Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

QUOTE(Svajone_25 @ 2013 09 19, 13:12)
kaip manot ar tai jau nusivalkioja, banalu tokias dovaneles pirkti, ar geriau viena normalia ir kazkaip idomiau iteikti?


o kaip tau atrodo kaip vyrui patiktų? smile.gif
Asmeniškai maniškis, tai vienos normalios norėtų (nors sako, kad jam nieko nereikia biggrin.gif ) arba tos 30 dovanėlių būtų labai simboliškos ir valgomos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2013 09 21, 20:48)
o kaip tau atrodo kaip vyrui patiktų?  smile.gif
Asmeniškai maniškis, tai vienos normalios norėtų (nors sako, kad jam nieko nereikia  biggrin.gif  ) arba tos 30 dovanėlių būtų labai simboliškos ir valgomos  ax.gif



Tikriausia patiks, nes jam patinka kai idedu ir savo darbo, o ne tik is parduotuves nuperku dovanele ir viskas... biggrin.gif 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Labukas organizatores smile.gif na jungiuosi i jusu gretas smile.gif organizuoju dviguba baliu: 30 ir 33 metis... cia svencia pora. Sugalvojau juos "pazymeti", tik beda, kad nezinau, kaip "pazymeti" mergina 30mecio proga... tas "pazymėjimas" turi būti susijes su 30... g.gif tarkim, jos vyrui uzdesiu tikra tik papuosta erskeciu vainika (33m. - Kristaus amzius), na gal nesupyks tikintieji... blush2.gif tik va niekaip neismastau, kaip "papuost" mergina, simboliskai, bet kad galetu nesiot daug maz visa vakara... gal pagelbetumet? wub.gif Daugiaiu visas scenarijus, detales ir kt. paruosta, liko tik sis galvosukis... padekit issprest 4u.gif karunos su "30" tikrai nenoriu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2014 01 26, 17:17)
Labukas organizatores smile.gif na jungiuosi i jusu gretas smile.gif organizuoju dviguba baliu: 30 ir 33 metis... cia svencia pora. Sugalvojau juos "pazymeti", tik beda, kad nezinau, kaip "pazymeti" mergina 30mecio proga... tas  "pazymėjimas" turi būti susijes su 30...  g.gif  tarkim, jos vyrui uzdesiu tikra tik papuosta erskeciu vainika (33m. - Kristaus amzius), na gal nesupyks tikintieji...  blush2.gif tik va niekaip neismastau, kaip "papuost" mergina, simboliskai, bet kad galetu nesiot daug maz visa vakara... gal pagelbetumet?  wub.gif Daugiaiu visas scenarijus, detales ir kt. paruosta, liko tik sis galvosukis... padekit issprest  4u.gif karunos su "30" tikrai nenoriu...  schmoll.gif

Padabinkit abu kaip 3mečius. Esu dalyvavus 30 šventėje, tema "3 metukai". Buvo labai smagu pamatyti didelius trimečius.
Atsakyti
Mano vyrui 30 per naujus metus doh.gif nenoriu jokio baliaus, bet jau visi draugai aplinkuj duzgia, kad jau zino kur naujus suitikines biggrin.gif tai reikia kazkokio nerealaus vakarelio - o ka sugalvot, kad tiktu tevams ir pypliams biggrin.gif gi visi su vaikais bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas matėt ir žinot kur galima nusipirkti mažų skalbinių segtukų?
kai nereikėjo tai mačiau tokių miniatiūrinių...
Noriu nuotraukas segt ant virvutės, bet standartiniai man didoki...
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2014 12 08, 12:08)
Sveikos, gal kas matėt ir žinot kur galima nusipirkti mažų skalbinių segtukų?
kai nereikėjo tai mačiau tokių miniatiūrinių...
Noriu nuotraukas segt ant virvutės, bet standartiniai man didoki...


Kancialiarinių prekių parduotuvėse būna. ax.gif
Atsakyti
Tiesa, salės papuošimui galima naudoti dovanų juostelę. Nusiperki visą ruliuką (seniau kainuodavo apie 7Lt berods) .Ten labai daug metrų,gal net 100...? Sukarpome po kokius 3 metrus, pertraukiam per žirkles ar peilį , kad pasigarbanotų ir prisegame smeigtuku pie lubų. Čia toks pigesnis variantas, kas negali sau leisti daugybės helio balionų su tokiom dovanų juostelių ,,uodegėlėm".
Atsakyti
taip nenoreciau ismest pinigeliu kvietimu darymui,,,,,, gal kuri galetumet kokiu sablonu pasidalint 30 metu jubiliejui,,,,, na ar nemoku ieskot ar esu beviltiska tam internete
Atsakyti