Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

QUOTE(jolka1224 @ 2013 09 02, 19:04)
neišskiriu siuntimo būdo dėl sunkumo. nors labai sunkių nesu siuntusi, batai sunkiausi buvo.



QUOTE(lina0612 @ 2013 09 02, 20:08)
drinks_cheers.gif
tik kaina skirtinga irasau
paskaiciuoju, kiek sveria ir tada pasiziuriu pasto ikainius


man neleidžia užbaigt procedūros kol neįvedu siuntimo būdo-ką Jūs tiesiog rašot shipping skilty?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 09 01, 23:54)
Galit rasyt nerase
Jei preke neatitiks aprasymo, ar gaus pirkejas broka
Turesit pagrazint jam $


Vargu ar del to rasom, jog nepriimu grazinimo ax.gif As rasau del to, kad nenoriu grazinimo, jei pvz netiko dydis, nes kol nueina siunta, kol paskui pareina atgal as jau pinigus bunu isleidusi hihihi.gif Vel man galvok tada kaip pirkejui grazint, nes refunda leidzia tik is balanso padaryt, o ne is korteles. Vienzo, nenoriu papildomo vargo as ir laiko gaisaties ax.gif


QUOTE(Aristokratė @ 2013 09 03, 13:54)
Is manes nupirko preke rugpj. 28 d., bet vis negaunu apmokejimo. Idomu kiek ilgai reikia laukti ir nuo ko cia priklauso (nuo kreditines korteles ar ko?)  smile.gif .


Siaip ilgiausiai esu laukusi 1 savaite, nesulaukiau, byla atidariau, vel savaite laukiau veiksmu, vistiek nesulaukiau, pirkejas tik issiregistravo issigandes, matyt smile.gif Tai dabar jei neapmoka per tris dienas, parasiau zinute, ar viskas ok, ar gavo saskaita ir t.t. ax.gif

QUOTE(Daisy33 @ 2013 09 03, 14:17)
Aciu, bet man ismeta nieko daugiau ir nerodo tik kada issiusta is Rodunios muitines  unsure.gif


Ir nerodys daugiau, kol musu pastas neatsinaujins savo sistemos. Jau 9 menesiai "gimdo", t.y. naujina smile.gif Bandykit ieskot pagal numeriuka Brazilijos pasto puslapyje tiesiogiai ax.gif

TURBUT CIA
Atsakyti
sveikos mergytes

paaiskinkit man tundrai kaip per ebay mobil padaryt international visibility
t.y. kaip paprastai kompe uzdedam varnele prie ebay.com ir ebay.ca
-kaip ta padaryti kai daikta ikeli per telefona

aciuuu!! friends.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 09 03, 20:08)
Siaip ilgiausiai esu laukusi 1 savaite, nesulaukiau, byla atidariau, vel savaite laukiau veiksmu, vistiek nesulaukiau, pirkejas tik issiregistravo issigandes, matyt smile.gif Tai dabar jei neapmoka per tris dienas, parasiau zinute, ar viskas ok, ar gavo saskaita ir t.t. ax.gif


tikiuosi man neigiamo neikals ax.gif .

Ir kaip as suprantu ebay kiti pirkejai/ziurovai pirkimu skaiciaus nemato g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 09 03, 19:35)
man neleidžia užbaigt procedūros kol neįvedu siuntimo būdo-ką Jūs tiesiog rašot shipping skilty?


aš renkuosi Standard Int'l Shipping jei neregistruotas siuntunukas, jei registruotas - signed for.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolka1224: 05 rugsėjo 2013 - 21:49
QUOTE(jolka1224 @ 2013 09 05, 22:48)
aš renkuosi Standard Int'l Shipping jei neregistruotas siuntunukas, jei registruotas  - signed for.


Ačiu, vel vargstu prie to pačio...nėra pas mane net tokio pasirinkimo ax.gif

o brangesnį daiktą siunčiant gal DHL rinktis? bet vėlgi-atsidarius jų puslapyje nematau kaininko, ar būtina prieš tai prisiregistruoti?
dar norėčiau paredaguoti neparduotą prekę-džiaugiaus, kad niekas nenupirko, nes per mažą shipą parašiau, dabar ji yra neparduotų sąraše...nerandu mygtuko-kur būtų galima paredaguoti prekę, o po to norėčiau atnaujinti skelbimą..


radau-relist item 4u.gif


ir dar -gal atsirastų galinti man padėti per Skype už atlygį, manau, kad geriau aš patausysiu savo nervus ir laiką blush2.gif

dar klausimas -kurioje vietoje galima pridėti free foto?

dėl siuntimo kainų-supratau-aš užsiregistravus USA ebejuj-tai man užtai meta visai kitaip, o gal kad kėliau iš tel., dabar kompe redaguoju-tai lyg aiškiau ax.gif

sakykit, o už skelbimo patalpinimą, jei -neparduodama, mokesčių nepriskaičiuos? kaip ir negavau iš payPal saskaitos, bet jei sueis man visos iškart blink.gif Rašau aukcioną, ne Buy it now
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 22 rugsėjo 2013 - 16:03
QUOTE(Vlastimila @ 2013 09 22, 16:33)
Ačiu, vel vargstu prie to pačio...nėra pas mane net tokio pasirinkimo ax.gif

o brangesnį daiktą siunčiant gal DHL rinktis? bet vėlgi-atsidarius jų puslapyje nematau kaininko, ar būtina prieš tai prisiregistruoti?
dar norėčiau paredaguoti neparduotą prekę-džiaugiaus, kad niekas nenupirko, nes per mažą shipą parašiau, dabar ji yra neparduotų sąraše...nerandu mygtuko-kur būtų galima paredaguoti prekę, o po to norėčiau atnaujinti skelbimą..
radau-relist item 4u.gif
ir dar -gal atsirastų galinti man padėti per Skype už atlygį, manau, kad geriau aš patausysiu savo nervus ir laiką blush2.gif

dar klausimas -kurioje vietoje galima pridėti free foto?

