Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(rudenssniegas @ 2010 04 02, 08:23)
Temoj perkam ebay pacios, viena nare rase, kad tranzitines siuntos Rusijoj ( is Kinijos ir Hong kongo) yra sustabdytos tam tikra laika, ten vyksta derybos ir joks siuntimas tam tikra laika nevyksta. Paskaityk ten paskutinius postus, rasi daugiau    blink.gif


Nu nieko sau!!! blink.gif Einu skaityti doh.gif
Atsakyti
Ačiū. Ar čia tikrai anglų kalba parašyta? biggrin.gif . Kažkaip įdomiai žodžiai parenkami, su kinišku prieskoniu
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2010 03 30, 20:02)
Hihi, as noriu uzsisakyti. O galima uzsisakyti su Visa Zoom kortele? biggrin.gif  4u.gif

Jei paprasta zoom debetinė,tai netiks.Turite turėti zoom Visa WEB kortelę,jei jums jau 18 m yra,tai galite tokią užsisakyti banke,bet jos mėnesinis mokestis 3 ltl
Atsakyti
Mergaites,as su prasymu smile.gif Gal kuri patyrusi situose pirkimuose ir galetumet uzsakyt man Helena Rubinstein tusa? Labai noriu to tuso,radau ji tik braskese,bet niekada nesu cia pirkusi,neturiu tinkamos korteles,o ir su anglu kalba nesieja didele draugyste doh.gif Buciau labai deknga ir skolinga nelikciau smile.gif
Atsakyti
Ar yr kam negrazine mokesciu braskes? Jau blyn du menesiai laukiu. Kai uzklausiau pries menesi, rase, kad vis dar analizuoja duomenis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuliux @ 2010 04 13, 13:58)
Ar yr kam negrazine mokesciu braskes? Jau blyn du menesiai laukiu. Kai uzklausiau pries menesi, rase, kad vis dar analizuoja duomenis doh.gif


na man taip niekada nebuvo, visada grazindavo. O vat jau 5 sav kaip negaunu siuntos, tai jau net pyktis ima. aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 04 13, 15:12)
na man taip niekada nebuvo, visada grazindavo. O vat jau 5 sav kaip negaunu siuntos, tai jau net pyktis ima.  aggressive.gif


tu parasyk uzklausima i lietuvos pasta, jie visada man atraso kur mano siunta randasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 04 13, 16:27)
tu parasyk uzklausima i lietuvos pasta, jie visada man atraso kur mano siunta randasi smile.gif


Buk gera, pasakyk kur reikes rasyti uzklausima? 4u.gif
Atsakyti
Na, susitarem, kad jeigu iki savaites pabaigos as negausiu siuntos, tai grazins man pinigus. Bet pirma katra toks bajeris su braskem. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 04 15, 08:20)
Na, susitarem, kad jeigu iki savaites pabaigos as negausiu siuntos, tai grazins man pinigus. Bet pirma katra toks bajeris su braskem.  doh.gif


ar pavyko ka nors suzinoti?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 04 15, 10:02)
ar pavyko ka nors suzinoti??  smile.gif


Ne, gavau trumpa atsakyma, kad LT tos siuntos dar nera. Ir viskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 04 15, 15:11)
Ne, gavau trumpa atsakyma, kad LT tos siuntos dar nera. Ir viskas.  g.gif


kazkaip keista smile.gif pabandyk ir vel per cia nes pradejo veikti smile.gif
Atsakyti