Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus naujokes

ieskomos mamytes alytuje smile.gif
Atsakyti
Sveiki,as esu is Alytaus 4u.gif
Atsakyti
Idomu butu pabendrauti, susipazinti su alytiskemis, kadangi Alytuje esu naujoke ir nieko nepazystu ax.gif
Atsakyti
As tai pt alytiske smile.gif
Atsakyti
Gal alytiškės galėtų atsakyti..smile.gif

Kur jūs dažniausiai perkate vaikiškus drabužėlius, kokių yra vaikiškų prekių parduotuvių Alytuje?
Atsakyti
QUOTE(Čitta @ 2011 10 19, 13:47)
Gal alytiškės galėtų atsakyti..smile.gif

Kur jūs dažniausiai perkate vaikiškus drabužėlius, kokių yra vaikiškų prekių parduotuvių Alytuje?

labukas, man tai geriausia Alytuje NUK parduotuvė, dar yra visko ir JOTVINGY ir zinoma turguj smile.gif
Atsakyti
sveiki, as busima mamyte is alytaus 4u.gif malonu butu su visom pabendrauti
Atsakyti
QUOTE(sinsan @ 2011 10 21, 13:48)
sveiki, as busima mamyte is alytaus 4u.gif malonu butu su visom pabendrauti


Sveika prisijubgusi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Aš esu busima mamytė iš Alytaus:) Molonu būtų su visom pabendrauti:) Ir iš karto norėčiau padiskutuoti. Kokius žinote tikrai gerus pediatrus alytuje? kadangi neįsivaizduoju kokį daktarą reiks paringti naujagimei:)
Atsakyti
QUOTE(Minolita @ 2011 11 30, 14:10)
Sveikos mamytės. Aš esu busima mamytė iš Alytaus:) Molonu būtų su visom pabendrauti:)  Ir iš karto norėčiau padiskutuoti. Kokius žinote tikrai gerus pediatrus alytuje? kadangi neįsivaizduoju kokį daktarą reiks paringti naujagimei:)

Sveikute, cia as gal viena tik uzsuku kiek matau smile.gif 4u.gif na bet vis su kazkuo pabendrauju biggrin.gif
o del pediatru tai jokiu nezinau, nes kai gimeme tai mums paskyre apylinkes daktare (jokiu nezinau nes as ne alytiske, cia gyvenu tik antri metai ) lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif mes lankomes pas Miliene.mum tj thumbup.gif as tai pat mielai susipazinciau su mamytem mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Čia užsukit į mažųjų alytukų temukę smile.gif
http://www.supermama...;#entry51633099
Atsakyti