirdi, bet langus atidarius triukšme tektų būti.

Beje, jei žinot kokį normalų miestelį Ile de France parašykit.

Kol kas, nieko teigiamo nematau verysad.gif O dar MB save kaltint pradėjo, kad mane išsivežė iš Lietuvos, kad man gyvenimą sugadino doh.gif

O gal čia viskas tik rudeninis marazmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2013 11 18, 17:07)
Sveikos gyvos  smile.gif Ilgai čia nesilankiau. Nors nieko naujo pas mane. Vis dar ne darbo.  verysad.gif Turėjau stage mėnesio, turėjo būti 2, bet dėl programos Mission Locale ir stažo datų prasikeitimo negalėjo pratęsti. Bet ir buvau pas tokius, ką žinau. Kalba daug, o kad ką darytų tai nieko. DRH isgudrino stažuotojų prisirinkti, tai žodžiu, stažuotojai dirba, o ką jis veikia nesuprasi. Išeinant man pažadėjo su manim susisiekti, parašyti nuostabų rekomendacinį ( nors stažo metu kalbėjo apie galimybę įdarbinti). Po to skambinau kelis kartus, tai aha viskas puiku, nuostabu, mes čia tau viską padarysim, o po to tyla. Buvau net nuėjus, tai tas pats, mes tau paskambinsim ir bla bla bla. Užkniso jie, kabina makaronus, kol dirbi pas juos, išėjus dar ilgesnius kabina. Tegu paspringsta jie su tuo rekomendaciniu ir visais remboursement, kuriuos žadėjo.

Dabar siuntinėju CV į visokius agent de reservation ir pan. Jokio atsakymo, net neigiamo. Taip kartais tas kerta per galvą, kad rodos depresija tuoj prasidės.

Nuoma padidėjo, dar už kažką neaišku reikėjo susimokėti beveik 200 eurų, už vandenį ar ką ten. Tai žodžiu, vasarą pakėlė truputį MB algą, tai ką pakėlė, nuomai ir išeina.

Turėjom buto pasiūlymą per 1 % patronal, buvom pirmi ten, patvirtino mus, visus dokumentus susiuntėm, ir galiausiai kažkam kitam atidavė  verysad.gif

Galiausiai nusprendėm pirkti. O čia irgi smagu. Kainos nežmoniškos, o jei randi kažką žmoniško, tai vieta tokia, kad skelbime galėtų pridėti, perkant šį butą kalašnikovas dovanų  verysad.gif Arba pasakius, ko norim ir už kokią kainą, žiūri į mus kaip į durnelius. O banke suokia, kad va iki tokios sumos galit imti paskolą. Aha, kai po to paskaičiuoji visus charges, taxes, impot ir dar paskolą, tai mes makaronus galėsim carrefour discount tik valgyt.
Nors radom butą, viskas būtų puiku, nedidelis miestukas, iki transporto 10 minučių pėščiomis. iki porte maillot 30 minučių, gare du nord apie 20 minučių su tiesioginiu traukiniu. Bet tas miestelis patenka į lėktuvų koridorių. Vien per 10 minučių kokie 3-4 lėktuvai praskrido. Na ir kas, kad bute nesigirdi, bet langus atidarius triukšme tektų būti.

Beje, jei žinot kokį normalų miestelį Ile de France parašykit.

Kol kas, nieko teigiamo nematau  verysad.gif O dar MB save kaltint pradėjo, kad mane išsivežė iš Lietuvos, kad man gyvenimą sugadino  doh.gif

O gal čia viskas tik rudeninis marazmas  smile.gif


Labas! Jauciu, kad tau reikia dabar gero apkabinimo (gaila, nera skaipinio meskiuko SM). Jau taip liudnai viskas nuskambejo..

Ziurek i pozityviaja puse- gavai staza- pirmas zingsnis jau yra... As tai paterorizuociau truputi ta imone: pasirasyk pati rekomendacini ir nunesk, kad pasirasytu ir uzdetu stampuka, nemanau, kad atsisakys, juolab, kad zadejo. Ar bandei eit i interim'a, gal jie ka pasiulytu? Esi grazi moteris,moki kelias kalbas- i koki hotesse d'accueil, manau, tikrai paimtu...

O nenorit kraustytis kur nors i provincija labiau? Be abejo, gal atlyginimas nebutu toks aukstas, bet pragyvenimo lygis taip pat zemesnis.. Ypac nekilnojamo turto kainu skirtumas tikrai zenklus.
Musu nuoma, jauciu, irgi kils vel, nes ruosias lyg siltint musu immeuble ir siaip kazkokios renovacijos. Mes tai ketinam pirkt terrain,kai atsiras uz prieinama kaina lotuliukas.gif Niekur neskubam, tai laukiam, kol kainos pakris (turetu gi mokescius pakelt uz nenaudojama nt ir zeme).

