Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

QUOTE(Pireja @ 2015 02 04, 11:35)
Sveikos

Pasirasau po kiekvienu zodziu. Del akcento - as siek tiek irgi kompleksuodavau, tiesiog, mane nervuodavo, kad kalbu su "stipriu" akecntu (man taip atrode). Bet mano vyresniojo pries kelias savaites pasakyta fraze viska sustate i teisingas vietas... Vaziavau pas klienta i Nanterre, ir atvaziavus suzinojau, kad responsable, su kuriuo turejau dirbti, isvaziaves i kita site, bet turi tuoj grizti. Pasieme mane globoti toks vyrukas is IT skyriaus, besnekant jis manes ir klausia" Jus sveicare? Ne? Is Kanados? Nes jusu akcentas...". Bozhe, vos nuo kedes is laimes nenusiverciau, kad "neatspejo", jog as is rytu. Grizau namo, vezu dicki i sporta ir pasakoju jam, kaip mane sveicare palaike  biggrin.gif Mat jis mane daznai patraukia per danti del akcento. Tai jis man sako "Tau labai tinka tavo akcentas, jis su tavo isvaizda labai dera"  lotuliukas.gif Viskas, man visus kompleksus kaip ranka nueme. Esu harmoninga asmenybe, net akcentas priderintas  biggrin.gif Mano vyresnysis turi drauge klasioke prancuze, ji kartais pas mus ateina ar vaziuoja i varzybas su mumis. Tai, sake, ji labai zavisi mano akcentu  rolleyes.gif Tai as dabar matau vien privalumus su akcentu kalbeti  cool.gif
Siaip man toks jausmas, kad del akcento mes pacios daugiau problemu darome, nei prancuzai.

Mes sestadieni vaziuosime kazkokiu virtuve i 8arr apziureti. Paskambino tokia teta, sako, as daug dirbu su Boyugues immobilier, atvaziuokite musu virtuviu apziuret. Nu kodel gi ne, laiko turime. Bet pas juos garantija, sake, 5m (mzaiau nei IKEA).
Del spalvos neapsisprendus, tai juodos noriu, tai baltos  doh.gif Uz poros savaiciu su DBG susitiksiu, tai gal patars ka...

Pireja!!!! kaip zaviai aprasei apie akcenta! smile.gif nu taip wub.gif
paziurejau popierius, tai ju (BUT) "Signature" kolekcija raso 30 metu garantija.bet ar baldam ar mechanizmam nebepaziurejau biggrin.gif
Juoda grazu, bet tada priklauso labai nuo viso buto déco, gali lb lb gerai ziuretis gali prasciau. Jei blizgi tai bus tragedija ir valysi kas diena, jei matine tada paprasciau. bet tiek ant vienos tiek ant kitos labai matysis dulkes. turim juodu baldu namuose (matiniu) - daugiau nepirkciau.. biggrin.gif kadangi as pati balta issirinkau, tai mano ir ta nuomone gal kiek saliska biggrin.gif biggrin.gif bet zinoma spresti jusu seimynai! smile.gif

Pas mus pripuste, net takelius slaviau vakar, kaip Lietuvoj jauciuosi biggrin.gif

zinot, as vakar susimasciau... Kai nuvaziuoju i Lietuva jauciuosi svecias jau, kai gryztu i prancuzija - taip pat neesu visiskai sava. tokia biski be vietos kuriai priklausyciau iki galo. jum taip nebuna? ar kada bus taip kad prancuzijoj busiu sava iki galo, ar visada bus tas svecio jausmas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2015 02 05, 12:02)
Juoda grazu, bet tada priklauso labai nuo viso buto déco, gali lb lb gerai ziuretis gali prasciau. Jei blizgi tai bus tragedija ir valysi kas diena, jei matine tada paprasciau. bet tiek ant vienos tiek ant kitos labai matysis dulkes.

zinot, as vakar susimasciau... Kai nuvaziuoju i Lietuva jauciuosi svecias jau, kai gryztu i prancuzija - taip pat neesu visiskai sava. tokia biski be vietos kuriai priklausyciau iki galo. jum taip nebuna? ar kada bus taip kad prancuzijoj busiu sava iki galo, ar visada bus tas svecio jausmas? g.gif

Mb pusbrolis tai dar geriau pasidare (jie gyvena grynam kaime, kur uz tvoros karves ganos), tai svetaines/virtuves grindis isklojo juodom plytelem ir virtuve irgi lakuota juoda doh.gif tragedija tikra... Grindys tai isvis- kiekvienas zingsnis matos, ant virtuves irgi visos dulkes, visi pirstai- gailejos jie jau po keliu savaiciu, bet saukstai po pietu..

