Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

QUOTE(cocci @ 2010 12 09, 16:09)
labas:)
turiu klausimeli:
As bandziau pinti dezute, be dezes viduje, gavosi pradzioj gama gerai,kampuotai. Bet kuo toliau i virsu tuo labiau sukosi ir gavosi apacia kvardatine, o virsus ovalus. zinau kad per daug spaudziau, tikriausiai g.gif  Ir kaip pinti, kad vyteles isliktu apvalios ir matytusi toks iskilusis rastas. Nes man pastoviai susiploja.Kazka ne taip matyt darau? g.gif



as beveik visada pinu ant dezes, nes dazniausiai ja ten palieku. o kad nupint be jos graziai, reikia daug igudziu.
Atsakyti
Atsiprasau, ne i ta tema parasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kryzkele: 11 gruodžio 2010 - 23:31
nu čia tai nerealu bigsmile.gif žiūriu ir negaliu patikėti, kad iš laikraščių galima tokių grožių pridaryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2010 12 10, 09:48)
as beveik visada pinu ant dezes, nes dazniausiai ja ten palieku. o kad nupint be jos graziai, reikia daug igudziu.


Labas laimiene,

Noriu pasiteirauti, kaip apačią apdirbi dėžės, aš ant kartono lapo priklijavau vyteles ir paskui priklijavau ant dėžės ir pradėjau pinti, bet gal Jūs ką nors gražiau esate sugalvojusi ax.gif

Ir nelabai išėjo gražiai dangtis, kaip Jūs jį pinate?
Atsakyti
Sveikutes.
Uzsikabliavau - nors dar tik viena dezute esu padarius - bet pinimas mane VEZA thumbup.gif Dezute - kaip pirmas blynas - tai jau baisiai prisviles - bet i ji ziureti vis vien malonu. Bent jua zinau kur ir ka kita kart kitaip darysiu. thumbup.gif Nesu siuveja, gal kas paaiskinsk kaip pasiuti tuo ideklus i dezute. ax.gif blush2.gif
Ir kur galima rasti aprasyma, kai padekla nupinti ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2010 12 13, 08:26)
Labas laimiene,

Noriu pasiteirauti, kaip apačią apdirbi dėžės, aš ant kartono lapo priklijavau vyteles ir paskui priklijavau ant dėžės ir pradėjau pinti, bet gal Jūs ką nors gražiau esate sugalvojusi  ax.gif

Ir nelabai išėjo gražiai dangtis, kaip Jūs jį pinate?


nieko as mandriau ir graziau neisgalvojau. as vyteles klijuoju tiesiai ant dezes dugno, ir ant virsaus uzklijuoju koki lapa popieriaus, arba kartona. zodziu tas pats gaunasi kaip ir tu darai.

dangti esu tik viena pynusi.ir tas nenaudojamas.

QUOTE(truputukas @ 2010 12 13, 09:37)
Nesu siuveja, gal kas paaiskinsk kaip pasiuti tuo ideklus i dezute. 

ir as nesiuveja. bet kad cia nera jokio mokslo. issimatuoji deze viduje, issikerpi detales (sienas visas 4) palieki truputi placiau, kad uzsimautu ant dezes krasto ir susiuni, atsiuleji, prisiuni kokia juostele arba iveri sniureli.
Atsakyti
Įkišiu ir aš savo trigrašį dėl kartono dugno. Anksčiau tai klijuodavau vyteles ant kartono, o ant viršaus vėl dėdavau kartono lakštą, suklijuodama su kaštais klijais. Dabar taip nebesiterlioju. Paimu kartoną, išsipjaunu kokį noriu pagrindą ir sukišu vyteles į tas gofruotas skylutes. Netepu klijų, papraščiausiai sulenkiu vytelės galą ir kišu kol eina. Tik prieš tai, žinoma apklijuoju patį kartoną kokiu popieriumi, dažniausiai tai naudoju senų žurnalų įdomesnes nuotraukas. Čia nuotraukoje matosi tos gofro skylutės:
user posted image
o čia kiškučiai :
user posted image
user posted image
Atsakyti
cia geras variantas. bet jei nori deze palikt, tai kitaip as nesugalvoju kaip pati aprasei g.gif
Atsakyti
Terra2 labai grazus zuikuciai ir krepseliai su jais thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 12 15, 10:52)
Terra2 labai grazus zuikuciai ir krepseliai su jais thumbup.gif  wub.gif

Ačiū!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti