Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

Sveikos, gal kuri esat bandziusi ekologinius purskalus augalams: canelys, konflic, flama ar kitus to pačio gamintojo?.. Ar veiksmingi?.. Musu kriauses lapai oranzinem demem nuseti, galvoju isbandyt, bet nesu tikra ar veiksmingi?.. be to nerandu aprasymu kuriems augalams kurie purskalai naudojami?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2015 05 10, 23:27)
Sveikos, gal kuri esat bandziusi ekologinius purskalus augalams: canelys, konflic, flama ar kitus to pačio gamintojo?.. Ar veiksmingi?.. Musu kriauses lapai oranzinem demem nuseti, galvoju isbandyt, bet nesu tikra ar veiksmingi?.. be to nerandu aprasymu kuriems augalams kurie purskalai naudojami?..  g.gif

Pas jus tikriausiai kriaušių rūdys, apsidairykit ar yra kazokinių kadagių šalia, ir ar jie neserga. rudenį reikia purkšti kadagius, pavasarį - kriaušes. Jai kriaušės jautrios ligoms, be chemijos manau nelabai kas bus... paskui reikia pažiūrėti ar tinkamai auga medeliai (ar užtenka maisto medžiagų, ar ne per šlapia, ar dar kas blogai), šiaip stiprūs sveiki medžiai nelabai serga.
Nenaudojau, nes info labai skurdi, ir manau, kad jai jau rimtai serga... reik purkšt chemija, nes ekologiniai labiau profilaktikai. Iš to kiek ko radau, labiausiai panašu kad tiktų Flama - nes nuo rūdžių purškiama vario preparatais... Canelys - netiks tikrai, nes rašo kad miltligės sukelėjams...
O nepiktybiniai cheminiai preparatai leidžiami ekologiniuose soduose netinka? Tarkim pavasarinis purškimas vario preparatais?
Plius temoje yra visokių žolių preparatų receptų...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 11, 11:26)
Pas jus tikriausiai kriaušių rūdys, apsidairykit ar yra kazokinių kadagių šalia, ir ar jie neserga. rudenį reikia purkšti kadagius, pavasarį - kriaušes. Jai kriaušės jautrios ligoms, be chemijos manau nelabai kas bus... paskui reikia pažiūrėti ar tinkamai auga medeliai (ar užtenka maisto medžiagų, ar ne per šlapia, ar dar kas blogai), šiaip stiprūs sveiki medžiai nelabai serga.
Nenaudojau, nes info labai skurdi, ir manau, kad jai jau rimtai serga... reik purkšt chemija, nes ekologiniai labiau profilaktikai. Iš to kiek ko radau, labiausiai panašu kad tiktų Flama - nes nuo rūdžių purškiama vario preparatais... Canelys - netiks tikrai, nes rašo kad miltligės sukelėjams...
O nepiktybiniai cheminiai preparatai leidžiami ekologiniuose soduose netinka? Tarkim pavasarinis purškimas vario preparatais?
Plius temoje yra visokių žolių preparatų receptų...


dėkui, na biologiniu ka esu bandžiusi tai dilgėles, bet įpatingo poveikio nepastebėjau blush2.gif O ką galima iš cheminių, kurie nebūtų labai pavojingi, naudot?.. kažkaaip su daržininkyste man ne kažkaip sekas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,noriu i bačka vandens įmaišyt česnako,pelenu,kalio permaganato ir ūkiško muilo,šituo nupurkšt medžius ir palaistyt daržą,kaži ar galima juos sumaišius?darže nematodai ir kiti gyviai,ant obelų amaru biški randasi jau.
Atsakyti
Braskese atsirado amaru,gal kas zino kuo galeciau nupurksti?Ir dar ziauriai daug skruzdeliu doh.gif
Atsakyti
Dariau dilgėlių srutas kaip įprastai - pridėjau du pilnus kibirus dilgėlių, dar paspausdama, ir užpyliau vandeniu. Laikiau šiltnamyje nuo praėjusio penktadienio. Buvo šaltoka, bet per savaitę vienas pradėjo rūgti, o štai kitas kažkokiu tai mistiniu būdu labiau panašėja į ištrauką, nei srutas. Skystis tamsus, bet rūgimo nei ženklo - nei putų, nei kvapo. Kas čia per stebuklas? Ten per stipri ta ištrauka ar kas? Ką man su tuo kibiru daryti, kaip manote? Jau pilti lauk, ar dar luktelti, gal atšlilus orams pradės rūgti. O gal iš to rūgstančio įpilti kažkiek, kad rūgimą pasigautų? Ar ta nesurūgusia ištrauka laistyti? Nu nelabai aš turiu vietos ir kibirų eksperimentams. Augaliukams trašų reikia jau.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 05 22, 13:13)
Dariau dilgėlių srutas kaip įprastai - pridėjau du pilnus kibirus dilgėlių, dar paspausdama, ir užpyliau vandeniu. Laikiau šiltnamyje nuo praėjusio penktadienio. Buvo šaltoka, bet per savaitę vienas pradėjo rūgti, o štai kitas kažkokiu tai mistiniu būdu labiau panašėja į ištrauką, nei srutas. Skystis tamsus, bet rūgimo nei ženklo - nei putų, nei kvapo. Kas čia per stebuklas? Ten per stipri ta ištrauka ar kas? Ką man su tuo kibiru daryti, kaip manote? Jau pilti lauk, ar dar luktelti, gal atšlilus orams pradės rūgti. O gal iš to rūgstančio įpilti kažkiek, kad rūgimą pasigautų? Ar ta nesurūgusia ištrauka laistyti? Nu nelabai aš turiu vietos ir kibirų eksperimentams. Augaliukams trašų reikia jau.

man jau savaite stovi,irgi jokio ten uzas kvapo.mulco kvapas.taip ir laikau dar
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 22, 14:22)
man jau savaite stovi,irgi jokio ten uzas kvapo.mulco kvapas.taip ir laikau dar

Man tai kantrybės pritrūko. Suradau dar vieną kibirą, praskiedžiau pusiau maždaug ir dar iš parūgusio po litrą pliurzos įpyliau. Jeigu per tris dienas neparodys jokių ženklų, kad rūgsta - pilsiu lauk.
Atsakyti
Ka darot su skruzdelem gelynuose? Ar tie barstomi milteliai gelems nekenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2015 05 27, 23:52)
Ka darot su skruzdelem gelynuose? Ar tie barstomi milteliai gelems nekenkia? g.gif

Ne
Atsakyti
Aciu. bandysiu gintis doh.gif
Atsakyti
gal žinot ar yra kokių natūralių augalinių priemonių kurios baidytų nuo kopūstų Baltuką? Kiek skaitau tai tik naikinimas jau vikšrų, kiaušinėlių traiškymas. Kažkada buvau pas rusaites radus, kad užmesti ant kopūstų nuskabytas pomidorų pažastis,lapus, stiebus, bet matau, kad nelabai padės, nors apkabinėti mano kopūstai pomidorų šakelėmis, o baltukas vistiek nutupia praskrisdamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskalepeska: 06 liepos 2015 - 19:43