Neliudek tik, visada gali parasyti savo likimo sesems cia biggrin.gif

Atsakyti
Labas damos ir paneles biggrin.gif

Oij kaip viskas verysad.gif Justyte buna taip kai i viska ziuri tik neigiamai, o dar toks oras , visur pilka, salta lynoja....

Kaip Canelle sako, as irgi nunesciau pati rekomendacini laiska, tegu padeda parasa ir stampa ir vsio visgi prizadejo netures kur detis.

Saip del darbu sunku baisiai visur, mums provincijoj atrodo kad Paryziuje ar didmiesciuose ju daugiau, bet ir kandidatu daugiau doh.gif
Provincijoj su smic-ais ar ciut didesniais atyginimais zmones tempia, bet nors nebegioja taip visur lieziuvius iskise, gyvenimo konfortas kitoks...
Del namu,butu vaziuokit pas mane nebrangu cia ir pasiula kokia thumbup.gif ,

O kad prancuzai trintukai tai jau cia aisku, priprasit, paklausykit senos tarkos, as dabar visiems sakau , kad tikiu tik tuomet kas parasyta juodai ant balto sunglasses2.gif

Nu gerai, pasnekekim apie teigiamus dalykus, ar laukiat Kaledu? Ar tikit seniu?
As gal vaziuosiu i Paryziu gruodzio men ,nzn vyro CE veza autiku , tik nuveza o pakui kiekvienas sau rolleyes.gif noreciau nusivezti N°1, parodyti visus sostines papuosimus, vitrinas....
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2013 11 19, 12:56)
Labas damos ir paneles biggrin.gif

Oij kaip viskas verysad.gif  Justyte buna taip kai i viska ziuri tik neigiamai, o dar toks oras , visur pilka, salta lynoja....

Kaip Canelle sako, as irgi nunesciau pati rekomendacini laiska, tegu padeda parasa ir stampa ir vsio visgi prizadejo netures kur detis.

Saip del darbu sunku baisiai visur, mums provincijoj atrodo kad Paryziuje ar didmiesciuose ju daugiau, bet ir kandidatu daugiau doh.gif
Provincijoj su smic-ais ar ciut didesniais atyginimais zmones tempia, bet nors nebegioja taip visur lieziuvius iskise, gyvenimo konfortas kitoks...
Del namu,butu  vaziuokit pas mane nebrangu cia ir pasiula kokia thumbup.gif ,

O kad prancuzai trintukai tai jau cia aisku, priprasit, paklausykit senos tarkos, as dabar visiems sakau , kad tikiu tik tuomet kas parasyta juodai ant balto sunglasses2.gif

Nu gerai, pasnekekim apie teigiamus dalykus, ar laukiat Kaledu? Ar tikit seniu?
As gal vaziuosiu i Paryziu gruodzio men ,nzn vyro CE veza autiku , tik nuveza o pakui kiekvienas sau rolleyes.gif noreciau nusivezti N°1, parodyti visus sostines papuosimus, vitrinas....


Labas!

Kur cia 'pas jus' tie nebrangus namai? bigsmile.gif Nezinau, gal as idealizuoju, bet man,manau, patiktu gyvent nedideliam miestely (pageidautina prie kokio didesnio miesto biggrin.gif), kur bent jau butu parduotuve, boulangerie, gydytojas, mokyklele.. Na, butiniausi dalykai. Mano uosviai gyvena 2tukst gyv 'kaime', tai visai netruksta tu pramogu- yra salle polyvalente, tai rengia ten visokius visuomeninius renginius, sporto uzsiemimus, burelius.. Vasara irgi visokios associations ypatingai aktyviai veikia, tik rodyk nora ir iniciatyva dalyvaut smile.gif Jei reikia i prekybcentri ar norisi i baseina, kina- tai vaziuoja i gretima miestuka..

As tai Kaledu laukiu kaip mazas vaikas siemet biggrin.gif Jau stato egle miesto aikstej, neuzilgo turetu ir marché Noel pradet veikt bigsmile.gif Nerie, kaip grazu turetu but kalediniu laikotarpiu Paryziuj wub.gif ar ruosit kazka lietuvisko Kuciu stalui?
Atsakyti
Kažkaip neplanuojam kraustytis iš Ile de France, nes ir su darbu MB čia paprasčiau. Beje, kažin ar atlyginimai IT srityje likusioje Prancūzijoje tokie patys, kaip Paryžiuj. Kol kas dar porą metų tikrai čia būsim, nes MB liko 2 metai iki eksperto. O po to turim visokių minčių, net apie UK.

