Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

na,oas siulau Liele laisves alejoj paskambinkity numeriu 868216253
liuks kirpeja ir vyrams ir moterims!!!!nepasigailesit:) clap.gif
Atsakyti
QUOTE (aidaja @ 2004 11 05, 13:11)
Galiu ramia sąžine rekomenduot labai gerą kirpėją Iną, dirbančią salone "Baidis", Gedimino gatvėje. Ji laaabai gerai "jaučia plauką", pati pasiūlo, koks kirpimas tokiam plaukui, prie veido tiks, pataria, kokias priemones naudoti, kaip pačiai formuoti šukuoseną, naudoja geras priemones ("Keune") ir šiaip labai maloni ir simpatiška. Mano draugės, pamačiusios jos darbo rezultatus, visos pradėjo būtent pas ją lankytis ir yra labai labai patenkintos thumbup.gif

Sita kirpeja ir as zinau. Irgi kerpuosi visada tam salone, bet pas kita kirpeja - Ausra. Taip pat labai gera thumbup.gif O Inos darbo rezultatus daznai matydavau kirpykloj, tikrai profesionaliai dirba, galit eiti drasiai. Paciai buvo kilus mintis pabandyti pas ja apsikirpti, bet kazkaip nepatogu pries savo kirpeja.
Atsakyti
QUOTE (Sigitano @ 2004 11 04, 16:07)
As tai jau kelinti metai grazinuosi pas kirpeja Roberta. Irgi ramia sazine galiu rekomenduoti. Jam niekada nieko nereikia aiskinti, jis pats l. gerai mato, kas kam tinka. Fainai tai kad jis nuolat tobuleja, vazineja po visa pasauli i stazuotes, laimi daug konkursu ir kaina pas ji yra visiskai priimtina.
Jei ka jis dirba Vilijampole.
Jei kas noretu parasykit man i az as duosiu koordinates.

Pritariu viskam, ką parašei. Jau kokį pusmetį kitur neinu. Jis man labai labai thumbup.gif O be to ir vyras manęs po jo kirpimų kitur kirptis neleidžia rolleyes.gif
Man juodai patinka, kai pas jį atsisėdi į kėdę ir jis pats parenka kirpimą. Ir svarbiausia parenka taip, kad pati net nesitiki, kad tau taip tiks. Pirmą kartą man buvo lengvas šokas, bet vyras net išsižiojo mane pamatęs ohmy.gif thumbup.gif . O paskui pripratau ir buvau baisiai patenkinta. Žodžiu, einu pas jį kirptis ramia galva.
Salono, kur jis dirba tel. 361687.
Atsakyti
O gal kas zinot gera kirpeja jonavoj?neseniai atsikrausciau tai kiek buvau tai nelabai patiko ir labai brangiai ima. sad.gif Gal kas galit padet? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (aidaja @ 2004 11 05, 14:11)
Galiu ramia sąžine rekomenduot labai gerą kirpėją Iną, dirbančią salone "Baidis", Gedimino gatvėje. Ji laaabai gerai "jaučia plauką", pati pasiūlo, koks kirpimas tokiam plaukui, prie veido tiks, pataria, kokias priemones naudoti, kaip pačiai formuoti šukuoseną, naudoja geras priemones ("Keune") ir šiaip labai maloni ir simpatiška. Mano draugės, pamačiusios jos darbo rezultatus, visos pradėjo būtent pas ją lankytis ir yra labai labai patenkintos thumbup.gif

Ar brangu pas tavo kirpeja? Kiek pvz ji ima uz kirpima ir dazyma? Kaip kerpasi tavo drauges ir tu pati, ar ji moka stilingus kirpimus padaryti? g.gif

As kaip tik noriu pakeisti kirpeja ir ieskau butent dirbancios su Keune produkcija. smile.gif
Atsakyti
Valentinka, kirpimas kainuoja apie 30 lt., o su dažymu - priklauso nuo to, kaip dažysies: sruogelėm, visus plaukus. Bijau sumeluot, bet paskutinį kartą mokėjau apie 60-70 lt. Bet, manau, yra už ką. Jau vieną kartą savo galvą nepažįstamai kirpėjai buvau patikėjus, tai atsiėjo panašiai, o rezultatas - reikėjo eit tvarkytis kirpimą, nes ir neekspertui matėsi "gamybinis brokas". Taigi dar +30lt. mad.gif O apkerpa, šukuoja tikrai ir stilingai, ir "protingai" - parenka plaukui tinkantį kirpimą. thumbup.gif Kol kas dar nei viena mano draugė nenusivylė, bet, suprasdama, kad grožio reikaliukai - skonio reikalas, siūlau nueiti ir tiesiog pažiūrėti, kaip kerpa (tam sąlygos yra).
Atsakyti
QUOTE (Nikita @ 2004 11 05, 14:06)
Sveikutės, nieko neradau geriau nei kirpėjas Andrius. Kiek bandžiau, kur nuklysti vis sugrįždavau rolleyes.gif Puikiai išmano savo darbą, moka priderinti kas kam tinka thumbup.gif Beveik visos mano draugės eina pas jį. Jis ir įvairiausiuose konkursuose dalyvauja, db netrukus irgi išvažiuoja į pasaulio čempionatą.
Jei kas norit gražiai atrodyti ir lengvai tvarkytis su plaukais - rekomenduoju smartass.gif
Vasaros pradžioj jis senamiesty atsidarė savo saloną "Andre". Jei ką numeriukas 324 555 wink.gif

