Įkraunama...
Įkraunama...

Liuksemburgas-nykštukinė valstybė

Sveikutės keliauninkės 4u.gif Man labai reikalinga pagalba, balandžio mėnesį planuojuosi kelionę i Liuksemburgą, tik nežinau per kur geriau skristi, nes iš Lietuvos nėra tiesioginio skrydzio...Žinau,kad skrendant per Briuselį, iš oro uosto reikia susirasti geležinkelių stotį ir galima važiuoti su traukiniu, bet kur ta stotis?ar šalia oro uosto, ar reiks dar kazkur važiuoti... blush2.gif taip pat, žinau, kad galima per Frankfurtą, ten iš oro uosto veža autobusas i Liuksemburgą, šis variantas atkrenta kogero,nes skrydis iš Vilniaus 22.10val. tai naktį nesinori ten maklinėti blush2.gif doh.gif (man tai pirma tolimesnė kelionė) labai nerimauju, gal kas turit patarimų per kur geriau skristi ir kur kas randasi?Būsiu dėkinga smile.gif
Atsakyti
Na, Carameliai kaip suprantu, jau nebeaktualu atsakymas dėl susisiekimo smile.gif, o Sophi galiu pabandyti - aš nedaug esu buvus Liuksemburgo apylinkėse, bet žinau, kad, tarkim Viandeno miestukas nerealus, buvau du kartus. Įspūdinga viduramžių pilis ant kalvos, pats miestukas mažulytis (kaip ir dauguma Liuksemburgo miestų, išskyrus sostinę smile.gif, toks dvelkiantis gera ramybe. Yra viešbutis, kuriame gyveno Hugo, rašydamas Vargdienius.

O šiaip tai sostinėj manau veiklos atrasit, daug ką ten galima pamatyt, į kazematus užsukit (gynybinė miesto siena su urvais ir salėmis, išskaptuotomis viduje) - labai įspūdinga. Parduotvės, aišku biggrin.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image

Sveikos,
Jau pabuvojom Liuksemburge bigsmile.gif Gaila, kad si karta galejom tik viena diena pabut ir su mazium sunkoka visa diena vaikstineti, bet pamatem vistiek nemazai. Miestas maziukas, bet tikrai grazus mirksiukas.gif Labai patiko senamiestis, tom gatvelem galeciau ilgai vaikstineti, grazus vaizdai nuo kalno. Jei atgal lipti tingisi, yra liftas(labai patogu buvo su mazu vaiku uzsikelti tongue.gif )
Grazos ir apsipirkimo gatves, tokios pesciju zonos su daugybe parduotuviu, kavinukiu lauke ir pan.
Liuksemburgieciai kalba pagrinde prancuziskai ir liksemburgietiskai. Teoriskai kalba ir vokiskai, bet jau kyla problemu, visokios pardavejos ir padavejos nemoka.
Siaip kas man dar niekur nematyta buvo, tai tiltai virs greitkeliu yra apsodinti medziais ir krumais, kad gyvunai nebijotu pereiti is vienos puses i kita thumbup.gif
Manau, kad artimiausiu metu reiks vel nuvaziuoti!
Pridedu pora foto, tikiuosi atsidarys...
Geru ispudziu ir visom dar keliausianciom! smile.gif
Atsakyti
Labai patogu sesti i ekskursini autobusa ir apvaziuoti visa miesta ( tada jis neatrodo ir toks maziukas....) Pamatai visa tikra vaizda. Man i akis krito daugybe statybu - tokio vaizdo nemaciau jokiame kitame Europos mieste.
O siaip ypac zavus zemutinis Liuksemburgas wub.gif Daugybe tiltu ir parakai/sodai.... Och, smagu buvo.
Atsakyti
Taip, labai gražuz mietsas, išties smile.gif senamiestis nuostabus. Ir šiaip, gyvenamieji rajonai ten tokie jaukūs...
Atsakyti
QUOTE(geniuks @ 2008 06 11, 11:42)
O šiaip tai sostinėj manau veiklos atrasit, daug ką ten galima pamatyt, į kazematus užsukit (gynybinė miesto siena su urvais ir salėmis, išskaptuotomis viduje) - labai įspūdinga. Parduotvės, aišku  biggrin.gif

Sostinėj jau esu buvus, tai kazematus aplankėm ax.gif

QUOTE(mot99 @ 2008 06 12, 10:51)
Labai patogu sesti i ekskursini autobusa ir apvaziuoti visa miesta ( tada jis neatrodo ir toks maziukas....) Pamatai visa tikra vaizda.