Man taip nebuna...Pas tevus as jau jauciuosi sveciuose blush2.gif Mano namai ten, kur mano vyras ax.gif Ir mane cia visi priima kaip sava, gal del to dar, kad dabar gyvenam mazam miestely, tai visi labai draugiski ir geranoriski smile.gif Be abejo, islieka kai kurie kulturiniai ar mentaliteto skirtumai, bet del to nesijauciu nesava..
Atsakyti
Na atkalbejo mano virtuviu parduotuveje nuo juodos virtuves, tai jau tikrai nebesirinksiu. Bet vis tiek dar neapsisprendziau del spalvos (nes pilka irgi labai elegantiskai atrode).
Aplankyta parduotuve (ADC Cuisine, ar kazkaip panasiai) patiko, eksponatai verti demesio, bet man rodos jie yra uzsideje labai dideles marzha. Tuos variantus, kuriuos mums rode, atsizvelgiant i musu finansines galimybes - man nepatiko. Uz 8.000 pinigu as noreciau idelios virtuves bute cool.gif Nes daugiau as nenoriu investuoti, juolab, kad mes praktiskai tryse namie like, ketvirtas visais budais bando is namu issirauti, ir man rods, jis savo pasieks. Tai manau, kad netolimoje ateityje dar maziau laiko praleisiu virtuveje. Man reikia, kad ji butu grazi, elegantiska ir praktiska.
Zodziu, dar ilgas rinkimosi kelias pries akis.
Atsakyti
Labas rytas

Jums baltai pavydziu seimininkes blush2.gif , pas mus virtuve palikta dar senu saviniku, nu tokia puse velnio tik tas gerai kad balta, nera tokia jau senoviska, kaip tvarkysim virtuve tai keisim bet tas nenusimato greitai, mes leti dar tvarkom 1-a auksta tik doh.gif

Pireja o kur taviskis ruosiasi begti? Isivaizduoju kaip tau keista ar liudna? Gerai kad turit pagranduka biggrin.gif

Pas mus ziauriai salta, is namu nosi mazai kisam, tai vaikai laukiniai...
Vakar ziauriai uzsimaniau cepelinu rolleyes.gif , bet kiek Fr darius tai man vis tiek ne tokie kaip pas mama rolleyes.gif , tai vakare prikepiau bulviniu blynu , miam, miam...
Atsakyti
Neris, ateis laikas ir tavo virtuvei 4u.gif Is FB supratau, kad DBG savo namus griauna, tai bus labai idomu paziureti, kaip "batsiuvys sau batus siuna" biggrin.gif Ji turejo keisti virtuves vieta, tai tikriausiai ir naujus baldus statys. Tai labai labai laukiu mudvieju sustikimo.

Maniskiui paskutiniai metai lycée professionel. Dabar namie jau mazai buna, turi drauga, kuriam tevai nuomoja studentiska butuka, tai jis daznai pas ji ir buna, jie kartu kazkoki baigiamaji darba ruosia, egzams mokosi, valgyti gaminasi. Aisku, finansiskai tai mes visame tame dalyvaujame. Nebeidomu jam namie su mumis. O dar jo charakteris toks, kad didziausia svajone - apkeliauti aplink pasauli doh.gif Kovo men. praktika turi atlikti, tai mokykla jam ir dar 3 studentams pasiule vaziuoti i Londona. Imones, kuriose galima atlikti praktika, suranda mokykla, bet po to uz viska reikia susimoketi patiems. Tai bijau pagalvoti, kiek man kainuos.
Kitais metais dar turetu likti Lyone, nes lyg Manaa eis mokytis (mise à niveau art appliqué), o po to noretu vaziuoti ar i Londona, ar i Vilniu grizti. Ar aplamai kur nors, kur ji priims.
Kas idomiausia, tai kad mokslai susitvarke unsure.gif Atrodo, be pastangu... Manau, kad privatus licejus daug padejo. Tai galvoju, kad su mazuoju bandysime anticipé visas panasias problemas ir jau collège rinksimes privatu.

