Įkraunama...
Įkraunama...

Amazon

QUOTE(Limcamca @ 2007 10 09, 11:53)
Sveikos,
Ka domina, galiu padeti, patarti ar uzsakyti per www.amazon.co.uk  4u.gif

labutis norejau paklausti o kaip paciai uzsiregistruoti ir pirkti ne per tarpininkus?ir kiek mazdaug atsiuntimas kainuoja is ten i lt?aciu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Giedrucia,2008 01 15, 20:24]
Tai nieks neuzsakineja is amazon.com ? doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
[/quote

as esu atsisiuntus si bei ta. bet tikrai nervuoja. nes pvz. kosmetika jie pristato tik amerikoj. tas pats su elektros prekemis ir visokiais kuno prieziuros aparatais, etc. karta teko uzsakyti drauges, gyvenancios amerikoj, adresu, ir ji man tada persiunte. pasirinkus preke, reikia pasiziureti, ar jie ja pristato i kitas salis. tas pats ir su amazon.co.uk

drabuziu nebandziau. bandziau knygas ir cd. be problemu. kosmetikos nesiuncia. perpykau. tad viena norima krema radau strawberrynet.com. bet tik viena. o kitus radau tiekejo saite, bet tiekejas uzsidejes toki antkaini, kuris buvo lygus puses mano norimu atsisiusti prekiu kainai. tai ir nesisiunciau. bandau rasti kitose vietose.
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2008 01 16, 22:01)
bandziau knygas ir cd. be problemu.

TIKRAI? Kas bandet siustis is amazon.com knygas i LT? Siuncia? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
va mane irgi labiausiai domintų knygos g.gif
Atsakyti
pasikartosiu...
Atsiprašau jei tokis klausimas jau n kartų buvo, bet tame klausime esu žalia, tai bandau paklaust. Su internetinėm parduotuvėm u-žsieny nesu turėjus nieko bendro , tai įdomu ar įmanoma tarkim parsisiųst šitą knygelę (kad ir nenaują, nes kiek suprantu ir tokių yra)

http://www.amazon.co...n...93&sr=1-104

ir kiek tas jau galutiniam rezultate kainuotų (jei ne pati siųsčiau, bo pati nemoku)?

Jei klausimas labai ne vietoj, mestelkit nuorodą kur galėčiau pasidomėt


Atsakyti
gal jau atsirado kas nors,kas uzsakineja is AMAZON.COM? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DUTĖ BARBIDUTĖ @ 2008 03 10, 22:29)
gal jau atsirado kas nors,kas uzsakineja is AMAZON.COM?

Jungiuosi prie šio klausimo. Norėčiau kai ką užsakyti iš to puslapiuko...
Atsakyti
buvau užklaususi rudaplaukės, sakė galinti užsakyti iš amazon.com, bet man vienai siųstis neapsimokėjo, nes daugiau norinčių pirkti tą patį žaislą neatsirado, vis dar neprarandu vilties - gal dar pavyks ką nors prikalbinti smile.gif
Atsakyti
[quote=Hacone,2008 01 16, 23:01]
[quote=Giedrucia,2008 01 15, 20:24]
Tai nieks neuzsakineja is amazon.com ? doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
[/quote

as esu atsisiuntus si bei ta. bet tikrai nervuoja. nes pvz. kosmetika jie pristato tik amerikoj. tas pats su elektros prekemis ir visokiais kuno prieziuros aparatais, etc. karta teko uzsakyti drauges, gyvenancios amerikoj, adresu, ir ji man tada persiunte. pasirinkus preke, reikia pasiziureti, ar jie ja pristato i kitas salis. tas pats ir su amazon.co.uk

drabuziu nebandziau. bandziau knygas ir cd. be problemu. kosmetikos nesiuncia. perpykau. tad viena norima krema radau strawberrynet.com. bet tik viena. o kitus radau tiekejo saite, bet tiekejas uzsidejes toki antkaini, kuris buvo lygus puses mano norimu atsisiusti prekiu kainai. tai ir nesisiunciau. bandau rasti kitose vietose.
[/quote]

Vakar as is amazon.com uzsisakiau soliariumo kosmetikos, suformulavau uzsakyma i Lietuva ir gavau patvirtinima, kad uzsakymas priimtas. Tiesa, shippingas didelis labai, tai atsaukiau uzsakyma. Nors po to pasiskaiciavau, kad vistiek pigiau iseina nei lt pirkt. smile.gif Tai kaip suprast, kodel visur raso, kad amazon.com nesiuncia kosmetikos i LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idomi: 20 kovo 2008 - 09:39
Ar būtų įmanoma užsisakyti pačiai be tarpininkų? rolleyes.gif Niu nespauskit informacios, plyyyyyyyyz blush2.gif Knygų reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2008 03 27, 16:43)
Ar būtų įmanoma užsisakyti pačiai be tarpininkų?  rolleyes.gif Niu nespauskit informacios, plyyyyyyyyz  blush2.gif Knygų reikia  blush2.gif

Turbut galima-as taip nebandziau , pirkau per drauge USA,bet mokejau savo lietuviska kreditine kortele.Reikia tik ziureti kas siuntejas,nes buna siuntejas amazon -nemokamai siuncia USA uz tam tikra suma.O is kitu perki keleta daiktu ir kiekvienam daiktui skaiciuoja pilna siuntimo kaina smile.gif
Atsakyti
o ar Visa Virtuon leidzia atsiskaityti? smile.gif
Atsakyti