Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Turiu vieną klausimą...
Štai šiame Sonatinos recepte nurodyta kad reikės 1 puodelio rudojo cukraus...
Bet kur jį dėti niekur neradau... Suprtatau kad į tešlą, bet buvo jau per vėlu... tai kur iš tikrųjų jį dėti?

Trupininis pyragas su varške ir rabarbarais

2 1/2 puodelio miltų
2 puodeliai avižinių dribsnių
1 puodelis rudojo cukraus
1 puodelis minkšto sviesto ar margarino
1/2 a. š. druskos
1/2 a. š. sodos

500 g kreminės varškės
3 kiaušiniai
3/4 puodelio cukraus
1 a. š. vanilės
2 puodeliai smulkiai supjaustytų rabarbarų

Orkaitę įkaitinti iki 180º C. 40 x 30 x 2,5 cm dydžio kepimo skardą ištepti riebalais ar iškloti kepimo popieriumi.
Miltus, avižinius dribsnius, sviestą, druską ir sodą sumaišyti mikseriu ar tiesiog pirštais, kol susidarys trupiniai. Apie 4 puodelius gautų trupinių supilti į skardą ir prispausti.
Varškę išplakti su cukrumi ir vanile, kol cukrus ištirps. Įmušti kiaušinius ir nedideliu greičiu išmaišyti iki vientisos masės. Įmaišyti rabarbarus. Varškės masę lygiu sluoksniu supilti į skardą. Ant viršaus paskleisti likusius trupinius ir lengvai prispausti.
Atsakyti
[quote=Linjus,2007 08 11, 13:20]
Turiu vieną klausimą...
Štai šiame Sonatinos recepte nurodyta kad reikės 1 puodelio rudojo cukraus...
Bet kur jį dėti niekur neradau... Suprtatau kad į tešlą, bet buvo jau per vėlu... tai kur iš tikrųjų jį dėti?


cukru deti kartu su aviziniais dribsniais, lydytu sviestu ir miltais.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 11 rugpjūčio 2007 - 13:14
Šiandien gaminau keptą kiaulieną thumbup.gif , minkštutė, skanutė; ir Trupiniuotį, į kurį pamiršau įdėti kiaušinių karsta.gif mega_shok.gif . Bet vistiek gavosi puikiai. Ačiū Sonatina!
Atsakyti
Sveikutė Sonatina,nu tavo patiekalai yra mane sužavėje. thumbup.gif
Gaminau jau kelis tai likau labai patenkinta ir toliau juos gaminsiu.Nes iš SB gaunu
didelį pagyrimą.
Šiandien gaminau kiaulieną korėjietiškai.Gavosi super thumbup.gif
Ačiū ir dar kartą ačiū. bigsmile.gif
Atsakyti
Uzkandinis krekeriu tortas thumbup.gif ,labai greita,skanu.
Sonatina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2007 08 13, 13:01)
Atsiprasau, kad nei tema, bet kadangi cia renkasi daug seimininkiu, tai paklausiu:
patarkite (pavadinima, modeli), koki geriau pirkti prietaisa (kombaina), kad butu tarkavimo funkcija ir mesmale? ax.gif


as tai naudojuosi braunu ir labai patenkinta, o del malimo tai maniskis nemala o tik tais peiliais padaro kaskokia mesos kose biggrin.gif ,

user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Prisijungiu ir aš prie šito klubo blush2.gif
Karts nuo karto vis pagaminu ką nors ir visai neblogai gaunasi tongue.gif
Kepiau vištą rankovėje įtrintą su adžikos padažu ir daržovėmis, glazūruotus kukulius, dariau trintą cukinijos sriubą su kariu - gavosi tokia šiek tiek aštroka bet labai skani bigsmile.gif ir savaitgalį kepiau varškės apkepą - gavosi skanus, bet pas Sonatiną nuotraukoj jis toks iškilęs atrodo, man tai jisai neiškilo nie kiek - ar jis turi iškilti?
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2007 08 14, 10:01)
ir savaitgalį kepiau varškės apkepą - gavosi skanus, bet pas Sonatiną nuotraukoj jis toks iškilęs atrodo, man tai jisai neiškilo nie kiek - ar jis turi iškilti?


Aš jau kelis kartus kepiau ir man visada iškildavo. Tiesa, dedu mažiau manų kruopų ir varškę naudoju ne liesą, o 9 proc. riebumo, gal todėl? g.gif Su liesa varške man niekas nesigauna- nei pyragai, nei spurgos, nei apkepai...
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 08 14, 11:38)
Aš jau kelis kartus kepiau ir man visada iškildavo. Tiesa, dedu mažiau manų kruopų ir varškę naudoju ne liesą, o 9 proc. riebumo, gal todėl?  g.gif Su liesa varške man niekas nesigauna- nei pyragai, nei spurgos, nei apkepai...

Vyras nupirko varškę tą tokią maišeliuose kur vos ne tokiais gabalais ir jinai tokia sausoka, be to maliau maliau mikseriu vis tiek tokių guziukų buvo, gal reikia naudot iš pakelių tų šlapių? rolleyes.gif
O kiek tu manų dėjai?
Nu bet vis tiek skanu buvo nors ir neiškilo biggrin.gif
Kažkada dariau pagal kitą receptą bet ten labai jau daug kiaušų reikėjo 7-8 doh.gif ir varškę per sietelį trint reikėjo tai Sonatinos receptas man pasirodė lengvesnis - mažiau vargo, bet pasirodo dar reikės jį kažkaip tobulinti kad iškiltų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2007 08 14, 11:01)
Laba diena  4u.gif
Prisijungiu ir aš prie šito klubo  blush2.gif
Karts nuo karto vis pagaminu ką nors ir visai neblogai gaunasi  tongue.gif
Kepiau vištą rankovėje įtrintą su adžikos padažu ir daržovėmis, glazūruotus kukulius, dariau trintą cukinijos sriubą su kariu - gavosi tokia šiek tiek aštroka bet labai skani  bigsmile.gif ir savaitgalį kepiau varškės apkepą - gavosi skanus, bet pas Sonatiną nuotraukoj jis toks iškilęs atrodo, man tai jisai neiškilo nie kiek - ar jis turi iškilti?


O kokioj formoj kepei? Gali but, kad Sonatinis forma mazesne, tai apkepas atrodo storesnis, iskiles.
Nes as ji gaminau su visokiom varskem, tai tikrai kazkiek pakyla ir buna purus...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 14, 14:47)
O kokioj formoj kepei? Gali but, kad Sonatinis forma mazesne, tai apkepas atrodo storesnis, iskiles.
Nes as ji gaminau su visokiom varskem, tai tikrai kazkiek pakyla ir buna purus...

Stiklinėj formoj unsure.gif bet negilioj unsure.gif Nu man jis baisiai jau purus nebuvo g.gif gal tikrai manų per daug buvo g.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimuka.. ax.gif Kepant vistienos keksiukus su idaru (ar kazkaip panasiai vadinas), imant krutinele, Sonatina sule ja pamarinuot, kad butu ne tokia sausa-tai vat, o kuom ja marinuot? Majonezu? unsure.gif
Labai labai laukiu patarimu blush2.gif
Atsakyti