Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(egesichora @ 2013 02 10, 20:58)

Domain banned doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2013 02 10, 22:27)
4u.gif  ačiū labai, pagaliau pamatysiu.



QUOTE(p@uksTelis @ 2013 02 11, 12:42)
Domain banned doh.gif


http://tfile.me/forum/search?q=mama cia galit parsisiusti.
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2013 02 04, 16:33)
The painted veil geras  4u.gif

O Redemption taip ir vadinas? nes nerandu  g.gif


turiu atsiprašyti, pasirodo, kad suklaidinau doh.gif Filmas, apie kurį kalbėjau vadinasi Atonement, va čia žiūrėjau jį: http://www.filmai.in...ement-2007.html (nežinau, iš kur aš tą "redemption" ištraukiau, buvau įsitikinus, kad jis taip vadinosi doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 02 11, 12:42)
Domain banned doh.gif


Greit išėmė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2013 02 11, 20:47)
turiu atsiprašyti, pasirodo, kad suklaidinau  doh.gif Filmas, apie kurį kalbėjau vadinasi Atonement, va čia žiūrėjau jį: http://www.filmai.in...ement-2007.html (nežinau, iš kur aš tą "redemption" ištraukiau, buvau įsitikinus, kad jis taip vadinosi doh.gif )

Aišku biggrin.gif Šitas matytas,neįstrigo labai... g.gif

Žiūrėjau vakar "Neadekvatūs žmonės"...Irgi neįstrigo labai,bet ramiam vakarui nieko...Žodžiu kartelį pažiūrėt galima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siroma: 12 vasario 2013 - 17:27
QUOTE(siroma @ 2013 02 12, 17:26)
Aišku biggrin.gif Šitas matytas,neįstrigo labai... g.gif

O man Atonement labai patiko biggrin.gif Na bet kiek žmonių, tiek nuomonių. Aš filmus iš linkomanijos siunčiuos, dažniausia siustis ar ne sprendžiu pagal atsiliepimus, parsisiunčiau vieną filmą, pavadinimo nebepamenu, nes senokai tai jau buvo, komentaruose liaupsės, na pažiūrėjau, vos datraukiau iki galo, toooks marazmas.. jaučiausi bereikalingai praradusi pusantros savo gyvenimo valandos biggrin.gif

Parsisiunčiau tą Mama, kokybė ne kažką, bet žiūrėt galima
Atsakyti

QUOTE(p@uksTelis @ 2013 02 12, 20:32)
O man Atonement labai patiko biggrin.gif Na bet kiek žmonių, tiek nuomonių. Aš filmus iš linkomanijos siunčiuos, dažniausia siustis ar ne sprendžiu pagal atsiliepimus, parsisiunčiau vieną filmą, pavadinimo nebepamenu, nes senokai tai jau buvo, komentaruose liaupsės, na pažiūrėjau, vos datraukiau iki galo, toooks marazmas.. jaučiausi bereikalingai praradusi pusantros savo gyvenimo valandos biggrin.gif

Parsisiunčiau tą Mama, kokybė ne kažką, bet žiūrėt galima

drinks_cheers.gif Žinoma,juk kiekvieno "skonis" skirtingas..
Aš va savaitgalį irgi parsisiunčiau komediją rekomenduotą kaip labai gerą ir juokingą
(Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood)..Laiko net negaišau jau pamačius pirmuosius "juokelius" .. doh.gif papai,seksas,anas "galas" ir t.t. o dar kai prasukau ir pamačiau,kad tyčiojamasi iš bažnyčios iš Dievo.. doh.gif Va o kažkam gera komedija...

Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2013 02 09, 01:07)
Patiko. Tikrai pilnas įtampos  "Mama" . Treileris http://www.youtube.c...h?v=lFjqBMjA4-M

Klausimas..ar labai baisus?Nes siaubo nemėgstu ir nežiūriu..bet kartais siaubo būna daugiau įtampos nei siaubo..pvz." The Tall man" kai kur aprašymuose rašo,kad siaubo yra..bet ten daugiau įtampos..ir beje kas nematėte,tai neblogas..Patinka filmai,kai tiesa išaiškėja tik pačioje pabaigoje.
Atsakyti
egesichora ar galiu vyrui siulyt ziuret ta MAMA biggrin.gif ? musu skoniai sutampa, bet del vyro galvoju ar neisdurnins? biggrin.gif
Atsakyti
o man tas mama vakar kaip tik ziurejau nieko gero
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 02 12, 21:12)
o man tas mama vakar kaip tik ziurejau nieko gero


kodel nepatiko? man fantastikos daug pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 02 12, 21:12)
o man tas mama vakar kaip tik ziurejau nieko gero

Bet ar labai baisus??
Atsakyti
Gabanne, drąsiai. Vėlų vakarą kai jau gulėsite+tamsoj lotuliukas.gif

Skaičiau komentaruose ir visiškai pritariu, kad paskutiniu metu tai geriausias sukurtas siaubo filmas, nes nieko gero paskutiniu laiku ir nebuvo.

Tam, kam nepatiko galiu pasakyti tik tiek, kad ne to turbūt tikėjosi.

Merginos, gal kuri žinote praeitų metų (2012) prancūzų mistinio trilerio pavadinimą, kur V.Ledoyen vaidina rašytoją ką tik netekusią savo dukrytės ir, kad su jos atvažiavimu į kaimo vietovę pradeda dingti mergaitės?
Papildyta:
QUOTE(Gabanne @ 2013 02 12, 21:29)
kodel nepatiko? man fantastikos daug pasirode  g.gif


Bet tai moralas koks....
Atsakyti