Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

Na va, ateinu pasigirti, vakar jau gavau savo pirmaji siuntinuka su Elemis produktais, tikiu kad bus ne paskutinis, o dar ir dovanu idejo Pro-Collagen Eye Renewal ir Pro-Radiance Cream Cleanser, likau suzaveta bigsmile.gif
Siandien ryte duse jau isbandziau Tri - Enzyme Resurfacing prausikli, tai pirmas ispudis geras, kvapas ir konsistencija labai patiko, taip malonu buvo veida prausti smile.gif Pakuote labai patogi, ypac man, megstainciai visokius prausiklius laikyti duse, kad viskas butu po ranka blush2.gif Tai labai super, neuzima daug vietos, su dozatorium bigsmile.gif
Kadangi dabar turiu nemazai problemu su veido oda, taip issausejo, nuserpetojo, jau nezinau ka ir bedaryti verysad.gif Tai kol kas Papaya sveitiklio nebandysiu, nenoriu dar labiau erzinti odos. Bet va sedziu uzsimetusi Exotic Cream kauke, patinka kad ji kremine, uzsitepiau stora sluoksni, ziuresiu ar nors kazkiek susvelnins odos issausejima unsure.gif Kvapas nera is maloniausiu, bet tikrai neblogas ir manes visiskai neerzina. Tik tiek kad is buteliuko labai sunku man ta kauke isspausti buvo, spaudinejau spaudijenau kokius 40 kartu, kol pavyko tinkama kieki veido padengimui isspausti unsure.gif Tikiuosi kad cia tik pradzioje taip, kad nepakliuvo koks brokuotas buteliukas ax.gif
Tiesa, idomu ar visu Elemis produktu galiojimas toks trumpas, tik 6 men? Nes per toki laiko tarpa as tikrai nespesiu nei prausikliu, nei kokiu kaukiu sunaudoti ax.gif
Dar idomu ar pieneliai gerai nuvalo akiu makiaza, ar reikia pakovoti su juo? Koks butu tinkamiausiais sausai odai?
Ir tas Pro-Collagen Eye Renewal koki geri daro akytems? biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, Milmar, dar pamirsau paklausti, minejai kad sepeteliu kaukes tepi, gal gali pasufleruoti kokiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 01 07, 15:25)
Tiesa, Milmar, dar pamirsau paklausti, minejai kad sepeteliu kaukes tepi, gal gali pasufleruoti kokiu ax.gif

Na kadangi Elemis - spa musu namuose, tai turbut nebus didelis Offtopic apie tai trumpai pakalbeti ax.gif

Buna specialiu sepeteliu - Puslapio nuoroda
user posted image

Bet as naudoju savo nebenaudojama krempudros sepeteli - Bobbi Brown foundation brush travel size (devintas is kaires) ax.gif Jis man labai tinka siam reikalui, nors siaip kaukem tepti specialiai pirkau CS foundation brush (astuntas is kaires geltonais seriais), bet jis nepasiteisino - per minkstas. Siaip, aisku, neverta investuoti daug - galima panaudoti koki nors savo turima arba nusipirkti koki nebrangu plokscia sintetini kietesniu seriu g.gif
http://images34.fotk...peteliai-vi.jpg

O kaukes didziaja mase nuplaunu tokio tipo kempinele, paskui vandeniu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
savita1 - labai dziugu kad patenkinta esi savo pirkiniu.
Jei oda apserpetojus - drasiai tepk papaya enzyme peel, jis odos nesuerzins o kaip tik "nues" negyvas odos lasteles, taigi oda bus svelnesne ir sveikesne!
Makiazo valymo priemonemis esu patenkinta, ypac megstu tonikus Elemio purskiamus, mano megstamiausi Soothing Apricot ir Balancing Lavander.

Atsakyti
o kur jus perkat priemones internetu pigiau? 4u.gif
Atsakyti
shemsa - internetu pigiau tai reikia ebay krautuveliu ziuret.
O mes cia dauguma LT perkam, turim savo "agente" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2011 01 08, 22:08)

Makiazo valymo priemonemis esu patenkinta, ypac megstu tonikus Elemio purskiamus, mano megstamiausi Soothing Apricot ir Balancing Lavander.


