Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl tarpininkės Agnetos temos

QUOTE(proksi @ 2011 12 09, 00:28)
Zalia Ruta toks viesumas neuzdraustas, visom keturiom uz, tegu kitos pirkejos nepasimauna ant tokios tarpininkes. I policija aisku galima irgi kreiptis del sukciavimo. Bet ir toks moderatoriu gestas, nera uzdraustas, nes jokia jega nenaudojama, be to pati tarpininke turetu buti suinteresuota isvengti visu bilinejimusi, taip pat galimu pareiskimu ir baudziamuju bylu, ir geranoriskai grazinti pinigus.

O siaip stebiuosi, kaip toks zmogus gali dirbti tarpininke  doh.gif  bent aciu Dievui, kad nepirkau is jos.

Tai taip taip, gal kas tyli, nebetyles. Tiesiog turejau omeny, kad turetu moderatores rasyt, KAIP galima spresti sias problemas.
Nes kai puse metu yra skoloj ir jokio dialogo nevyksta - tokiam zmogui turi buti taikomos priemones, kad ateity nebutu panasiu dalyku.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 09, 01:35)
Tai taip taip, gal kas tyli, nebetyles. Tiesiog turejau omeny, kad turetu moderatores rasyt, KAIP galima spresti sias problemas.
Nes kai puse metu yra skoloj ir jokio dialogo nevyksta - tokiam zmogui turi buti taikomos priemones, kad ateity nebutu panasiu dalyku.



Na kaip isspresti sia situacija yra du budai - geranoriskas ir teisinis, trecias yra uzdraustas ax.gif Geranoriskas, kai pati tarpininke susitaria del skolos grazinimo per tam tikrus terminus, tik pirkejom reikia issaugoti visa susirasinejima su tarpininke, ir jeigu per numatyta termina pinigai negrazinami galima kulniuoti i policija su pareiskimu del bylos iskelimo pagal sukciavima. Antras budas, nelaukti tu pazadu arba jeigu jau pazadai ir liko pazadais, vel kulniuoti i policija su pareiskimu. Plius kai jau byla yra iskelta prie bylos galima prideti civilini ieskini del zalos atlyginimo, kuriame galima nurodyti ne tik zalos dydi, bet priskaiciuoti delspinigius, moraline zala, tai, kad tokiu atveju pati tarpininke turetu buti suinteresuota geruoju viska pabaigti.

Atsiprasau forumietes, bet tokia mini konsultacija padariau jums blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 08 gruodžio 2011 - 23:54
Įdomu bus išgirsti pačios Agnetos žodį šioje temoje...
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2011 12 08, 23:45)
Įdomu bus išgirsti pačios Agnetos žodį šioje temoje...


Neišgirsite, Agneta tą negatyvią informaciją visą laiką ignoruodavo. Teko ir man susidurti su šia tarpininke, nervus sau pagadinti, bet, ačiū Dievui, nespejau ten šimtų įkišti, atgavau pinigėlius ir daugiau jos paslaugomis nebesinaudojau.
Nežinau, kokia priežastis tų nuolatinių problemų- ar sukčiavimas, ar nesugebėjimas organizuoti darbo, ar aplaidumas. Bet kokiu atveju tokiem žmonėm nereikėtų što darbo dirbti schmoll.gif

Sėkmės atgaunant pinigėlius 4u.gif
Atsakyti
 i 
Dar kartą primenu, kad šioje temoje prašome rašyti apie skolos grąžinimą arba prekių gavimą.



Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 08, 23:35)
Tai taip taip, gal kas tyli, nebetyles. Tiesiog turejau omeny, kad turetu moderatores rasyt, KAIP galima spresti sias problemas.
Nes kai puse metu yra skoloj ir jokio dialogo nevyksta - tokiam zmogui turi buti taikomos priemones, kad ateity nebutu panasiu dalyku.


Priemonės pritaikytos- Agnetai uždrausta toliau rinkti užsakymus. Temos Ji šiuo metu neturi.

Forumo administracija negali nurodyti kokiu būdu ir kokiomis priemonėmis tartis su tarpininke. Kiekviena klientė asmeniškai pasirenka koks Jai būdas priimtiniausias: kantriai laukti, tartis gražiuoju ar rinktis teisinį skolos išieškojimo kelią. Jei policija kreipsis į forumo administraciją su prašymu pateiti informaciją, jai bus pateikta visa reikalinga informacija.

Labai tikimės, kad ateityje panaši situacija nepasikartos.
Atsakyti
Laba,as irgi prie laukianciuju..gal kuri mamyte primintu Agnetos telefono numeri 4u.gif
Atsakyti
Aš taipogi laukiu, - derinam e'mail'ais. Tikiuosi viskas visoms gražiai išsispręs. Man iki šiol visada pavyko gražiai susitarti.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dei: 09 gruodžio 2011 - 10:30
Man Agneta nieko neskolinga, gavau viską, ką buvau užsisakiusi. Dar likau skoloje aš jai už siuntimą iš UK, sutarėm, kad pervesiu su kitu užsakymu.....
Kažkas klausė Agnetos tel, Nr. 861699226 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta, pasak Agnetos mire jos tetis, sia savaite laidotuves, todel jos nera ant rysio. Bet sekmadieni ar pirmadieni kaunietem zadejo atsiusti per autobusu stoti siuntas, siuntas paimsiu as, tikiuosi sulauksim ir viskas bus gerai.
O del pinigeliu tai noriu palinket kantrybes.. tikekimes, kad Agneta geranoriskai viska isspres.
Atsakyti
verysad.gif uzuojauta Agneta !
Atsakyti
Agnetai stiprybės verysad.gif
Aš ir jau dalį gavus, dalis dar pas agneta guli, laukiu paskutiniu prekyciu, lyg turetu buti soje paskutineje siuntoje ir man Agneta nebus skolinga, atvirkščiai, aš dar skoloj būsiu dėl siuntimo išlaidų, bet susitarėm, kad atsisiatysiu kai jau viską bus išsiuntus. 4u.gif
Treti metai užsakinėju, kol kas Agneta nepavedė, visada randam išeitį 4u.gif
Sėkmės Agnetai 4u.gif
Atsakyti
O gal kas nors turi kokios informacijos apie Vilniaus siuntą. Ar planuojama kada artimiausiu metu?
Atsakyti