Siaip nei liudna, nei ne liudna, kad jis praktiskai nebe namie. Mintyse as jau seniai ruosiausi, kad tai ivyks, gal del to lengviau. Be to, nebeliko visokiu buitiniu konfliktu (palikti neplauti indai ar nesutvarkytas kambarys, nesukabinti rubai), tai dabar kai pasimatome, tai tik apie gyvenima padiskutuojame biggrin.gif Ejome i restorana gruodzio men. visi, dar jo mergiote pakvieteme (mzahas liko su aukle). Siaip visai smagu paauginti vaikai, ypac kai tevai dar jauni biggrin.gif

Ar apsiprekinote solduose? As mazajam nieko neradau...
Atsakyti
Nu Pireja tu saunuole, labai pozityviai mastai, ech as net pagalvoti bijau, kai ateis mano eile blush2.gif
Siaip man tavo sunaus filosofija patinka, as jeigu tik buciau turejus galimybes tai buciau apkeliavus visa pasauli. Dar ir dabar uzpakali niezti, nenusedziu vietoj, bet mano vyras toks labiau naminis tai tenka daryti kompromisus.
O Londonas, kiek pamenu is studentisku dienu viesnages man paliko labai "brangaus"" miesto ispudi, nors kaip jaunas tai visai kiti poreikiai smile.gif

Solduose apipirkau liaudi nemazai, kolege pasiule vaziuoti Marque Avenue prie Paryziaus, tai pripirkau Geox batu uz 25 eurus mirksiukas.gif , dar pora marskineliu vyrui ir sau kaip visada nieko schmoll.gif

Nu nzn jums bet jau man dabar drabuziu kokybe tai doh.gif siam sezonui vyresneliui 2 zieminius batus nupirkau,vienus isnesiojo 1 menesi , kitus is soldu Kreeks isnesiojo 3 savaites nu jau gun_bandana.gif Susinervinau baisiai ....
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2015 02 08, 11:44)
Siaip man tavo sunaus filosofija patinka, as jeigu tik buciau turejus galimybes tai buciau apkeliavus visa pasauli. Dar ir dabar uzpakali niezti, nenusedziu vietoj, bet mano vyras toks labiau naminis tai tenka daryti kompromisus.

Solduose apipirkau liaudi nemazai, kolege pasiule vaziuoti Marque Avenue prie Paryziaus, tai pripirkau Geox batu uz 25 eurus  mirksiukas.gif , dar pora marskineliu vyrui ir sau kaip visada nieko  schmoll.gif

Nu nzn jums bet jau man dabar drabuziu kokybe tai  doh.gif  siam sezonui vyresneliui 2 zieminius batus nupirkau,vienus isnesiojo 1 menesi , kitus is soldu  Kreeks isnesiojo 3 savaites nu jau  gun_bandana.gif  Susinervinau baisiai ....

Nu vat ir as galvoju, kad kol jaunas - tegul laksto po svieta. Geriau dabar, nei bunant 30-ies ar 40-ies. As turejau viena kolega buvusiame darbe, kuris mete darba po dideliu konfliktu, isejo i niekur, nusipirko bilieta i Airija ir isvaziavo. Santaupu biskutuka turejo, apsigyveno auberge de jeunesse porai menesiu, ejo i kalbos kursus, po to susirado darba. Jis jau man tada rase, kad tas isvaziavimas buvo geriausias dalykas, kuris galejo ivykti jo gyvenime. Jau kokie 3-4m. praejo nuo to, ir ziuriu, kad dabar kelis menesius keliavo po Laosa, Kambodza. Zmogus atsigavo dvasiskai, ir saviverte smarkiai pakilo. Bus issilakstes, susitupejes, pasaulio pamates ir geriau zinos, ko toliau nori is gyvenimo.
Tik tiek, kad tokie vaiku sprendimai tevams daznai buna baisus biggrin.gif Beje, jis irgi dvynys, kaip ir mano sunus. Vyro brolis irgi dvynys, dirba AirFrance ir daug keliauja. Tai man dabar visi dvyniai atrodo kaip varles keliauninkai.