Mes kaip ir Canelle, maistui panašiai išleidžiam, apie 60 eurų savaitei išeina.

Šį ketvirtadienį įžiebs Eliziejaus laukus. Bet man ten dekoracijos nepatinka schmoll.gif Tokios nekalėdiškos. Bet kalėdinis turgelis patinka biggrin.gif nieko mes ten neperkam, nes siaubingai brangu, bet pasivaikščiot smagu smile.gif Dar labai gražios vitrinos Printemps ir galeries Lafayete Husman bulvare smile.gif Bet mano asmenine nuomone, Paryžius nėra labai kalėdiškas miestas. Bent jau man atrodo, kad tos Kalėdos sukoncentruotos vienoje vietoje, o po to beveik jokių papuošimų. Nors gal aš per gerai noriu smile.gif

Aš dėl kūčių dar nieko negalvojau, kažkaip net tingiu. Na bent jau nedarysiu lietuviškų kūčių, turiu galvoj žuvį. Gal reiktų magret canard pabandyti g.gif Visų tų kriauklių, sraigių valgyt psichologiškai negaliu doh.gif Gal jei nežinočiau, ką valgau, būtų nieko. Bet taip kelis kartus turėjau progą paragauti, na niekaip neprisiverčiau.

Ar ne Strasbūras Kalėdų sostinė Prancūzijoj?
Atsakyti
Labas vakarelis

Diedas ziuri futbola, o as prie kompo;
Mes jei viskas ok susiklostys kaledausim pas tevukus lt, taip kad nieko maisto neperku tik dovaneles reiktu pradeti, bet nzn nera didelio entuziasmo. blush2.gif

Del kalediniu turgu man jie irgi patinka, bet dazniausiai kainos uzkeltos ziauriai ir as nepasitikiu is ten kokybe rolleyes.gif

Canelle
, vadinasi kraustykis prie manes, mano kaime apie 3000 dusiu, viskas ka aprasei yra, vaikams iki mokyklos 300 metru, leclerc-as uz 200 m, vaistine, bulkine, dantistas, gyd visi vietoj o vat papromogauti vaziuojam i didesni kaima uz 2 km iki centro, ten apie 40-50 tuks duseliu, uztenka surmulio rolleyes.gif
O jeigu ne tai regiono sostine toloka, iki Paryziaus susisiekimas geresnis pora valandu ir ten ax.gif na ar sugundziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Laikykis, Justyte. Dek maximum pastangu, kada nors uz tai bus atsilyginta.
Del atlyginimu - tai mano srityje Paris jie mazdaug 20% didesni. Plius susirasti, aisku, tikrai nesudetinga. Bet cia mano srityje, prasau niekas sau neprisitaikyti biggrin.gif As IT srityje, be to, turiu sertifikata, kuris man daug kur zalia sviesa uzdega.

Is to, ka panos patare, dar siulyciau pasiieskoti kokios info, kokie pvz. anglu k. sertifikatai cia megstami (ta prasme, kad galetum prie anglu k. ziniu prirasyti magishka zodi "Sertifikuota"). Galima bandyti verkti del mokymu pas ANPE. Neblogos galimybes isidarbinti yra comptable ir itin gestion de paie. Suprantu, kad darbas gal ir nesvajoniu. Bet pvz. pas mus sunkiai randa konsultantu, turinciu profesiniu finansiniu ziniu. Man ta sritis labai patinka, bet mane labai riboja butent diplomo neturejimas toje srityje. Nu bet nebuciau as ozhka is prigimties, vis tiek bandau galva siena pramusti, verziuosi i ta sriti aplinkiniais keliais, buna sekasi, buna ne.

Butina aplankyti Interim firmas. Bet pas jas reikia eiti ir listi i akis kiekviena diena. Gavus pirma darbeli, antra, uzsirekomendavus, jie reguliariai gali kazka pasiulyti. Ir nebutinai tie darbai kokie nors be rysio. Jie gali ir banke pasiulyti koki posta.

Mes dirbame su iv. klientais, tai is darbu kiekio nepasakyciau, kad salyje yra ekonomine krize. Bet daug imoniu bijo idarbinti zmones su CDI, jie geriau mokes daugiau interimininkui, bet neprisiims isipareigojimu.