dėl siuntimo kainų-supratau-aš užsiregistravus USA ebejuj-tai man užtai meta visai kitaip, o gal kad kėliau iš tel., dabar kompe redaguoju-tai lyg aiškiau ax.gif

sakykit, o už skelbimo patalpinimą, jei -neparduodama, mokesčių nepriskaičiuos? kaip ir negavau iš payPal saskaitos, bet jei sueis man visos iškart blink.gif  Rašau aukcioną, ne Buy it now


O ko Jums blogai Lietuvos pastas? Man DHL uz 250 gr. siuntini i Australija priskaiciavo virs 200 Lt, kai LT paste moku 18,75 Lt
As renkuosi Economy Shipping from outside US (11 to 23 business days), paziurejau, kad yra ir Local Pickup.

Po Add item specifics yra Add photos, leidzia 12 nuotrauku sukelt.

Buvau netycia aukciona idejus savo daikta, nieko nepriskaiciavo ax.gif .
Uz parduotus daiktus is PayPal'o nieko negausit (tik atsius pranesima, kad pinigai ikrite), mokesciu invoice siuncia pats Ebay'us, kuri veliau susimokat per PayPal'a.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 09 23, 14:46)
O ko Jums blogai Lietuvos pastas? Man DHL uz 250 gr. siuntini i Australija priskaiciavo virs 200 Lt, kai LT paste moku 18,75 Lt



ačiū už atsakymą, neblogai, bet kaip apsidraust brangų daiktą siunčiant/ turbūt niekaip...nes nesamone moket tiek DHL-isivaizdavau, kad pigiau...nes pati gavau siuntini is kinieciu per DHL-siuntimas nemokamas buvo-tai ir pagalvojau, kad koks 80Lt max ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 09 23, 14:58)
ačiū už atsakymą, neblogai, bet kaip apsidraust brangų daiktą siunčiant/ turbūt niekaip...nes nesamone moket tiek DHL-isivaizdavau, kad pigiau...nes pati gavau siuntini is kinieciu per DHL-siuntimas nemokamas buvo-tai ir pagalvojau, kad koks 80Lt max ax.gif


Lt pastas irgi draudzia ax.gif
Atsakyti
gal kuri gales patarti..
pardaviau preke per ebay, pirkejui netiko dydis tad panoro grazinti,as nesutikau.. zodziu konflikas, reziume- jis eskalavo ta case ir man paypal suspendavo acc. uzdetas limitas, gauti pinigus galiu, o siusti ne, jie man atsiunte instrukcija,kad eiti reikia i resolution centre ir spausti ant to case, bet man atidarius rezolution centre neismeta nieko naujo, o tik parodo,kad yra limituotas acc.
klausimas ka daryt? nes su pirkeju susitarem ir case yra uzdarytas. ar turi preiti kazkoks laiko tarpas ,kad pats atsistatytu? ar reikia skambinti i paypal atstovybe? doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 09 24, 17:42-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2013 09 24, 17:42)
gal kuri gales patarti..
pardaviau preke per ebay, pirkejui netiko dydis tad panoro grazinti,as nesutikau.. zodziu konflikas, reziume- jis eskalavo ta case ir man paypal suspendavo acc. uzdetas  limitas, gauti pinigus galiu, o siusti ne, jie man atsiunte instrukcija,kad eiti reikia i resolution centre ir spausti ant to case, bet man atidarius rezolution centre neismeta nieko naujo, o tik parodo,kad yra limituotas acc.
klausimas ka daryt? nes su pirkeju susitarem ir case yra uzdarytas. ar turi preiti kazkoks laiko tarpas ,kad pats atsistatytu? ar reikia skambinti i paypal atstovybe? doh.gif


Palaukit, keleta dienu smile.gif
Atsakyti
Vos nuo liepos ebay'uje, o jau susiduriau su pasto problema. Esu Etsy 1.5 m., bet su tuo dar nesu susidurus g.gif , tik girdejus.
Nupirko is manes daikta rugpj. viduryje. Pirkeja is Amerikos. Pries kelias dienas pirkeja raso, kad ji nieko negavo. Klausia manes ar kas negerai su pristatymu. Greit pasiziuriu i USPS, nuo rugsejo 3 d. jos miesto paste, raso, kad Notice left. Parasiau jai, kad kreiptusi i savo vietini pasta ar USPS.
Sian parase, kad ji nieko neieskos, netikrins kiekvieno miesto pasto skyriaus, dirba per kelis darbus, eina i mokykla, kad ji kiekviena diena tikrino tracking number, jai nieko nerase, kaip tycia nuo rugsejo 3 d. g.gif , nors matau, kad siuntinys jau nuo rugpj. pab. Amerikoje ir kiek zinau USPS kiekviena savo zingsni atzymi sistemoje ir viska gali matyti.
Vienu zodziu, ji praso manes grazint pinigus biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 29 rugsėjo 2013 - 20:51