Apie tą Andrių buvau girdėjus. Galvoju, reikia pasiskambint, ba pas mano Robertą jau visą gruodį nėra laisvo laiko. O kirptis ir dažytis reikia verkiant. Tai kad pasakė man kainelę... blink.gif Kirpimas ir dažymas trumpų plaukų 170 Lt..... sad.gif blink.gif
Atsakyti
OOO nepasipigino vyriakas doh.gif Neįsivaizduoju, kas per aukštasis pilotažas, kad tokias kainas plėšt blink.gif laugh.gif Kokius stebuklus už tokią kainą reik padaryt ohmy.gif g.gif Kažkaip nemanyčiau, kad "Baidžio" kirpėjos, kurios daug kur stažuojasi, prieš tą Andrių ar Robertą labai nublanktų, o geras kirpimas, dažymas kone trigubai pigiau kainuoja wink.gif
Atsakyti
thumbup.gif o man labai patinka mano kirpeja, jau 2 metai pas ja, dare man vestuviu sukuosena ir buvau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif nu tikrai, kaip cia raset jaucia plauka, o dar dabar dazo su tokiais naujais loreal dazais, nuo kuriu plaukai zvilga. nu kai daznai su jais dazai tai plaukai zvilga ir zvilga. is tikro jau daziau 2 kartus su jais ir tikrai tokie smagus. vadinas berods loreal lucido, ar kazkaip kitaip, nu nepamenu... jei kas norit galit kreiptis pas ja. jinai - andzelika, dirba laisvej brome, ten kur prie koldunines yra(ties merkurijum), ten iejus yra soliariumas, o uz jo kirpykla. kirpimas apie 30 lt, dazymas apie 60lt. cia ilgu plauku.
o cia jau kaip raset pas ta nadre kad 140 lt, tai ka as zinau, nu man finansiskai gaila tiek skirt...... nekeisiu savo kirpejos...
Atsakyti
Adreso tiksliai nepasakysiu, nes vizitinę kažkur nukišau. Nuo Soboro einant Miško g. link, tarp Miško ir Kęstučio gatvių, yra iškaba (geltonam, žaliam fone "Baidis" - apibūdinu detales, nes man kažkada draugė kai rekomendavo, praėjau, nes salonas "pasislėpęs", įėjimas ne iš gatvės pusės, ir pakliūvau į tokią skylę doh.gif blink.gif , kad prakeikiau draugę ir jos skonį, pasirodo, pati išsižiojus, pražiūrėjau laugh.gif ). Tel. (37) 320 233 (geriau užsiregistruot iš anksto, nes paprastai klientų užversta savaitei į priekį). Aš kerpuos pas Iną thumbup.gif wub.gif , bet fainai kerpa ir Berta, Aušra.
Man patinka, kad dirba gerai, bet neplėšikauja thumbup.gif Turint omeny, kad plaukai turi savybę greit ataugt, abejoju, ar verta į juos investuot 170, ir taip kas mėnesį rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, įkišiu ir aš savo trigrašį, nors gal ir visai nereikia. Dėl to "Baidžio" - kirpausi ir dažiausi aš ten pas Aušrą,dažo tai ji tvarkingai (L'Oreal dažais), kiekvieną plauką nudažo, tik labai krapštosi. Bet nukirpti mane panoro "savo nuožiūra", tai dabar jau daugiau kaip metus bandau atsiauginti "grifką" (visai neprašiau ir nenorėjau). Ir kainos nepasakyčiau, kad ten "nesikandžioja", aš mokėjau 95 Lt, o mano bendradarbės, kurioms ten įtinka, irgi neišeina be 70-80 Lt.
Bet čia tik mano tokie įspudžiai, gal kitoms ir labai gerai ten.
Ir dar man netiko Mirguolė iš ankstesnių puslapių, nes praktiškai viska darė jos padėjėja (?), kirpo ji pati, bet kažkaip nešvaru man ten ir dėmesio bei įsiklausimo nėr.
Čia turbūt mano reikalavimai beribiai... 12.07 einu pas Robertą, gal galėsiu jį pagirt, tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE (aidaja @ 2004 12 01, 15:46)
Turint omeny, kad plaukai turi savybę greit ataugt, abejoju, ar verta į juos investuot 170, ir taip kas mėnesį rolleyes.gif

Siaip pritariu. Bet kita vertus, jei gali sau tai leisti, tai kodel ne?....
As ilgai kirpausi "jos kaprizuose", bet jau atsibodo, kad su kainom ten susipyke.... blink.gif Amziais laukti reikia ilgiausiai...
Dabar drauge rekomendavo fantastiska kirpeja, kur uz dazyma saknu + sruogeles+ kirpimas sumokejau 45 Lt, o rezultatas clap.gif clap.gif clap.gif ..O kaprizuose buciau suplojusi apie kokia 100-120 sad.gif
Atsakyti