Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų užsakymas internetu be tarpininkų

[quote=swarcas,2017 02 17, 17:57]
O iš to " sklepo" kaip bijūnai? žinau, kad netinkamas laikas pavasaris, bet gal surizikuot? ar labai ten maži šaknų gabaliukai?jie pakeliuose tikriausiai? ar verta bandyti? rolleyes.gif






Aš rizikuoju, užsisakiau bijūnų 2 rūšių. O šiaip ir viendienių, ir amarilių, ir melsvių rinkausi.
Atsakyti
http://sklep.cebulek...ite-1-szt-.html

negirdejau, kad jau amariliai but šalčiams atsparus unsure.gif

būnus drąsiai galit užsisakyt, bulves kokybiškos dideles, palyginus pernai ka pirkau žalioj stotelėj tai dvigubai didesnes, tai aišku nežydejo, tikiuosi jau šiemet parodys kažka gražaus mirksiukas.gif
Atsakyti
http://sklep.cebulekwiatowe.pl/

Gal ir atsirado naujų gėlyčių, bet senosios jau dingsta. Dingo geltonas bijūnas BARTZELLA blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 20, 14:43)
http://sklep.cebulekwiatowe.pl/

Gal ir atsirado naujų gėlyčių, bet senosios jau dingsta. Dingo geltonas bijūnas BARTZELLA   blink.gif

geras smile.gif, prieš piet dar buvo, manau vel įdes smile.gif pernai taip buvo dingę kažkokios begonijos o veliau žiuriu vel yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 vasario 2017 - 15:18
QUOTE(Para @ 2017 02 20, 14:43)
http://sklep.cebulekwiatowe.pl/

Gal ir atsirado naujų gėlyčių, bet senosios jau dingsta. Dingo geltonas bijūnas BARTZELLA  blink.gif
Tai užsireikė tau to bijūno smile.gif Man geltoni nilabai. Nors kai žydės, reikės iki tavęs atlėkti apžiūrai, gal pakeisiu nuomonę.
Pernai užsisakiau tokį neoninį flioksą, užsireikė. Pražydo . Na, gan eilinis vaizdas, tik nuotraukoje išdidintoje gražu.
Klausykite, gal kas bandėte auginti tuberozas? Žiūriu, lenkiškuose sklepuose jų yra visokių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2017 02 20, 19:15)
Tai užsireikė tau to bijūno  smile.gif Man geltoni nilabai. Nors kai žydės, reikės iki tavęs atlėkti apžiūrai, gal pakeisiu nuomonę.
Pernai užsisakiau tokį neoninį flioksą, užsireikė. Pražydo . Na, gan eilinis vaizdas, tik nuotraukoje išdidintoje gražu.
Klausykite, gal kas bandėte auginti tuberozas? Žiūriu, lenkiškuose sklepuose jų yra visokių spalvų.

Tai kad to geltono ir nebera, o googlas rodo, kad jis ne toks jau ir ryškus kaip sklepo foto.
Liuksusines to sklepo lelijos; viendienes lyg visos bent po 1 žieda parode, astibles- grazios, zydejo, flioksai pas mama irgi zydejo. Cesnakiukai mazieji neypatingi. O pavasario ziedu dar reikes palaukti ax.gif

Is kaimo, gal moki lenkiškai, uzklaustum to sklepo savininkus kada jie "vartelius" atidarys, nerimstu ax.gif
Atsakyti
O ką reiškia lenkiškai "przedsprzedaž"? Prie visų mano nužiūrėtų lelijų taip parašyta...ar galima tokias siųsti užsakymui, ar jų neverta tikėtis? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2017 02 21, 05:58)
O ką reiškia lenkiškai "przedsprzedaž"? Prie visų mano nužiūrėtų lelijų taip parašyta...ar galima tokias siųsti užsakymui, ar jų neverta tikėtis? Ačiū.


Kai kurių lelijų nebėra, rašo, kad pas tiekėjus yra g.gif Gal tada jos bus
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 21, 15:13)
Kai kurių lelijų nebėra, rašo, kad pas tiekėjus yra g.gif Gal tada jos bus

Aš tai suprantu, kad kai reiks siusti jas gaus ...arba ne biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu leidžia dėt į krepšelį, reiškias jas reik dėt ir siųst smile.gif o ar atsiųs ar ne, kai visada loterija smile.gif tik pasižiūrėkit krepšelyje būna jau raudonai parašyta kiek vienetų turi ir jeigu yra 1 tai be šansų gaut.
Atsakyti
Bartzella buvau įdėjusi į savo krepšelį, dabar jau rašo raudonai, kad išimti šią prekę iš krepšelio, vietoje jos rinktis kitą.
Ginta, kada planuojate padaryti užsakymą?
Atsakyti
QUOTE(Esmiuka @ 2017 02 23, 11:30)
Bartzella buvau įdėjusi į savo krepšelį, dabar jau rašo raudonai, kad išimti šią prekę iš krepšelio, vietoje jos rinktis kitą.
Ginta, kada planuojate padaryti užsakymą?

Kaip sakiau, lauksiu pageidavimų iki ketvirtadienio t.y šiandienos. Viskas kas bus susiųsta pradėsiu dėti šiandien vakare. Kai visų norai bus išsiųsti lenkam, pradėsiu siuntinėti sąskaitas. Kadangi esu dirbanti ir tuo galiu užsiimti po darbo, tai tikrai tai nebus padaryta per vieną dieną.
Atsakyti