Šitą reikės išbandyt smile.gif
QUOTE
Man i akis krito daugybe statybu - tokio vaizdo nemaciau jokiame kitame Europos mieste.

Statybų ten jau seniai netrūksta.
QUOTE
O siaip ypac zavus zemutinis Liuksemburgas  wub.gif Daugybe tiltu ir parakai/sodai.... Och, smagu buvo.

Grundas - jėga thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,ar irgi pabuvojau Liuksemburge,kiek ispudziu parsiveziau,nors netiketai visa mano keliones laika parleidome Paryziuje,bet ir Liuksemburge praleista viena diena paliko labai daug ispudziu biggrin.gif Man tos siauros gatveles,tie skardziai apauge krumais,taip romatiska...oi wub.gif zadam,vel kada lekti i sia nykstukine valstybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mieganti-saulute @ 2008 08 01, 17:00)
Aš irgi rugpjūčio gale keliausiu į Liuksemburgą smile.gif O įdomu, koks ten oras būna rugpjūtį? Šiaip skaičiau, kad visoje šalyje vyrauja Atlanto jūrinis klimatas, t. y. ten švelniai drėgnas klimatas, tai be skėčio neapsieisim...

Taip, lyja ten dažnai. Būna ir daugiadienio lietaus ax.gif Mums irgi lietingą savaitę žada cool.gif Taigi skėtis būtinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 01, 19:09)
Taip, lyja ten dažnai. Būna ir daugiadienio lietaus ax.gif Mums irgi lietingą savaitę žada cool.gif Taigi skėtis būtinas smile.gif

Ai, tegu lyja, bet ne pliaupia, aišku smile.gif juk ne degintis važiuojam, o apžiūrėti visos šalies. Mes dar ir po visokius Liuksemburgo miestelius žadam keliauti.

Šiaip kas liečia lėktuvo bilietus, tai gan brangoki jie. Dar su persėdimu Kopenhagoj bus. Šiaip pigiausiai, draugė sakė, yra nuskristi iki Frankfurto, o po to su autobusu iki Liuksemburgo. Žiūrėjau, akd nuo Frankfurto iki Liuksemburgo yra apie 300 km. Bet nerizikavom taip važiuoti, nes kelionėse esam žali, pirmą kartą skrisim su lėktuvu. Tai abu su vyru nusprendėm, kad užteks ir taip mums išbandymų. Gal kitą kartą kažkaip ieškosim pigesnių ir kartu drasesnių keliavimo būdų smile.gif
Atsakyti
Mergaites,pasiimkit tik gera sketi,ta prasme tvirta,nes kitaip,su tuo paprastu,papigeisku skeciu bus ne kas,jis nuo Liuksemburgo veju iskart sulus biggrin.gif cia is kasdienines patirties,mano draugas ten stazuodamasis pakeite 4 skecius doh.gif o as jam buvau nupirkus toki pigu,sulankstoma,sakau,kiek ten tau jo prireiks,sake,isejus pirma karta jis iskart suluzo,nes ten labai stiprus vejai buna biggrin.gif orus galima paziureti http://www.gismeteo.ru/towns/06590.htm jie manes niekad nepaveda,ten galima 10 dienu i prieki,tai galima mazdaug visos keliones orus pamatyt biggrin.gif
As skridau per Briuseli ir poto su traukiniu iki Liuksemburgo, siaip dauguma skraido per Frankfurta,ten labai patogu,nes prie pat oro uosto laukia autobusas kuris surenka visus ir veza i Liuksemburga,taip yra pigiausia...per Kopenhaga irgi galima,bet brangiau...
Atsakyti
Štai aš jau ir iš kelionės po Liuksemburgą bigsmile.gif
QUOTE(mieganti-saulute @ 2008 08 04, 12:38)
Ai, tegu lyja, bet ne pliaupia, aišku smile.gif juk ne degintis važiuojam, o apžiūrėti visos šalies. Mes dar ir po visokius Liuksemburgo miestelius žadam keliauti.