Dar tokia mintis kilo - mano vyro broliene kazkokia mokykla baige per 2m. ir iskart po to isidarbino institutrice kazkokioje mokykloje prie namu. Pries tai padaveja dirbo, ta prasme, ten jokiu diplomu, universitetu ir co. Pradzioje turejo praeiti kazkoki konkursa, kad priimtu i ta mokykla, po to pasimoke siek tiek, nu ir darbas yra.
Infirmieres irgi lenngvai Paryziuje isidarbina, bet ten jau mokslai sudetingesni.

Laikykis, Justyte. Paziurek tai kaip i gyvenimo isshuki. Kas musu nesuzlugdo - padaro stipresniais 4u.gif

Kaledu laukiu, bet dovanu neturiu. Uztat siais metais pasiryzusi makaronus kepti cool.gif
Atsakyti
As irgi jungiuos prie nemieganciu- mb gi ziurejo futbola, tai mane isbudino, nes sukaliojo ir marseillaise garsiai dainavo lotuliukas.gif pats miega, o vat as nebegaliu uzmigt doh.gif

QUOTE(justyte @ 2013 11 19, 22:45)
Bet mano asmenine nuomone, Paryžius nėra labai kalėdiškas miestas.

Visų tų kriauklių, sraigių valgyt psichologiškai negaliu  doh.gif Gal jei nežinočiau, ką valgau, būtų nieko. Bet taip kelis kartus turėjau progą paragauti, na niekaip neprisiverčiau.

Ar ne Strasbūras Kalėdų sostinė Prancūzijoj?

As siemet Kaledas svesiu Londone, tai sese pasakojo, kad grazu buna.. Aha, Strasburas ir Colmar yra garsus savo marché de Noel. Dar meginsim nuvaziuot gruodzio pradzioj i Kaledini kaimeli (jau pasakojau kazkuriais metais, kaip vienas kaimas dekoruojasi, atidaro savo garazuose visokius atelier, parduoda karsta vyna ir crepus biggrin.gif), atmosfera ir aplinka nepakartojama!

Valgiau pries pora dienu moules frites-seniai tokiu gardziu neragavau, man juros 'bjaurybes' labai skanu wub.gif

QUOTE(neris20 @ 2013 11 19, 23:04)
Labas vakarelis

Canelle[/color], vadinasi kraustykis prie manes, mano kaime apie 3000 dusiu, viskas ka aprasei yra, vaikams iki mokyklos 300 metru, leclerc-as uz 200 m, vaistine, bulkine, dantistas, gyd visi vietoj o vat papromogauti vaziuojam i didesni kaima uz 2 km iki centro, ten apie 40-50 tuks duseliu, uztenka surmulio  rolleyes.gif
O jeigu ne tai regiono sostine toloka, iki Paryziaus susisiekimas geresnis pora valandu ir ten.

skamba tikrai viliojanciai bigsmile.gif
tu kazkur tarp Reims ir Orleans bazuojies?

QUOTE(Pireja @ 2013 11 19, 23:19)
Kaledu laukiu, bet dovanu neturiu. Uztat siais metais pasiryzusi makaronus kepti  cool.gif

As tai jau turiu 2/3 dovanu, pasiryzau is anksto planuotis, kad nesukristu i gruodzio men visos islaidos... Bet pas mane visi praktiski-zino, ko nori, tai daug lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2013 11 18, 18:07)
Galiausiai nusprendėm pirkti. O čia irgi smagu. Kainos nežmoniškos, o jei randi kažką žmoniško, tai vieta tokia, kad skelbime galėtų pridėti, perkant šį butą kalašnikovas dovanų  verysad.gif Arba pasakius, ko norim ir už kokią kainą, žiūri į mus kaip į durnelius. O banke suokia, kad va iki tokios sumos galit imti paskolą...

Stiprybes, kantrybes ir optimizmo!
Del darbu tai jo, sunku sunku ir dar karta sunku, bet reikia neprarasti motyvacijos.. As jau kartojuosi, bet nenori su vaikais, aukle pabadyti? as nemegau sio darbo, bet db lb dziaugiuos kad dirbau, nes gaunu chômage dabar, netoli tiek kiekgaudavau dirbdama, priskaiciavo kad mokes net 15 menesiu! tai cia labai didele atspirtis, savi pinigeliai, biski maziau streso del finansiniu klausimu ir bedirbdama su vaikais juk gali toliau ieskotis, o radus iseiti is darbo! smile.gif niekas prirakines nelaiko... smile.gif Bandyk candidature spontanée, kas yra pliusas sitam dalyke, kad jei imone tik pradeda galvot apie idarbinima, dar nebuna nustate savo "remelio" kandidatui, tai yra daugiau sansu kad paskambintu jei tavo kandidadura pasirodytu priimtina... cia man APEC taip sake, ir sake kad mazdaug 20% ju kuruojamu bedarbiu butent siuo budu susiranda darba. vadinas sansai palyginus ner nuliniai! smile.gif

