Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Na čia dvi išgyrė |Merkio patalynę... nežinau ar apūie tyą kalba eina, bet aš sūnui nupirkau merkio antklodę su vilnos užpildu... tai šiaip gal ir viskas gerai būtų, bet jau audinys-impilas tas vadinamas kaip čeža  :o ohmy.gif kad kai vaikas miegojo vienam kambary ir imdavo vartytis, aš nuo to čežėjimo atsibusdavau.... tai vat dabar galvoju, kokią reiks pirkti antklodę mažajam, nes jau jo vaikiška darosi per maža...  ??? pirkčiau vėl su vilnos užpildu, bet jei vėl tokia čežanti bus?  ???
Atsakyti
QUOTE
Na čia dvi išgyrė |Merkio patalynę... nežinau ar apūie tyą kalba eina, bet aš sūnui nupirkau merkio antklodę su vilnos užpildu... tai šiaip gal ir viskas gerai būtų, bet jau audinys-impilas tas vadinamas kaip čeža  ohmy.gif ohmy.gif kad kai vaikas miegojo vienam kambary ir imdavo vartytis, aš nuo to čežėjimo atsibusdavau.... tai vat dabar galvoju, kokią reiks pirkti antklodę mažajam, nes jau jo vaikiška darosi per maža...  ??? pirkčiau vėl su vilnos užpildu, bet jei vėl tokia čežanti bus?  ???



Nu ne-a, ne apie puku uzpilus kalbejau, o apie antklode, tipo pleda. Jis pakankamai storas ir is naturalios vilnos. Labai geras
Atsakyti
Smurka, o kaip jis atrodo? storesnis nei paprastas pledas ar toks pat? kaip bauer tipo ar kaip? ir kaina jo kokia? nes vat kaip tik mažiaus gimtadienis per vėlines, tai reiks užsiprašyt senelių turbūt... :smile.gif
  O gal kas bandėt KURIMOS patalynę? ten irgi mačiau tokių kaip bauer tipo?
Atsakyti
Jis tikrai storesnis, nei paprastas pledas. Pries metus as buvau pacioj "Merkio" imonej Varenoj, ten mus zurnalistus veze. tai butent ta antklode man labiausiai ir patiko. O savininkas sake, kad ji kainuoja apie 130 litu.
Atsakyti
Mano mama tai labai patenkinta tuo Kerby siurbliu. As gan skeptiskai ziurejau, kai ji du metus ta kosmine kaina issimokinejo :-/ O Eastcon patalyne tai man labai patinka, per didziulius salcius taip maloniai silta po ja smile.gif smile.gif
Atsakyti
na, man tai drauge pasakojo, kad ta patalyne kuno neapgula, atseit salta po ja. o kaina tikrai kosmine. tai ji jai tiko vaikui patiest ant zemes kai ropot pradejo, o dabar, tai suniukui sako ant jos labai gerai(nesiskundzia) ;D
na tiesiog kai mes domejomes ta bauer firma, tai man ji nerimta atrodo, kaip ir ta zepter bei kitos. platintojai ir tiek. o is kur platina - nieks nezino. nei kur gamina. jokios informacijos nerasi. tiesa, ant pagalveles uzrasyta - pagaminta lietuvoje. tai kuo tada "Merkio" pataline prastesne?Tikrai rodos kokybiska, ir kaina prieinama. Na nezinau, bet aisku, jei kazkas perka uz desimt tukstanciu, tai kodel neparduot? biggrin.gifo reali verte... velnias zino.....
Atsakyti
Vava, ir tas Kirby siurblys biggrin.gif. Labai geras, na tai kas, kad uz 10 000 litu, bet lygiai toks pat geras kaip uz 500lt. tikrai niekuo neprastesnis... spreskite pacios biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu tau nery wink.gif Musu siurblys uz 400 Lt issiurbia netgi daug geriau nei tas isgirtasis Kerby, o kur dar paslankumas, judrumas biggrin.gif Ir vietos jam tiek nereikia kiek tam "agregatui" ;D Kai pirkau Estcoon puodus, tai pirmiausia isstudijavau kas per firma-internete pavyko nemazai info rasti, taigi dabar sveikai maitinu savo seimyna, gamindama maista garu krosneleje wink.gif
Atsakyti
o jeigu nepaslaptis, tai kaip Bauer arba Eastcon patalynę jūs valote? ar skalbiate?pardavėjas mums sakė, kad pats geriausias jos valymas  - žiemą ant sniego išdaužyt kaip kilimą. O ką vasarą daryt???
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 09 17, 22:57)
bauer patalyne - gerai, o, va, kaina uz ja - jau blogai. Lygiai tokia pat gera, praleidziancia ora ir pan., galima nusipirkti uz koki 130 litu "Merkio" (Varena) gamybos.

Tad rinkis preke lietuviska  wink.gif

Mes vos nenusipirkome Bauer patalynes. Paciu laiku Merkio aptikom. Tai jau pinigeeeeeeliu sutaupem clap.gif clap.gif clap.gif !!!!! o jau kaifas miegoti tokiuose pataluose rolleyes.gif Pirkom ir anklode, ir paklode ir miegam nevilktoj. Tik dabar nezinau kaip isvalyti... Prasiurbiu su dulkiu siurbliu ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 18 birželio 2004 - 00:00
ir man idomu kaip valyti ... galima skalbti ?
Atsakyti
.........mes vaikui nupirkom"Bauer" patalus,na nieko,bet as velku i uzvalkala,man tai jie seriasi ir tokiu burbuliukai metosi,kad silta tai faktas,uzsiklojus iskart susyli,bet kainos tai nerealios tu patalu g.gif
.......Dabar "JYSK" bandysiu nusipirkt anciu puku anklodes,o pagalves lateksines thumbup.gif
Atsakyti