Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

Siulau panagrinet 1981 m. Pasirinkt ar tai to meto stiliu ir muzika, ar pervaidint koki filma ar multiplikacini filma, ar bet koki to meto ivyki.
Mes suvaidinom " Bremeno muzikantus". Is vaikystes visi prisimenam ta filmuka, ir kas gerai vaidinom beveik visi sveciai. Jubilijatui buvo didele staigmena...
Atsakyti
o ka galvojat 30-meciui ir muzikantai unsure.gif nes man tai toks jau carizmas blush-anim-cl.gif o vyras va noretu,kalbejau su grupe ambrozija ta humoro,kur tata raimundelis apie 2 val.humoristika,muzikantas kazka pagroja ir kaina apie 3200lt ......oho hoho
Atsakyti
QUOTE(_noraa_ @ 2011 01 13, 22:07)
o ka galvojat 30-meciui ir muzikantai unsure.gif nes man tai toks jau carizmas blush-anim-cl.gif o vyras va noretu,kalbejau su grupe ambrozija ta humoro,kur tata raimundelis apie 2 val.humoristika,muzikantas kazka pagroja ir kaina apie 3200lt ......oho hoho

Bet jų pusė vedimo tai ištraukos iš vaidinimų ... doh.gif už-duoda klausimą ir jau visi žino koks bus atsakymas doh.gif kažkaip naujo nieko neišranda ax.gif
Atsakyti
SCENARIJUS
SVEČIŲ ATVYKIMAS.
• Plakato pildymas (ant juodai balto paruošto plakato, svečiai užrašo spalvotais flomasteriais už ką vertiną, gerbią ar bendrauja su jubiliatu).
• Išsitraukia numeriuka su stalo vietomis. Vienas numeriukas porai.
SVEČIŲ SUSIPAŽINIMAS
• Svečias prisistato, pademonstruoja savo turkio spalvos akcentą.
ŽAIDIMAI
ŠAUNIAUSIOS MOTERS RINKIMAI (PRIZAS – šokis su jubiliatu.)
• Įdomios vietos. Kelioms 6 žaidėjoms ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia –
1. Ar dažnai lankaisi šioje vietoje?
2. Kodėl ten lankaisi?
3. Ką ten veiki?
4. Su kuo eini į šią vietą?
5. Kam iš šio būrio pasiulytum ten apsilankyti?
6. Kokios patirties ten įgyji?
ŠAUNIAUSIO VYRUKO RINKIMAI ( PRIZAS – nuotrauka su visomis vakaro merginomis)
• Žaidimas gimtadieniui „Švarcnegeriai“
Reikalingos priemonės: Balionai; lipni juosta; degtukai.
Eiga:
Savanoriai gimtadienio dalyviai vyrai pakviečiami paimti balionų.
Balionai šiems vyrams priklijuojami prie pilvo ir paprašoma su „pilvais“ surinkti ant žemės išsibarsčiusius degtukus.
Greičiausiai degtukus į dėžutę surinkusi ir baliono nesusprogdinusi „mamytė“ laimi.

ŠUMANIAUSIOS ŠEIMOS RINKIMAI (PRIZAS – kvietimas į sekanti šeimos vakarėlį)

Uzduotys:
 RYKLIAI 
ĮSIVAIZDUOKYTE, kad esate skęstančioje valtyje, iki artimiausios salos pora kilometrų, danguje suka ratus žuvėdros, o aplink Jūsų valtį plaukioja alkani rykliai. Ką galėtumėte padaryti, kad liktumėte gyvi?
 TETA 
Jūsų pusbroliai ir pusseseres turi tetą, tačiau Jums ji nėra teta. Kaip taip gali būti?
 ĮVYKIS 
Kas buvo 1961 metais ir vėl bus 6009 metais?
 VARIKLIS 
Automobilio variklyje tai visiškai niekam nereikalinga, tačiau visgi be šito variklis neveikia. Kas tai?
 KALNAS 
Dabar aukščiausias pasaulyje kalnas yra Everestas. Koks kalnas buvo aukščiausias pasaulyje, prieš atrandant Everestą?
Atsakymai:
 Rykliai – Tuoj pat liautis tai įsivaizdavus.
 Variklis – Triukšmas
 Teta – Tai Jūsų mama
 Įvykis – Data apvertus aukštyn kojom, ji vis tiek bus tokia pati.
 Kalnas – Net ir neatrastas Everestas vis tiek buvo aukščiausias.