O sakykit kaip purskiama tonika naudot blush2.gif Neatsilaikiau ir as Elemiui doh.gif Po SPA Vilniaus proceduru su Elemiu, is ten nusipirkau ir priemoniu. Tonikas mano drekinantis su zenseniu, bet labai nustebau, kad purskiamas... Tai as uzsipurskiu ant vatos diskelio ir valaus, nors raso kad purkst ant veido ir tada nuvalyt g.gif Ir dar pasiemiau akcijini kelionini rinkinuka: su marine kremuku, prausikliu, kuno pieneliu ir kremu biustui ir dekolte. Viskas labai patiko ir tiko thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(gaudyk @ 2011 01 12, 22:11)
shemsa - internetu pigiau tai reikia ebay krautuveliu ziuret.
O mes cia dauguma LT perkam, turim savo "agente"  ax.gif


O kaip agente surast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 12 13, 21:46)
Egle77 - gerai kad apie sampuna pasaket, jau norejau pirkt. Kazkaip man buvo susivaidene kad geras tas sampunas, bet dabar jau galvoju gal as su Molton Brown sumaisius busiu  g.gif


Sveiki, matau minite, tai labai idomu pasidare, ka galetumete pakomentuoti apie si gamintoja? 4u.gif Atleiskite, kad ne i tema, jeigu ne cia, busiu dekinga uz atsakyma i az. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės , Elemis kosmetikos naudotojos, kažkur visos prapuolėte- skaičiau visą temukę, bet kažkaip žiūriu toliau jokių atsiliepimų. ax.gif Gal kosmetika jau nebepatinka, o va aš išbandžiusi Druskininkuose kažkaip užsinorėjau... mirksiukas.gif Gal galite tos jūsų prekeivės kontaktais pasidalinti? Paskaičiau, kad pas ją visai padorios kainelės, aš turiu pradžiai įsigijusi tik rankų kremą biggrin.gif . Taigi pasidalinkite kontaktais, dėkui elemistės thumbup.gif
Atsakyti
Nuo kitos savaites ir as pradesiu draugauti su sia kosmetika, tad atsiliepimus butinai parasysiu. Beje, didelis dekui temos autorei, daug naudingos informacijos pateikta 4u.gif
Atsakyti
Isbandziau kelis produktus, kiti sandeliuke laukia isbandymu.
Elemis Tri-Enzyme prausiklis, svariai prausia, skaniai kvepia, siek tiek skaistina oda, esu patenkinta.
Ir rytais naudoju Elemis Bright Eyes Recovery Gel, taip pat esu patenkinta, nes atgaivina bei sudrekina paakiu oda.
Kolkas mano pazintis su siuo gamintoju tik is geriausios puses.
Atsakyti
Turiu klausima, perkancioms is gerosios pardavejos. Pries siek tiek daugiau nei menesi laiko pirkau is feelunique veido valikli. Toki pati valikli i sandeliuka pirkau ir is musu pardavejos. Ir mane labai nustebino, jog buteliukai is isores atrodo praktiskai identiski, taciau atidziai isiziurejus atradau skirtumu blink.gif Is feelunique siusto, uzrasai ant buteliuko buvo ryskesni, sidabrine pompos dalis, kuri uzsisuka taip pat skyresi dydziu, kiek pamenu ir priekines dalies uzrasai buvo kitu sriftu ( to tiksliai nepamenu, todel 100% negaliu garantuoti ). Kadangi siuo metu neturiu galimybes nutografuoti, kadangi esu isvykusi, nebent pavyktu namiskius prikalbinti padaryti foto. Tad iskilo klausimas, ar kam nors buvo panasiu "kurjozu" ? Prekes identiskos, kiekiai identiski, tik pati tara kelia klausimu.... g.gif
Atsakyti