Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos. Gal kas pamenate kas grazindavo per kiek laiko GAP grazina? Nes ta pacia diena siunciau next ir gap, tai next jau pries savaite pinigus gavau o gapo net tas kodas nerodo kad jie gavo.
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2016 12 20, 09:16)
Sveikos. Gal kas pamenate kas grazindavo per kiek laiko GAP grazina? Nes ta pacia diena siunciau next ir gap, tai next jau pries savaite pinigus gavau o gapo net tas kodas nerodo kad jie gavo.

3 savaites truko paakutinį kartą
Atsakyti
Ar niekas is Vilniaus nesiruosia artimiausiu metu daryti uzsakymo is amazon.co.uk ar amazon.de? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2016 12 19, 21:29)
Atejau pasidziaugti senukais  bigsmile.gif pirkau viena zaisla ir tris niekniekius uz kelis eurus. Jie man ta zaisla uz 60 eur atsauke, nes tipo soriuks, nebera, atsiunte uz tuos 3-4 eurus, uz siuntima paeme 2.99. Parasiau laiska, kad nebuciau pirkus nieko, nes pagrindines prekes negavau ir grazino uz siuntima. Smulkme, bet maloni smile.gif

kai man taip padarė, tai dovanų 20 eur dovanų kortelę dovanų davė tongue.gif
Atsakyti
Panos, kur perkat Filorga pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2016 12 20, 08:53)
Rašykit angliškai, supras. Ir jei prekė brokuota, tai privalo jums arba pakeist į kitą arba gražint pinigus (kurį variantą renkatės, parašykit savo laiške). Iir žinoma, gražinama suma turi būti ne 4 €, o visą kaina, kiek mokėjote. O jei kas, tai nepamirškit, kad galima kreptis į Europos vartotojų teisių centrą: www.ecc.lt - su jais reikalai paprastai pajuda greit ir sklandžiai mirksiukas.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2016 12 19, 19:24)
Kokia gera tema uzvedet. Kaip tik ieskau roboto siurblio, siurbiamas plotas ~170kv/m. Kuri rinksti, Neato lyg visic giria?


kiek buvo rinka išanalizuota, tai jo - Neato superinis, rinkčiaus antrą kartą. Man patinka, kad jis kampus išvalo, dulkių niekur nelieka, turi šoninį šepetėlį, be to, veikia tamsoje. Kitiems šviesos reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2016 12 19, 23:35)
gal turit didesni nei 25% mytoys.de nuolaidos koda drabuziams?


Kas turit koduka Mytoys.de tinkama drabuziukam ax.gif ir nezadat naudoti mielai priglausciau 4u.gif
Atsakyti

labas rytas:) 

https://www.cocosa.co.ukjau prasidejo ispardavimai iki 90 proc. (vyriski batai labai geromis kainomis ir pan; mano vyro koja gigante, tai sunkiai randu, tai prisikroviau, ziuresim, tikiuosi tilps))

Jei kam reikia pakvietimo - brukstelkit i az savo meila:))

Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2016 12 20, 10:22)
kiek buvo rinka išanalizuota, tai jo - Neato superinis, rinkčiaus antrą kartą. Man patinka, kad jis kampus išvalo, dulkių niekur nelieka, turi šoninį šepetėlį, be to, veikia tamsoje. Kitiems šviesos reikia  biggrin.gif

man dar šitie siurbliai robotukai nerealūs tuo, kad gali tvarkytis tyliai, kol pvz. mažas vaikas ar leliukas sau pietų miegučio miega, taai sukilnoji kliūtis, tada krenti ant sokutės su žurnalu ir wuoliaaa namai tvarkosi patys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2016 12 20, 10:32)
<p>labas rytas:) 
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.cocosa.co.uk'>https://www.cocosa.co.uk</a>jau prasidejo ispardavimai iki 90 proc. (vyriski batai labai geromis kainomis ir pan; mano vyro koja gigante, tai sunkiai randu, tai prisikroviau, ziuresim, tikiuosi tilps))
</p><p> Jei kam reikia pakvietimo - brukstelkit i az savo meila:))</p><p></p>

jei kas netiks 48 dydžio, pasiūlykit biggrin.gif pėda 31,5 cm
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 12 20, 08:44)
Panos, kur perkat Filorga pigiau?


Eurovaistineje internete, kai buna 25-30% nuolaida.
Atsakyti