Labai nemegstu, kai naujas daiktas po keliu dienu atrodo gerokai padevetas. Tai labai renkuosi markes ir parduotuves, kur pirkti, o kur ne. Tai mazajam daznai perku Sergent Major, kai jie taiko nuolaidas, dar kartais Benetton (bet ten nuolaidu praktiskai nebuna). Neblogi rubai dar Compagnie des petits. Ir daugiau nieko! Kiek bandyta kitu - tiek nusivilta. As cia apie populiariausias "ekonomines" markes, i visokius vaiku mexx ar esprit net neziuriu del kainu.
As nebrangiu batu prisizvejoju Amazoneje, bet moku kiek daugiau, nei 25 pinigus biggrin.gif Nes 25eur - tai kazkas is fantastikos srities. Turiu vienus ilgaaulius, pries 2m. pirkau Salamanderio parduotuveje uz 125 eur per soldus doh.gif Durniu durne, nu bet tuomet nemokejau nebrangiai pirkti. Dabar uz tiek nei uz ka nepirkciau, ir dar kita atkalbeciau.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 02 07, 19:04)
Na atkalbejo mano virtuviu parduotuveje nuo juodos virtuves, tai jau tikrai nebesirinksiu. Bet vis tiek dar neapsisprendziau del spalvos (nes pilka irgi labai elegantiskai atrode).
Aplankyta parduotuve (ADC Cuisine, ar kazkaip panasiai) patiko, eksponatai verti demesio, bet man rodos jie yra uzsideje labai dideles marzha. Tuos variantus, kuriuos mums rode, atsizvelgiant i musu finansines galimybes - man nepatiko. Uz 8.000 pinigu as noreciau idelios virtuves bute  cool.gif Nes daugiau as nenoriu investuoti, juolab, kad mes praktiskai tryse namie like, ketvirtas visais budais bando is namu issirauti, ir man rods, jis savo pasieks. Tai manau, kad netolimoje ateityje dar maziau laiko praleisiu virtuveje. Man reikia, kad ji butu grazi, elegantiska ir praktiska.
Zodziu, dar ilgas rinkimosi kelias pries akis.

Nzn kokia kompozicija uzbtiek pinigu rode... Dar ar ieina elektro ar ne i ta suma... Mes mokesim pigiau nei tavo biudzetas wink.gif
Del vaik rubu man patinka angliskas next'as. Kainos palyginus su francuziskais brandais padorios ir kokybe visai nebloga. Nebandei? Nemokamaininfr siuncia. Next direct ivsk i google.

Pireja, as ir dvinys pagal zodiaka ir zinok labai sunku ir man nusedeti vietoje. Geriausi gyvenime prisiminimai yra is kelioniu, daznai spontanisku. Jetau kiek tevus prinervinau studiju metais biggrin.gif ir dabar dar lb noreciau susideti smutkes ir isvaziuot, toli, viena ir ilgam biggrin.gif bet dabar jau saukstai truputi po pietu, negaliu maziuko palikt, plystu sirdis...

Canelle kaip tuuuuu? Atejau cia tikedamasi naujienu biggrin.gif nors zn kaip sitie klausimzi uzknisaaaa 'nu ar jau?' biggrin.gif

Snd pas mus taip grazu, pavasaris !
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2015 02 12, 01:11)
Nzn kokia kompozicija uzbtiek pinigu rode... Dar ar ieina elektro ar ne i ta suma... Mes mokesim pigiau nei tavo biudzetas wink.gif
Del vaik rubu man patinka angliskas next'as. Kainos palyginus su francuziskais brandais padorios ir kokybe visai nebloga.  Nebandei? Nemokamaininfr siuncia. Next direct ivsk i google.

Pireja, as ir dvinys pagal zodiaka ir zinok labai sunku ir man nusedeti vietoje. Geriausi gyvenime prisiminimai yra is kelioniu, daznai spontanisku. Jetau kiek tevus prinervinau studiju metais biggrin.gif ir dabar dar lb noreciau susideti smutkes ir isvaziuot, toli, viena ir ilgam biggrin.gif bet dabar jau saukstai truputi po pietu, negaliu maziuko palikt, plystu sirdis...