Nenori kokiu sertifikatu issilaikyti? ten gi su chambre de commerce de Paris gali laikyt egza Français des affaires (as ji badysiu laikyt si sausi C1 lygio, man nelabai jis i tema, bet jei kitais metais sudurniuociau su studijom tai labai padetu man jis rolleyes.gif ) Ar kokiu kitokiu kursu pagal specialybe, kad koki popieriuka tureti??? kad ir ne magistra, bet prancuzai gi visiski popierininkai, kad ir paprasciausias popieriukas su stampuku jiems laaabai patinka! smile.gif

Beja, norejau paklaust, o kaip stage duodami, ar reik but studentu ar nebutinai???
as manau kaip ir kitos, pasirasyk pati motyvacini ir nunesk kad pasirasytu ir antspauda uzdetu.

Del paskolu tai jo, notaro mokestis nenaujam butui 7-9%, paskui gyvybes draudimai ir tt, tai prisideda tikrai labai daug!

O kad nereiktu tb ieskot darbo is naujo, negali jis pasiprasyt mutation kad kraustytis kur nors kitur (ir darbas ir atlyginimas lieka tas pats), jei jau ile de france labai per brangu. Mes taip ir atsidurem Lyone, mb issiprase mutation, nes tas paris per gerkle lindo jau unsure.gif

QUOTE(Canelle @ 2013 11 19, 00:11)
O nenorit kraustytis kur nors i provincija labiau? Be abejo, gal atlyginimas nebutu toks aukstas, bet pragyvenimo lygis taip pat zemesnis.. Ypac nekilnojamo turto kainu skirtumas tikrai zenklus.
Musu nuoma, jauciu, irgi kils vel, nes ruosias lyg siltint musu immeuble ir siaip kazkokios renovacijos. Mes tai ketinam pirkt terrain,kai atsiras uz prieinama kaina  lotuliukas.gif  Niekur neskubam, tai laukiam, kol kainos pakris (turetu gi mokescius pakelt uz nenaudojama nt ir zeme).

Canelle, o zinai kad notaro mokesti kai statais nama moki tik uz zeme, o ne uz visa "komplekta"? mirksiukas.gif
Ir kad kol statais nama nemoki uz paskola, tik procentus?

QUOTE(neris20 @ 2013 11 19, 13:56)
Saip del darbu sunku baisiai visur, mums provincijoj atrodo kad Paryziuje ar didmiesciuose ju daugiau, bet ir kandidatu daugiau doh.gif

Nu gerai, pasnekekim apie teigiamus dalykus, ar laukiat Kaledu? Ar tikit seniu?
As gal vaziuosiu i Paryziu gruodzio men ,nzn vyro CE veza autiku , tik nuveza o pakui kiekvienas sau rolleyes.gif noreciau nusivezti N°1, parodyti visus sostines papuosimus, vitrinas....

butent, kandidatu irgi daugiau..
Mes kraustysimes i miesteli su 12 tukst dusheliu, tai ten viskas yra ko reikia, daug sporto bureliu vaikam ir suaugusiems, meno activiciu, baseinas, sporto sale nauja, kinoteatras, supermarketai, drabuziu batu pard, visu rusiu mokyklos ir net lycejus kuris turi gera varda Prancuzijoj smile.gif NT kainos ner mazos, bet ikandamos.. O ir geodezininku ten yra (plius pazystami plius minus tai gal kaip nors praslysciau.. biggrin.gif ), 15 min kelio nuo miesto su 506 000 dusheliu (aire urbaine), tai kaip sakoma nevidury mishko gyveni, kur aplink nk nera... smile.gif tai ir tas didmiescio gyvenimas nenutolsta, ar 15 min metro pavaziuot iki centro (pvz Paris tai 15 min net laaabai netoli biggrin.gif ) ar mashina...

As kaledu laukiu, bet labiausiai 26, kada jau pas mano sheima skrisim.. kaledu su mb gimine irgi visai laukiu nes jie daznai lb linksmai svencia, bet man vis tiek noris savo seimos labiau...
Siemet kaledos bus be dovanu pas mus, mes db taupom vienam tikslui labai inirtingai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 20 lapkričio 2013 - 15:48