PAPILDOMI
• Vyrus išrikiuoti su alaus bokalais ir šaukštais.
Kuris greičiau išgers alų su šaukštu gaus prizą (pvz. nealkoholinio alaus buteliuką).

UŽBAIGIMAS – JUBILIATO PORTRETAS

Norėčiau visus pakviesti sudalyvauti vienoje atrakcijoje. Čia yra lapeliai, kuriuos turite visi išsitraukti. Lapeliuose yra įrašytos kūno dalys. Taigi, bus piešiamas JUBILIATO portretas, kiekvienas piešia tą kūno dalį, kuri parašyta jūsų lapelyje.


Papildyta:
cia mano vyro 30 jubijiejaus scenarijus. jis toks trumputis, nes vyras mano visada priesh sveciu varginima, tai nenorejau perdaug kazko pridirbt bet ir kad idomu butu. na jusu vertininmams ir gal kam patiks pasinaudos mano idejomis.
Atsakyti
Už pusantro mėnesiuko ir man 30... tik... nesumąstau, ar švęsti...
Visąlaik svajojau, kad vyras suorganizuos man šventę (na, staigmeną, kad nieko apie tai nežinočiau) - deja, to tikrai nebus...
Be to, turim mažą dukrytę, tad,jeigu ir darytumėm baliuką, tai geriau Vilniuje, be nakvynės, kad galėčiau grįžt maitint lėlytę...

Labai norėčiau švęsti su draugais, būtų apie 15-20 žmonių ax.gif

Gal patartumėt, kur/kaip įdomiai tai padaryti? Gal kokią vietelę su pirtele žinot? 4u.gif
Atsakyti
sveiktes,
o man iskilo klausimukas 4u.gif
ka ketinate dovanoti 30 jubiliejaus proga?
o tos ar tie, kurie ruosiasi svesti gal taip pat galetu prasitarti kokios dovanos nustebintu, patiktu ir tiktu siai proga?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2011 01 16, 13:57)
Bet jų pusė vedimo tai ištraukos iš vaidinimų ... doh.gif už-duoda klausimą ir jau visi žino koks bus atsakymas  doh.gif kažkaip naujo nieko neišranda  ax.gif


teko ta pati girdet rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos... Geguze bus vyrui 30m, tai esu sugalvojus padaryt gimtadieni tema: "svajoniu specelybe"... Manau labai linksma tema... kokio bus uzimtumo dar nesumaniau,bet kad susija su specealybem, tai butinai... As manau,kad turi buti uzimtumas neperdidelis, nes kai per daug,tai vos nevestuves... Manau reikia laiks nuo laiko kokiom linksmybem svecius prajudinti... drinks_cheers.gif

Beja visai nesenai mano tevai buvo 50-meti su tema SSRS, tai sake super buvo, o kokios fotkes, tai be zodziu... Vienu zodziu sake buvo juoko iki asaru... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucike: 02 kovo 2011 - 15:56
Sveikos, kita menesi mano vyrui 30, tai darysim pirteleje , sugalvojau keleta zaidimu kad vakaras butu linksmesnis o siurpriza padarysiu vyrui dovana uzsakiau pilvo sokeja su programa manau bus staigmena vyrui ir sveciams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gustee1 @ 2011 03 05, 16:32)
Sveikos, kita menesi mano vyrui 30, tai darysim pirteleje , sugalvojau keleta zaidimu kad vakaras butu linksmesnis o siurpriza padarysiu vyrui dovana uzsakiau pilvo sokeja su programa manau bus staigmena vyrui ir sveciams thumbup.gif

su pilvo sokeja cia tai super sugalvojai thumbup.gif ... o kiek kaina jei nepaslaptis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 06, 01:20)
su pilvo sokeja cia tai super sugalvojai thumbup.gif ... o kiek kaina jei nepaslaptis? g.gif

thumbup.gif man ir patiko si mintis, bet kazin ar yra klaipedoje, kovo 15vyro jubiliejus,butu sdaunus siurprizas
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 03 06, 18:15)
thumbup.gif man ir patiko si mintis, bet kazin ar yra klaipedoje, kovo 15vyro jubiliejus,butu sdaunus siurprizas

manau turetu but klaipedoje,nes jei taurageje yra... nors su iskvietimu gal kitaip, nes zinau,kad taurageje moko pilvo sokio, dalyvauja renginiuose, bet gal i privatu vakareli atvaziuotu g.gif hm.... turetum internete paieskoti, man idomu del kainos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucike: 06 kovo 2011 - 22:35