Nu mes vakar gavome savo devis - tai su viskuo (baldai+elektrotechnika (SIEMENS)+pristatymas ir surinkimas) iseina apie 8.500. Baldai vokiski. Nu man patiko, bet sakiau, kad dar pamastysiu. Kita sestadieni su Daiva susitiksiu, tai dar perkalbesiu. Bet per pietus su diedais darbe perkalbejau, tai nusprendeme, kad kaina normali. Galima butu issidereti iki 1.000 nuolaida viename ar kitame salone. Tiesa, mums pagal "schema" dar toki stala pripiese kasdieniam naudojimui (kuris gali buti kaip ir darbastalis). Jo aukstis - per viduri tarp klasikinio stalo ir baro. Labai patogus ir darbui, ir sedejimui, bandziau parduotuveje. Tai mums atkristu stalo pirkimas.
Nu ir kad baldai vokiski - pliusas. Reikia butinai pas Ixina devis pasidaryti ir palyginti.

Tai sakau, man klajones - dvyniu zenklas. As saviski prie sienos spaudziau, kad pasakytu, kodel namie nenori buti. Tai sako "Nezinau, man reikia nuolat su kazkuo kalbeti, keisti interjera, lovos vieta, sutikti vis nauju zmoniu" doh.gif Nu jo, mes namie ne visai tokie biggrin.gif

Canelle jau turbut po visko... Svencia, uztat neraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 02 12, 16:16)
Nu mes vakar gavome savo devis - tai su viskuo (baldai+elektrotechnika (SIEMENS)+pristatymas ir surinkimas) iseina apie 8.500. Baldai vokiski. Nu man patiko, bet sakiau, kad dar pamastysiu. Kita sestadieni su Daiva susitiksiu, tai dar perkalbesiu. Bet per pietus su diedais darbe perkalbejau, tai nusprendeme, kad kaina normali. Galima butu issidereti iki 1.000 nuolaida viename ar kitame salone. Tiesa, mums pagal "schema" dar toki stala pripiese kasdieniam naudojimui (kuris gali buti kaip ir darbastalis). Jo aukstis - per viduri tarp klasikinio stalo ir baro. Labai patogus ir darbui, ir sedejimui, bandziau parduotuveje. Tai mums atkristu stalo pirkimas.
Nu ir kad baldai vokiski - pliusas. Reikia butinai pas Ixina devis pasidaryti ir palyginti.

Tai sakau, man klajones - dvyniu zenklas. As saviski prie sienos spaudziau, kad pasakytu, kodel namie nenori buti. Tai sako "Nezinau, man reikia nuolat su kazkuo kalbeti, keisti interjera, lovos vieta, sutikti vis nauju zmoniu"  doh.gif Nu jo, mes namie ne visai tokie  biggrin.gif

Canelle jau turbut po visko... Svencia, uztat neraso  biggrin.gif


Prajuokinai del interjero ir lovos vietos, pamenu budama paaugle kas savaite kambary perstatinedavau baldus biggrin.gif

Echhhh laukiam canelle's tada su naujienoooooom!!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2015 02 12, 01:11)

Canelle kaip tuuuuu? Atejau cia tikedamasi naujienu biggrin.gif nors zn kaip sitie klausimzi uzknisaaaa 'nu ar jau?' biggrin.gif

Snd pas mus taip grazu, pavasaris !


Prisiduodu, kad jau turiu mazaji Simon'a, gimusi vasario 9d 3h26 ryto thumbup.gif prognozavo toki nemaza, bet gavos prancuziskas standartas 49.5cm ir 3660g svorio wub.gif gimdymas truko netrumpai, bet nieks labai nejudejo iki vidurnakcio, kol nenubego vandenys, o tada jau zaibiskai biggrin.gif
siandien ir pas mus grazus oras- eisim pirma karta laukan, pasivaiksciot palei kanala ax.gif
Atsakyti
Labai sveikinu, Canelle. Normalus vaikiukas gavosi, ne per mazas biggrin.gif
Aukit dideli ir svarbiausia - sveiki 4u.gif
Atsakyti