Šiaip kas liečia lėktuvo bilietus, tai gan brangoki jie. Dar su persėdimu Kopenhagoj bus. Šiaip pigiausiai, draugė sakė, yra nuskristi iki Frankfurto, o po to su autobusu iki Liuksemburgo. Žiūrėjau, akd nuo Frankfurto iki Liuksemburgo yra  apie 300 km. Bet nerizikavom taip važiuoti, nes kelionėse esam žali, pirmą kartą skrisim su lėktuvu. Tai abu su vyru nusprendėm, kad užteks ir taip mums išbandymų. Gal kitą kartą kažkaip ieškosim pigesnių ir kartu drasesnių keliavimo būdų smile.gif

Mes keliavom lėktuvu Kaunas-Frankfurtas (Hahn) su "Ryanair" ir Frankfurtas (Hahn)-Liuksemburgas "Flibco" (www.flibco.com) autobusu.
Bilietus užsisakėm prieš 2 mėn. - bendra kelionės kaina vienam žmogui į abi puses - 580 Lt.
Ir patogu: iš Kauno išskridom 22.10, Liuksemburge buvom 01.44. Rekomenduoju: ir pigu, ir patogu smile.gif

QUOTE(*Karamelia* @ 2008 08 08, 16:38)
Mergaites,pasiimkit tik gera sketi,ta prasme tvirta,nes kitaip,su tuo paprastu,papigeisku skeciu bus ne kas,jis nuo Liuksemburgo veju iskart sulus biggrin.gif cia is kasdienines patirties,mano draugas ten stazuodamasis pakeite 4 skecius doh.gif o as jam buvau nupirkus toki pigu,sulankstoma,sakau,kiek ten tau jo prireiks,sake,isejus pirma karta jis iskart suluzo,nes ten labai stiprus vejai buna biggrin.gif orus galima paziureti http://www.gismeteo.ru/towns/06590.htm  jie manes niekad nepaveda,ten galima 10 dienu i prieki,tai galima mazdaug visos keliones orus pamatyt biggrin.gif
As skridau per Briuseli ir poto su traukiniu iki Liuksemburgo, siaip dauguma skraido per Frankfurta,ten labai patogu,nes prie pat oro uosto laukia autobusas kuris surenka visus ir veza i Liuksemburga,taip yra pigiausia...per Kopenhaga irgi galima,bet brangiau...

Orai ten gana permainingi. Mums prognozavo vėsią ir lietingą savaitę, o buvo net karšta. Skėčio prireikė tik dvi dienas: vieną dieną kokias 15 min, kitą gal kokią valandą :
Neblogos prognozės dar būna www.freemeteo.com

Daugiau įspūdžių papasakosiu vėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 12, 12:29)
Štai aš jau ir iš kelionės po Liuksemburgą bigsmile.gif

Mes keliavom lėktuvu Kaunas-Frankfurtas (Hahn) su "Ryanair" ir Frankfurtas (Hahn)-Liuksemburgas "Flibco" (www.flibco.com) autobusu.
Bilietus užsisakėm prieš 2 mėn. - bendra kelionės kaina vienam žmogui į abi puses - 580 Lt.
Ir patogu: iš Kauno išskridom 22.10, Liuksemburge buvom 01.44. Rekomenduoju: ir pigu, ir patogu smile.gif

Oi, kaip pigiai jūs su kelionės bilietais prasisukot. Mums dvigubai brangesnė kelionė išėjo. Pabijojom mes to Frankfurto ir kaip ten būtų reikėję tą autobusą į Liuksemburgą pasigauti. Bet, žiūriu iš pasakojimų, nesunku visai. Jei Liuksemburgas ir jo apylinkės labai patiks, tai grįšim dar kada ten tikrai ir bandysim per Frankfurtą skristi, o po to autobus smile.gif
Papildyta:
Gal kas iš buvusių Liuksemburge Lankėsi Mullertalyje, ten visas regionas taip vadinamas berods. ten tarsi mažoji Šveicarija, visokios akmenuotos kalvos, įdūbos. Tik draugė sakė, kad iki ten iš sostinės geriausiai su masina važiuoti.
Atsakyti